Georgetown University - Graduate School of Arts & Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

У вищій школі мистецтв

Ця місія відображає два інші способи, в яких наша аспірантура є унікальною. По-перше, викладачі та студенти з усіх шкіл Джорджтаунського університету утворюють єдиний дорадчий орган, який співпрацюватиме для забезпечення високої якості кожного нашого випускного курсу. Тому ми використовуємо колективну мудрість громади, а не механізми "зверху донизу", щоб керувати нашим вибором в аспірантурі. Наша спільнота випускних програм, а не ізольованих силосів.

Крім того, ми пропонуємо різноманітні міждисциплінарні та дворівневі програми. Ці програми дають студентам доступ до ресурсів для реалізації власних інтелектуальних інтересів та кар'єрних планів. Що ще важливіше, наше співтовариство розуміє, що важливі та невідкладні соціальні проблеми є складними і, отже, вимагають партнерства різних дисциплін для вирішення. Отже, наша аспірантура розробляє спеціально розроблені програми випускників, які дозволять факультету різних шкіл та дисциплін співпрацювати у вирішенні цих проблем. Ці програми також виховують нове покоління лідерів, які можуть розуміти складні проблеми з різних точок зору.

Ще однією перевагою багатьох наших випускних програм є розташування Джорджтаунського університету у Вашингтоні, округ Колумбія. Це місце особливо важливо, оскільки багато наших випускників роблять важливий внесок у дослідження та практику в соціально-політичних та економічних сферах. Ці сфери включають управління, охорону здоров'я, розвиток, бізнес, комунікації, охорону здоров'я та внутрішню та міжнародну політику. Крім того, мало місця в світі пропонують як багато можливостей людям, зацікавленим у обслуговуванні суспільства, як Вашингтон.

З цих причин аспірантура є дуже важливою для Джорджтаунського університету. Таким чином, наявність аспірантів у наших кампусах є центральним елементом нашої ідентичності. Ми бачимо цих студентів як наших партнерів і прагнемо ставитись до них як молодих колег, які можуть зміцнити нашу спільноту завдяки своїм внескам та прикладу.

Ми вітаємо Вашу зацікавленість у Джорджтаунському університеті та його програмах та сподіваємось, що ви знайдете щось тут, яке Вас хвилює.

Опис місії

Стимулювати спільні та міждисциплінарні підходи до вищої освіти та досліджень в сфері обслуговування суспільства

  • Ми готуємо висококваліфікованих вчених та професіоналів за допомогою докторських та магістерських програм.
  • Ми маємо програми як у встановлених дисциплінах, так і у новостворених міждисциплінарних галузях.
  • Ми відзначаємо розвинену освіту та дослідження як спосіб розширення можливостей людей.
  • Ми розробляємо нові міждисциплінарні програми, спрямовані на вирішення нагальних соціальних проблем.

Розташування

Вашингтон

Address
Car Barn, Suite 400
3520 Prospect St NW

20057 Вашингтон, Округ Колумбія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

MA
Цей навчальний заклад також пропонує: