The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

CCAS

Хто ми

У Колумбійському коледжі мистецтв та наук GW процвітає, критичне мислення є ендемічним, співпраця є постійною, а навчання в реальному світі йде рука об руку з навчанням. Через завидне розташування коледжу в самому центрі столиці країни, активне залучення починається в аудиторії та триває в залах уряду, галереях музеїв, лабораторіях NIH, NASA та DOE, посольствах міжнародних дипломатів та задній куточок Смітсонівських та інших поважних установ.

Коледж є інтелектуальною та творчою основою університету, місцем, де мистецтво, гуманітарні науки, суспільні науки та природничі науки збираються разом, щоб створити зв’язок ідей та можливостей. Будучи лідером серед національних закладів гуманітарних мистецтв через інноваційний навчальний план, який підкреслює перспективи, аналізи та комунікації, студенти магістрантів оснащені компетенціями, необхідними для ефективних та відповідальних громадян 21 століття. На професійному та докторському рівні студенти-аспіранти співпрацюють з науковим факультетом, який включає одержувачів Фулбрайта, нагороджених хореографів, опублікованих дослідників та критично відомих авторів для розширення спектру досліджень з питань, починаючи від контролю викидів парникових газів до заглиблення в аутизм причини, поширеність та лікування.

Успіх наших зусиль у 42 академічних відділах коледжу та 27 науково-дослідних центрах найкраще відображається завдяки досягненням наших випускників, серед яких сенатор США та колишній губернатор штату Вірджинія Джон Уорнер, міжнародна кіноактриса Керрі Вашингтон, а також генеральний директор та президент Медичного центру Туфтс Еллен Зейн. Наші люди, наша сфера та наше місце розташування роблять Колумбійський коледж «ідеальним місцем» для навчання та відкриттів у Вашингтоні, округ Колумбія та світі за його межами. CCAS

Ласкаво просимо до аспірантури Columbian College

Конкурентні. Підключено. Всебічний.

  • 3300 аспірантів
  • 55 магістрів
  • 26 докторських ступенів
  • 18 Випускники

Програми випускників у Колумбійському коледжі мистецтв та наук GW - це магніт для найкращих науковців та каталізатор для вивчення та відкриття в широкому спектрі мистецтв, гуманітарних наук, а також у галузі соціальних та важких наук. Наші ступені та сертифікати інтегрують найвищий рівень освіти, від наших всесвітньо відомих програм з таких предметів, як історія, політологія та державна політика, до нашої новаторської роботи в арт-терапії, криміналістиці та ЛГБТ-політиці та практиці охорони здоров’я. Вища ступінь одного з 82 мистецтв GW

Ми не тільки відходимо від найвпливовіших установ у Вашингтоні, округ Колумбія, але наші мережі викладачів та випускників включають надзвичайну різноманітність міжнародно визнаних лідерів. У Колумбійському коледжі вам дадуть інструменти для процвітання як інтелектуально, так і професійно.

Що ви знаєте про Джорджа Вашингтона? від GW Arts

Розташування