Прочитайте офіційний опис

Наш підхід

Боротьба Загальні Припущення

За більш ніж 75 років більшість американських шкіл послідували три стандартних методів, які так культурно вбудованих в майже бігти питання: ізолювати студентів від світу дорослих, окремий мислення робити, і поділ студентів за передбачуваної академічної здібності, класу, раси, статі, або знання мови.

Починаючи з 2000 року, High Tech High-K 12 шкіл скасував ці принципи по:

Визнаючи студентів через лотерею і групуючи їх неоднорідне Залучення студентів в світ дорослих роботи через місцях і стажування Інтеграція руки, серця і уми через строгих, руки-на проекти

ГНЕ готує педагогів для розробки і вважати, лідерство в програмах з паралельним прихильності до справедливості, суворості, і значення для всіх студентів. Замість того щоб створювати точні копії High Tech High, педагоги навчальних через GSE рекомендується використовувати наші клінічні сайти в якості контексту для навчання: можливість ризикувати, відбитися на практиці і формувати своє власне бачення для ефективного викладання, навчання і керівництва.

Ведучий з інноваційної практики

ГНЕ вийшов з, і повністю вбудований в, статут школи мережу інноваційних проектів на основі шкіл. Як тринадцяти High Tech High К-12 шкіл, які служать в якості контексту для навчання дорослих, Вікіпедія прагне забезпечити досвідом навчання, які персоналізовані, справжні і перетворюючої. GSE студенти створюють особисті плани навчання, проводити навчальну програму на основі проектів, вивчити свої власні питання через строгий запит, і розвивати цифрові портфелі демонстрації їх навчання. Вони вчаться на практиці і мають широкі можливості для вивчення перетин теорії і практиці і відображають їх навчання. Як студентів-медиків в клінічній лікарні, GSE студенти проходять курси і проводити дослідження, займаючись щодня в реальному світі ефективних, інноваційних шкіл.

Проектування для соціальної справедливості

High Tech High був заснований як акціонерний капітал експерименту в соціальній інтеграції класу. Робота виконати обіцянку нереалізований Браун проти. Рада з освіти, заявивши, "окремий, як по суті своїй нерівні" Високі технології Високі К-12 шкіл були розроблені, щоб забезпечити доступ і виклик для всіх студентів в рамках інноваційного середовища навчання. Від дизайну кожної школи в дизайні кожного навчального досвіду, HTH педагоги принести критичні лінзи справедливості у своїй роботі для розв'язання історико-системний пригнічення впливають знедолених студентів. Через прогресивне педагогіка орієнтована на більш глибокому навчання, студенти мають голос і вибір в їхньому навчанні і справжньої мети і аудиторії для їх роботи. У свою чергу, студенти в GSE вивчити зв'язки між справедливістю і дизайну в своїй практиці і розробити ефективні лідерські підтримати своїх колег у формуванні школи, інноваційних і справедливим.

Стратегічні пріоритети

НТН GSE прагне бути визнаним в країні і в усьому світі як концентратора прогресивного практики, пов'язаної з викладання, навчання і керівництва, і в якості моделі вдумливий, інтегрованої і перетворюючої післядипломної освіти, що має безпосередній вплив на К-12 шкіл. Це прагнення відображає особливий і унікальний потенціал НТН GSE в якості випускника школи, вбудованого в високоефективних та інноваційних К-12 шкіл для подолання світи теорії і практики, науки і в дії.

Для досягнення цієї прагнення, то НТН GSE намітив наступні три стратегічні пріоритети:

Стратегічний пріоритет номер один: ГНЕ прагне моделювати і просувати вдумливий і далекоглядними вчення і лідерство в рамках і за її клінічних сайтів.

Стратегічний пріоритет номер два: ГНЕ покликана допомогти вчителям, адміністраторам і політикам в їх зусиллях по перетворенню викладання та навчання на місцевому, національному та глобальному масштабі.

Стратегічний пріоритет номер три: GSE спрямований на забезпечення фінансової стійкості нашої установи, і забезпечити своє майбутнє.

Стипендія та інновації

ГНЕ має унікальний потенціал-як аспірантурі вбудованого в високоефективних та інноваційних К-12 шкіл-для подолання світи теорії і практики, науки і в дії. GSE викладачі та студенти проводять наукові дослідження, поділитися своєю роботою з академічними та професійними аудиторії, і підтримувати інноваційні практики більшою освітнього співтовариства. Ці зусилля служать чотири взаємопов'язані функції:

Інтеграція теорії і практики

GSE дослідження ґрунтується на переживань учнів, педагогів, шкіл і співтовариств. Ми об'єднати професійну практику і ремесла знання з різних теоретичних перспектив, щоб дослідити і розширити кожен. GSE викладачі та студенти поклав теорію на практиці, і в цьому, розширення прав і можливостей педагогів внести свій внесок в зростаючій бази знань викладання, навчання і ведучий, як практиків і теорії будівельників.

Підтримка справедливих і привабливі умови навчання

ГНЕ прагне до наукової роботи та практиці, що підтримує створення справедливого, займаючись середовище навчання для молоді, так і дорослих. Високі технології Високі К-12 шкіл отримали широке визнання на підходах до викладання і навчання, які підкреслюють персоналізації, підключитися до світу за межами школи, і запропонувати доступ і виклик для всіх учнів. ГНЕ надає ресурси і підтримку для педагогів і політиків, щоб створити такі середовища, по всій країні і по всьому світу.

Обслуговування шкіл і громад

ГНЕ спрямована на розвиток розуміння викладання та навчання, які дієві і цінність для громад, яким ми служимо. У дослідженнях навколишнього середовища та навчальних спільнот, ми підтримують етику взаємної уразливості, де дослідники і учасники займатися як співавтори в гонитві за більш глибокого розуміння. GSE викладачі та студенти діляться своїми розвиваються розуміння з учасниками дослідження, запрошувати учасників до співпраці конструктів значення, і сприяти діалогу, який веде до конструктивних дій.

Залучення науковців і практиків

Як вчених, що займаються у спільнотах практики, GSE викладачі та студенти поділяють нашу роботу як з професійної та академічної аудиторії, і шукати можливості для співпраці з освітянами та науковцями з інших установ. Крім того, GSE служить організатора критичних розмов, хостинг резиденції для освітян з різних країн світу і публікації без коробки, рецензованих журнал навчання дорослих в школах.

Результати навчання

Місія GSE є розробка відображають лідерів практикуючий, який ефективно працювати з колегами та спільнотами, щоб створити і підтримувати інноваційні, справжні і суворі умови навчання для всіх студентів. Це спільне бачення сформульовані в наших інституційних результатів навчання (Ilos) ~ до практики Вдумливий запит і відбиття (ІК), проектування справедливих Середу навчання (D), і брати участь в Лідерство для школи зміні (L) ~, а також відповідного навчання за програмами результатів для M.Ed. Програма. Як педагогів та керівників, випускники будуть вміти:

Практика Продуманий Ваше & Відображення (ІК)

Світловідбиваючі практика (IR1): Відображення, і критично проаналізувати свою власну практику, щоб направляти майбутні дії. Підключення (IR2): Узагальнити і підключити відповідну теорію і стипендію для їх власній практиці. Наукова Ваше (IR3): Дизайн, проведення і частка запит, що звертається суттєві питання своїй практиці.

Дизайн справедливих середу навчання (D)

Навчальні Дизайн (D1): Робота з колегами для розробки підходів до навчання, які підкреслюють персоналізації, підключитися до світу за межами школи і пропозиція доступу і виклик всіх учнів. Розробка програми (D2): Продемонструвати розуміння про те, як розподіл дорослих і студентських ресурсів впливає на створення справедливих умов навчання в школах.

Брати участь у Лідерство для школи зміні (L)

Спрощення (L1): Підтримка та сприяння учень і вчитель діалог спрямована на поліпшення викладання та навчання. Співпраця (L2): Участь колег і студентів у постійних зусиль, щоб створити справедливе, залучення середовища навчання.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

High Tech High Graduate School Of Education

ГНЕ прагне надати своїм студентам навчання досвід, який персоналізовані, достовірної та перетворюючої. Аспіранти в M.Ed. Програма створення індивідуальних планів навчання ... [+]

Магістр педагогіки Огляд програми

ГНЕ прагне надати своїм студентам навчання досвід, який персоналізовані, достовірної та перетворюючої. Аспіранти в M.Ed. Програма створення індивідуальних планів навчання, вивчити їх власні питання через дослідження дій та інших форм розслідування, і поділитися своєю роботою з аудиторією в межах і за межами GSE. Вони працюють і навчаються спільно в когорти моделі, яка охоплює рівні класу, дисципліни і різноманітні умови навчання. GSE студенти мають широкі можливості для застосування теорії до реальних викладання та навчання контекстах, в той же час сприяючи більш широких обговорень педагогічній теорії та практиці. Розташований в інноваційній К-12 навколишнього середовища, GSE прагне розвивати лідерів, які здатні формувати середовище навчання, які є інноваційними і справедливим, для вирішення питань теорії і практики, втім, і повідомити, що з полем в цілому.... [-]

США Сан - Дієго
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Graduate School of Education Info Session- 1/28