Georgetown University’s McDonough School of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про школу

Розташований на перетині ділових, урядових і міжнародних відносин, Макдоно школа Джорджтаунського університету бізнесу розробляє принципові лідери зобов'язалися служити і бізнес, і суспільство. Завдяки нашій глобальній точки зору, ми готуємо студентів, щоб конкурувати в сучасній міжнародній бізнес-середовищі.

Джорджтаунського MCDONOUGH РІЗНИЦЯ

ГЛОБАЛЬНА ПЕРСПЕКТИВА

Зараз більш ніж коли-небудь, світ потребує глобальних мислителів. Ми готуємо студентів потрапили в землю працює в сучасній міжнародній бізнес-середовищі. Завдяки нашій глобально зосереджені навчальні програми, викладачі з різних країн світу, збагачуючи можливості за кордоном, а також доступ тільки в Вашингтоні, округ Колумбія, може запропонувати, ми забезпечуємо наших студентів готові конкурувати на світовій арені.

РИЖУССЬКА АКАДЕМІКА

Наша складна навчальна програма знаходиться під контролем різноманітного факультетом, який включає в себе вчений світового класу, що займаються піонерських дослідження, фахівець, що мають корпоративний, некомерційний і державний досвід керівництва, а також підприємець, які наставник студенти шукають, щоб почати бізнес. Ми пропонуємо широкий спектр програм для розміщення всіх типів студентів, з недавніх випускників коледжів хто тільки вступає в світі бізнесу для досвідчених професіоналів, які хочуть змінити свою кар'єру.

КУЛЬТУРА СПІВРОБІТНИЦТВО

Грунтуючись на нашому єзуїтського спадщини, ми підкреслюємо, співпраця над конкуренцією, в результаті сприятливому середовищі, яка заохочує студентів до налагодження тісних дружніх і розширити свої знання за межами школи. Ця унікальна атмосфера розвиває вдумливих лідерів, які прагнуть не тільки для досягнення успіху в бізнесі, але і роблять позитивний вплив на суспільство.

Джорджтаун СООБЩЕСТВО

Заснований в 1789 році, Georgetown є найстарішим в країні католицький і єзуїтський університетом. Джорджтаун був заснований на принципах рівності єзуїтів, поваги і Кура personalis або освіти людини в цілому, і ті ж самі значення визначають школу сьогодні. Макдоно школа бізнесу зросла зі школи дипломатичної служби в 1957 році і святкує своє 60-річчя.

Приєднавшись до товариства Georgetown McDonough, ви отримаєте доступ до більш ніж 179,000 Georgetown випускників. Чи є ви служити суспільству через волонтерську діяльність, створення мереж за допомогою програм, як Hoyas Допомоги Hoyas, або інтерв'ю з випускниками для вашого наступного кроку кар'єри, наша професійна мережа розширить ваші можливості. З більш ніж 220 років досвіду в галузі освіти, всі школи в Джорджтаунському університеті насолоджуватися миттєвим визнанням і зоряної репутацією в усьому світі.

ЛІДЕРСТВО

Макдоно школа бізнесу на чолі видатних вчених і фахівців, які визнані авторитетами в своїх областях.

Знайомства Дін Вільямсон

Рохен Вільямсон є тимчасовим деканом Макдоно школи Джорджтаунського університету бізнесу, а також професором фінансів і Болтон Саллівана і Томас А. Дін кафедри міжнародного бізнесу. Член факультету McDonough протягом майже 20 років, Williamson грає важливу роль в рості і розвитку школи, що виступає в якості члена Ради Академічного Лідерства, як координатор області з фінансів, а також в якості голови Curriculum дизайну MBA комітет і Макдоно школа Комітету Curriculum Бізнес бакалаврських.

Сильне співтовариство на кампусі і за його межами

Традиція академічних знань і різноманітне, підтримка спільноти сприяє навчання і за її межами класної кімнати. Спільнота Джорджтаун МакДонау - це повага, дружба та спільне розуміння місії, яка виходить за межі Вашингтона, округу Колумбія, у кампусі з всесвітньою мережею близько 178 000 випускників.

Трансформуйте себе, щоб трансформувати світ

Сувора академічна програма Джорджтаунського MCDONOUGH отримує підтримку сильної культури, яка заохочує студент до співпраці, встановлювати тісні дружні відносини, а також розширити свої знання за межами класної кімнати і за його межі університетського містечка. Будучи найстаршим католицьким установою країни вищої освіти, Georgetown був заснований на принципах єзуїтських рівності, поваги і CURA personalis або освіти людини в цілому, і ті ж значення визначають школу сьогодні.

Різні групи студентів мають можливість приєднатися або привести багато організацій університетського містечка, щоб почути від провідних бізнес-лідерів і політиків, які відвідують кампус, і здійснювати сервісні можливості. Оскільки велика частина бізнес шкільної програми основна увага приділяється когорт і методам навчання, студенти мають безліч можливостей для співпраці під час роботи в малих групах та вивчення за кордоном. Вони закликаються підтримувати один одного в вивченні нових цілей і їх досягнення.

традиційний, 104-акрів Джорджтауна, розташований в самому серці столиці нації є місцем як спокійного роздуми і впливу відомих підприємств, законодавців, некомерційних організацій, і директивні установ. Цей параметр надає можливість студентам розширити свою освіту шляхом проведення стажувань та кар'єрні можливості в Вашингтоні.

Культура МакДонох також поширюється на глобальну мережу деяких 160000 Georgetown випускників, які утворюють тісну мережу колег, друзів, наставників і керівників.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA » Перегляд Програми МВА »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Master of Arts in International Business and Policy

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Заочна та вечірня форма 1 рік January 2019 США Washington Чилі Santiago Німеччина Frankfurt + 4 більше

[+]

досвід Студент

Прийом

Як правило, кандидати працюють в бізнесі, уряді, фінансових організацій, транснаціональних корпорацій або неурядових організацій.

ТЕРМІН

[-]