Graduate Institute of Applied Linguistics

Введення

Прочитайте офіційний опис

ПРО НАС

Вища інститут прикладної лінгвістики пропонує спеціальне навчання, яке на відміну від багатьох інших коледжів та установ. Наш досвідчений факультет пропонує навчання в галузі мовознавства, вивчення мови та культури, антропології, письменності, перекладу, світового мистецтва, ісламського навчання та міжнародного сервісу. Наші 1300+ випускників використовують це навчання, щоб зробити вплив у всьому світі!

досвідчений факультет

 • 579 спільних років польового обслуговування
 • 48 країн служби
 • 50 мов
 • Випущено 552 публікації

Багато студентів здивовано приїжджають до кампусу та описують себе просити покликати своїх професорів за їхньою назвою. Наш факультет є деякими з найбільш досвідчених у своїй галузі, але вони вважають, що кожен студент є майбутнім колегою.

"Члени факультету GIAL надають широкий спектр практичного досвіду для участі в класі, на додаток до їхньої академічної експертизи, отриманої шляхом підвищення кваліфікації. Це сприяє вищої освіти, побудованій на міцному академічному фундаменті та наповненому практичним розумінням того, як працюють мови. Наші факультети можуть обговорювати зі студентами також особисті аспекти польових робіт. Вас сердечно запрошують приєднатися до пригод навчання, щоб спілкуватися краще між культурами ». Девід А. Росс, Ph.D. (Заступник голови ДПА)

Студенти

Спеціалізовані програми

 • 1 програма бакалавра
 • 4 магістра з 13 різними концентраціями
 • 10 кооперативних програм з іншими коледжами та семінарами

GIAL найкраще відома своєю сертифікатною та магістерською програмою прикладної лінгвістики, підготовкою студентів до роботи у галузі лінгвістики, перекладу та міжкультурного обслуговування. Однак наша магістра з магістра в галузі мистецтв світу стрімко зростає з концентраціями в області прикладного мистецтва, мистецтва та ісламу та мистецтва та участі в Писанні. Наш відділ прикладної антропології також пропонує ступінь магістра з магістрами з вивчення мови та культури з широким спектром концентрацій для студентів, які цікавляться грамотністю, ісламськими світоглядами, вивченням мов, соціолінгвістикою та залученням Писань. Центр Авраама з гордістю оголошує про запуск магістра з магістра в Абрахамістичних дослідженнях.

Студенти-бакалаври також є пріоритетом в GIAL! Наш коледж міжнародних досліджень пропонує курси юніорського та старшого рівня для бакалавра з магістрами з міжнародної служби та неповнолітніх у галузі лінгвістики, мистецтва світу або міжкультурної служби.

Інші школи також співпрацюють з GIAL, щоб запропонувати своїм студентам деякі переваги спеціалізованої підготовки, яку ми пропонуємо. Ці пропозиції відрізняються від коледжу, який потребує семестру в GIAL, щоб закінчити неповнолітню лінгвістику в престижній семінарії, яка пропонує програму подвійного навчання. Відвідайте нашу сторінку Degrees & Programs, щоб дізнатись більше.

"Одним з найбільших благословень, що працюють на полі, було відмінне практичне навчання, отримане від GIAL. Одне із заохочувальних слів Choates хотів би надати поточним студентам можливість самостійно зайнятися полем. Для нас це зайняло близько 18 місяців. Тільки тоді ми змогли повернутись і перезавантажити так, щоб сказати, всі тренінги, які ми отримали, і могли почати складне і належне завдання вивчення мови та культури ». Аарон Чоуте (2008) (Аарон і його дружина Джоанна працюють у Соломонові острови з людьми Лавукал)

Випускники впливу

 • 75+ Країни служби
 • 60+ різні служби обслуговування
 • 300+ мовні спільноти

Наші випускники впливають на спільноти в усьому світі! Це перекладачі, лінгвісти, працівники з питань письменності, мовознавці, консультанти із залучення Писань, етномузиколори та працівники різних культур в різних галузях. Вони використовували свій навчальний курс GIAL для роботи з більш ніж 60 організаціями у 75 різних країнах світу.

"Як факультет, я думаю про моїх колишніх студентів з величезною гордістю та радістю через їх прихильність, здібності та глибини. Випускники GIAL мають високий попит як радники, тренери та лідери, так як вони вже знайомі як з реальними практичними проблемами на місцях, так і з науковим мисленням у своїх сферах. Я був би радий працювати з будь-яким квасолем GIAL, який я знаю ". Т. Уейн Дей, доктор філософії. (Факультет ГІАП)

Вивчення

Місія GIAL

Місія Вищої інституту прикладної лінгвістики як вищого навчального закладу полягає в тому, щоб забезпечити можливості навчання та дослідження, що приведуть до ступенів прикладної лінгвістики, вивчення культури та розвитку мов.

Розширеною місією GIAL

Виконуючи свою місію, GIAL вважає важливими складовими наступні:

 • Випускники програми GIAL отримають навички, щоб ефективно вивчати іншу мову та культуру.
 • Випускники програми GIAL будуть забезпечені для участі з етнічними та мовними спільнотами у досягненні цілей, пов'язаних з мовою та культурою.
 • Випускники програм GIAL мають базові навички, необхідні для передачі знань та навичок, які вони навчали в GIAL іншим у міжкультурному середовищі.

Студенти, які закінчать програми випускників GIAL, отримають рівень професійної компетенції на рівні випускників, що дозволить їм активно брати участь у науковій діяльності та / або професійному обслуговуванні у своїй галузі навчання.

Акредитація

Вища інститут прикладної лінгвістики (GIAL) акредитована Південною асоціацією коледжів і шкіл комісії з коледжів (SACSCOC), щоб отримати диплом бакалавра та магістра.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
 • англійська

Перегляд MA »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Ма з основними в абрахамістичних дослідженнях

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма Відкритий конкурс США Dallas

Магістр з магістрами в Абрахамістичних студіях готує студентів до роботи в авраамовських світах іудаїзму, християнства та ісламу через розуміння основних понять та теорій цих глобальних культур. [+]

Магістр з магістрами в Абрахамістичних студіях готує вас до роботи в абрахамістичних спільнотах іудаїзму, християнства та ісламу через розуміння основних понять та теорій цих глобальних культур. Ви придбаєте необхідні мови для вивчення авраамських традицій та навчитесь розпізнавати точки перетину цих вірувань. Це дозволить вам служити в спільнотах та організаціях Авраамім та з їх допомогою на основі поважного розуміння їхніх вірувань та практики, що сприятиме внесенню гуманітарних внесків у місцеві та глобальні цілі в галузі культури. Ви будете заповнювати загальні основні вимоги (15 кредитних годин) та концентрації спеціальних вимог (21 кредит годин) для завершення цієї 36 ступеня магістра. Ви можете вибрати між концентрацією в Ісламські світогляди Або студента-сконструйована концентрація в Авраамові світогляди. Якщо ви зацікавлені в цій програмі, вам слід подати заявку на участь у Graduate Admission for GIAL. Якщо раніше в GIAL було зараховано щось інше, ніж "статус прийому до випускника", вам потрібно буде змінити ваш статус прийому. Передумови Перед допуском до програми ви повинні виконати наступні вимоги: AC4315 Огляд старозавітності Основна курс Опитування історії, літератури та повідомлення Старого Завіту. Деталі для гольфу Рівень: бакалаврат Кредитні години: 3 Курс пропонується: Падіння AC4316 New Testament Survey Основна курс Опитування історії, літератури та послання Нового Завіту. Деталі для гольфу Рівень: бакалаврат Кредитні години: 3 Курс пропонується: Падіння * Ви можете подати клопотання про відмову від цих обов'язкових вимог, що ви взяли еквівалентні курси в іншому місці. Курси оцінюються за курсом на курс. Загальні основні вимоги ... [-]

Відео

What's GIAL's campus like?

What are GIAL's professors like?

Для зв'язку

Graduate Institute of Applied Linguistics

Адреса, рядок 1 Graduate Institute of Applied Linguistics 7500 W. Camp Wisdom Rd. Dallas, TX 75236
Dallas, Техас, TX, США
Веб-сайт http://www.gial.edu