The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

АССА

Хто ми

У Колумбійський коледж GW мистецтв і наук, Дослідження процвітає, критичне мислення є ендемічною, співпраця є постійним, і реальний світ навчання йдуть рука об руку з навчанням. Через завидне географічне положення коледжу в самому центрі столиці країни, активну участь починається в класі і продовжується в залах уряду, галереї музеїв, лабораторії НИЗ, НАСА і Міністерства енергетики, посольства міжнародних дипломатів, і в підсобних Смітсонівського та інших поважних установ.

Коледж є інтелектуальний і творчий кістяк університету, місце, де мистецтво, гуманітарні науки, суспільні науки і природні науки зібралися разом, щоб сформувати взаємозв'язок ідей і можливостей. Будучи лідером серед національних гуманітарних наук установ через інноваційної навчальної програми, яка підкреслює перспективи, аналіз, і комунікації, студенти оснащені необхідними компетенціями, щоб бути ефективними і відповідальними громадянами 21-го століття. На професійному та докторантурі, аспіранти партнер факультету вчених, які включають Фулбрайта одержувачів, нагородами хореографів, опубліковані дослідників і критиками авторів висунути спектр досліджень за темами, починаючи від боротьби з викидами парникових газів з метою заглиблюючись в аутизму причини, поширеність, і лікування.

Успіх наших зусиль у всіх коледжу 42 наукових відділів і 27 науково-дослідних центрів найкраще відбивається через досягнення наших випускників, в тому числі сенатор США і колишній губернатор Вірджинії Джон Ворнер, міжнародна кіноактриси Керрі Вашингтон, а також генеральний директор і президент Tufts медичного центру Еллен Зане. Наш народ, наша сфера, і наше розташування роблять колумбійський коледж "перейти до" місце для навчання і відкриттів у Вашингтоні, округ Колумбія, і світ за його межами.

АССА

Ласкаво просимо в колумбійських Випускник коледжу досліджень

Конкурентне. Connected. Всебічне.

  • 3300 аспірантів
  • 55 магістрів
  • 26 докторських ступенів
  • 18 майстер Сертифікати

Вузівські програми в колумбійському коледжі GW мистецтв і науки є магнітом для кращих вчених і каталізатором для навчання і відкриттів в широкому спектрі мистецтва, гуманітарних і соціальних і твердих областях науки. Наші ступені та сертифікати інтеграції найвищого калібру освіти, від наших всесвітньо відомих програм в таких предметах, як історії, політології та публічної політики, до нашого новаторську роботу в області арт-терапії, криміналістики і LGBT політики в галузі охорони здоров'я та практики.

Вчений ступінь від одного з 82 Мистецтво і науки Програми GW в на відміну від будь-якого іншого досвіду випускника школи. Мало того, що ми в декількох кроках від найвпливовіших організацій в Вашингтоні, округ Колумбія, але наш викладацький склад і випускники мережі включають в себе величезну різноманітність міжнародно-визнаних лідерів. У колумбійському коледжі, ви будете надані інструменти, щоб процвітати як інтелектуально і професійно.

Розташування

Вашингтон

Address
Phillips Hall 801 22nd St. NW
20052 Вашингтон, Округ Колумбія, США