George Washington University School of Medicine & Health Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про SMHS

Заснована в 1824 році, школа медичних і медичних наук (SMHS) GW є 11-ою найстаршою медичною школою в країні і першою в столиці країни. З моменту свого заснування школа була в авангарді медичної освіти і стала включати високо оцінені програми в галузі охорони здоров'я та біомедичних наук.

З десятками програм верхнього рівня проживання, SMHS є конкурентоспроможним і шанованим місцем для випускників медичних шкіл по всій країні.

Сьогодні студенти та мешканці стикаються з деякими з найбільш інноваційних навчальних прийомів, які викладають світові викладачі, у найсучасніших закладах. За межами аудиторії студенти та мешканці користуються незрівнянними можливостями співпраці з сусідніми урядовими, неурядовими та неприбутковими організаціями - багато з цих можливостей пов'язані з розташуванням школи в столиці країни.

Випускники SMHS є добре навченими, співчутливими медичними працівниками, які виключно готові брати участь у рішеннях, що впливають на майбутнє охорони здоров'я нашої країни.

Про кафедру клінічних досліджень та лідерства

Кафедра клінічних досліджень та лідерства пропонує програми для професіоналів, зацікавлених у здобутті якісної освіти, співпраці з досвідченими та обізнаними практиками викладачів та польових працівників, а також сприяє розробці нових знань та практик у обраній клінічній галузі практики. Наші програми бакалавра, магістра, магістра, аспіранта та програми післядипломних сертифікатів складаються з міждисциплінарної точки зору на освіту та розвиток лідерства. Таким чином, ми розвиваємо навички учнів у критичному мисленні та дослідженні, водночас направляючи важливі уявлення про обрану ними сферу навчання.

Програми клінічних досліджень та лідерства найкраще підходять практикам, зацікавленим у формалізації своїх навчальних та професійних досягнень через ступінь або сертифікат. Ми сприймаємо основні поняття навчання дорослих та заохочуємо співпрацю, досвід навчання, творче мислення та самонавіювання. Наші програми повністю в Інтернеті в асинхронному форматі, без вимоги на кампусі.

117624_117606_COVER.png

Клінічні партнери

Лікарня GW

Лікарня GW служить в якості навчальної лікарні для студентів-медиків та мешканців. Воно спільно належить і управляється UHS (80%) і Університетом Джорджа Вашингтона (20%). Лікарня є мультидисциплінарною, вищою медичною лікарнею, відомою як послуги з догляду за грудьми, хірургія, догляд за раком, догляд за серцево-судинними захворюваннями, екстрена медицина, послуги ОВ / гінекології та ортопедії.

GW Медичний факультет Associates

Асоціатики медичного факультету GW мають 800 лікарів, які надають комплексну допомогу пацієнтам у 51 медичній та хірургічній спеціальності. Як викладачі факультету SMHS, лікарі GW MFA служать вчителями та наставниками для студентів-медиків, мешканців та дослідників. Додатково, доктор Cyrus та Міртл Katzen Раковий Дослідницький Центр, GW Серце та Судинний Інститут, та GW Догляд Догляд Центр є головний офіс у GW MFA. GW MFA - це окрема корпорація 501 © 3.

Національна система охорони здоров'я дітей

Національна система охорони здоров'я дітей (Національна дитяча) є провідним педіатричним лікарем у Вашингтоні, округ Колумбія, столичному регіоні. Дитячий національний дім є домом для педіатрії SMHS і кафедри інтегративної системної біології. GW спонсорує дві програми проживання на Дитячому національному та 10 стипендій. GW і Дитячий національний партнер є партнерами на премії NIH Clinical and Translational Science Award.

Медичний центр Вашингтона В.А.

Медичний центр Вашингтонського округу Вашингтон (DCVAMC) - це вища медична допомога, лікарня комплексного рівня IA, що надає комплексну первинну та спеціальну допомогу в медицині, хірургії, неврології та психіатрії, а також клінічне дослідження для функціонального МРТ. Медичний центр має 164 ліжка невідкладної медичної допомоги, 30 ліжок психосоціальної реабілітації (PRRTP), сусідній житловий центр на 120 ліжок (CLC), Fisher House з 20 люксами та повний спектр послуг жіночої клініки з цифровою мамографією та гінекологічна допомога. Персонал відзначає ветеранів охорони здоров'я світового класу в середовищі, яке сприяє співчуттю, відданості та служінню.

Розташування

Вашингтон

Address
Ross Hall, 2300 Eye Street, NW Washington, D.C. 20037
Вашингтон, Округ Колумбія, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: