Gannon University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наша місія

Геннон є католиком, Єпархіальний університет, присвячений ідеям досягнення досконалості в школах, університетах та обслуговування. Наш викладацький склад і співробітники готують студентів бути глобальними громадянами через програми заземленими в гуманітарних і природничих наук і професійних спеціалізацій. Натхненний католицької інтелектуальної традиції, ми пропонуємо всеосяжний, цінності орієнтованого навчання досвід, який підкреслює віру, лідерство, залучення та соціальну відповідальність.

Геннон Розташування Великого

Ми знаходимося в четвертому за величиною місті штату Пенсільванія і одним з найжвавіших портів на Великих озер. міського університетського містечка Геннон, в самому центрі міста Ері, знаходиться в двох годинах їзди від Клівленда, Буффало і Піттсбурзі. Наше унікальне розташування і об'єкти створюють особливу атмосферу, що сприяє навчанню, стипендії, дослідження, обслуговування та особистісного зростання.

Історія Геннон університету

Геннон коледж мистецтв і наук, заснована як Соборне коледж під 1925 статут Villa Maria Коледж був створений тодішній архієпископ Джон Марк Геннон, який у 1941 році придбав один з найбільш елегантних будівель в центрі міста Ері-Сильної Mansion (нині відомий в Геннон "Старий Main") - в якості центрального вузла поточного кампуса. Перейменований GANNON коледж в 1944 році, він отримав свій статут у чоловічому коледжі чотири роки. У 1964 році Геннон став одним з освітніх і створив аспірантуру. У 1979 році коледж досяг статусу університету.

Приватний, католик, всебічне співробітництво навчальний заклад, Геннон стала прем'єра католицького університету Northwestern Пенсільванії і є цінним співтовариством і регіональним ресурсом.

Ключ до місії Геннон є особистого та професійного розвитку студентів. Лідерство стимулюється через ряд організацій університетського містечка та діяльності, що сприяє зміцненню наукових інтересів, а також волонтерства та громадські роботи, і які забезпечують можливості для інтелектуального, морального і духовного зростання.

Сьогодні Геннон університет прагне до створення на його успішної історії підготовки лідерів, зосередивши увагу на динамічному майбутньому змін і нових можливостей. Геннон орієнтований на загальну прихильність до навчання, до своєї католицької ідентичності, її майбутнього фінансового зростання від зовнішніх джерел, посилення його розвиток викладання факультету і науки, її участь в і служіння місцевого і регіонального співтовариства, його студентів і випускників реєстрації, і його вдосконалення технології.

Відкрийте для себе Erie

Ері, штат Пенсільванія, місто зробило для студентів коледжу. Центр міста, прямо поруч з Campus Геннон ви знайдете численні можливості для стажувань і робочих місць кооперативу з державними органами, місцевими підприємствами та лікарень. І коли ваш шкільний день буде зроблено, ви будете мати багато задоволення, а також. Досліджуйте музеї, галереї, театри і ресторани в самому центрі міста, все в декількох кроках від Геннон. Всього в декількох хвилинах від готелю, відпочити на піщаних пляжах Преск Айл State Park, популярний Геннон студентської притон, або повболівати професійно пов'язаних хокей, бейсбол і баскетбол команд Ері. Студенти кажуть нам Ері просто правильний розмір: досить великий, щоб забезпечити достатньо професійних і рекреаційних можливостей, але досить малі, щоб легко дістатися до місця і відчувати себе в безпеці.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MSc »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Магістр наук в галузі машинобудування

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 США Erie США Інтернет + 1 більше

Випускник програми в галузі машинобудування призначений для забезпечення передових досліджень для дипломований інженер, хто хоче продовжити підготовку для ефективної участі в професіями машинобудування. Програма також передбачає безперервну освіту в передових суб'єктів для робочого інженер, який визнає необхідність бути в курсі мінливої ​​технологічної світі. [+]

Огляд програми Випускник програми в галузі машинобудування призначений для забезпечення передових досліджень для дипломований інженер, хто хоче продовжити підготовку для ефективної участі в професіями машинобудування. Програма також передбачає безперервну освіту в передових суб'єктів для робочого інженер, який визнає необхідність бути в курсі мінливої ​​технологічної світі. Основний упор робиться на розвиток потенціалу інженера для самостійного вивчення і подальшого професійного зростання. Що відрізняє нас Програма має дисертацію або проект варіанти, щоб закінчити курс, відповідний напрям оцінюється директором Професійні доріжки або Work-Study Опція доступна для студентів, які академічно досягти успіху в програмі Особисто працювати з вашим консультантом, щоб знайти трек, який найкращим чином відповідає вашим областях, що представляють інтерес і сили Вимоги до вступників Кандидати повинні мати отримав ступінь бакалавра в області машинобудування з ABET акредитовані програми або його еквівалент з QPA 2,5 або краще. Кандидати без відповідного машинознавства ступеня можуть бути допущені і зобов'язаний вжити додаткових курсову роботу, як визначається директором програми. Претенденти повинні представити наступне: Заповнена заявка Стенограми за всі попередні курсової роботи коледжу Три рекомендаційні листи TOEFL / інші оцінки, якщо англійська мова не є рідною мовою. [-]

Магістр наук в області електротехніки

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 США Erie США Інтернет + 1 більше

Світ електротехніки та обчислювальної техніки є постійно мінливих один. Досягнення в області технологій більш професійної кар'єри новий випускника близько 40 років буде феноменальним. У той час як магістрант курсова ставить міцну основу в області математики, технічних наук і гуманітарних наук, а також здатність вирішувати і вирішувати нові проблеми в прямолінійно, [+]

Огляд програми Світ електротехніки та обчислювальної техніки є постійно мінливих один. Досягнення в області технологій більш професійної кар'єри новий випускника близько 40 років буде феноменальним. У той час як магістрант курсова ставить міцну основу в області математики, технічних наук і гуманітарних наук, а також здатність вирішувати і вирішувати нові проблеми в прямолінійно, Вища школа є наступним кроком в житті навчання як для нових випускників та досвідчених працюючих професіоналів. Відділ електротехніки та обчислювальної техніки Геннон пропонує два аспірантських програм для тих, хто бажає продовжити свою освіту в передових суб'єктів і бути в курсі мінливої ​​технологічної світі: ступінь магістра наук в області електротехніки (MSEE) ступінь і ступінь магістра наук в області Embedded Software Engineering (ММП) ступеня. Метою програми є надання електричної та обчислювальної техніки випускник необхідну освіту, щоб бути ефективним інженером-конструктором або систем. Студент повинен розробити навчальний план з його / її радником прагнути до знань у передовій теорії управління, системного моделювання, електроніки, комунікацій, інженерних систем і програмно-апаратних засобів. Студент повинен виконати принаймні 9 кредитів програмних курсів електротехніки та задовольняють вимогам проекту / дисертації в області електротехніки. Що відрізняє нас Наш ЕСГП професійний трек є єдиним навчального плану в регіоні повністю під егідою GE Transportation. Наші викладачі активно співпрацюють з місцевою промисловістю, щоб принести практичний досвід роботи в класі. Наша мета полягає в підготовці студентів, щоб бути ефективними інженерами. Програма Результати Програма призначена направляти студентів для створення технічної компетенції, а також ефективні комунікаційні та лідерські навички. Демонстрація професійної етики та особистих цінностей в повсякденному житті і професійній діяльності, які здійснюють поінформовані літературні... [-]

Відео

Archbishop John Mark Gannon