A. B. Freeman School of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

історія

Тьюлейн університет, заснований в 1834 році, є одним з найбільш шанованих і селективних незалежних дослідницьких університетів у Сполучених Штатах. Школи та коледжі Тулейна пропонують градусів в ліберальних мистецтв, науки і техніки, архітектури, бізнесу, права, соціальної роботи, медицини та громадської охорони здоров'я та тропічної медицини.

Університет є членом престижної Асоціації американських університетів, обраної групи 62 провідних дослідницьких університетів у Сполучених Штатах і Канаді з "видатних програм магістратури та професійної освіти і наукових досліджень." Тулейна також займає Фондом Карнегі щодо поліпшення викладання в університеті з "дуже високою дослідницької діяльності». З більш ніж 4300 вищих навчальних закладів номінальних фондом, Тьюлейн залишається в престижній категорії, що включає в себе тільки 2 відсотки університетів по всій країні.

Розташований в Нью-Орлеані, Тьюлейн веде своє походження від Медичного коледжу штату Луїзіана, другий за старшинством медичної школи Глибокого Півдня, який був заснований в 1834 році. До 1847 року, медичний коледж був частиною новоствореної державної установи, університету Луїзіани.

Тьюлейн з'явилися в приватному університеті в 1884 році державного університету Луїзіани була реорганізована і названа на честь мецената Павла Тулейн, багатого купця, який пожертвував більше $ 1 млн в землю, грошових коштів і цінних паперів "для заохочення і розвитку інтелектуальної, моральної і промислового освіти. "родом з Прінстона, Нью-Джерсі, Павло Тулейна зробив свій стан в Новому Орлеані і його подарунок висловив вдячність цьому південному місті на річці Міссісіпі. У 1886 році, меморіальний коледж Х. Софі Ньюкомб був створений для жінок в рамках університету. Ньюкомб-Тьюлейн Коледж сьогодні надходить все магістрантів в університеті.

Тьюлейн переїхав в її нинішній території кампуса на острові Сент-Чарльз-авеню в 1894 році. Тьюлейн університет наук Медичний центр в центрі Нового Орлеана включає Школу медицини і Школи громадської охорони здоров'я та тропічної медицини, в той час як Тьюлейн Національний науковий центр Предстоятель у Ковінгтон, штат Луїзіана.

Дослідження в багатьох дисциплінах процвітала в Тьюлейн шляхом створення центрів, таких, як Роджер Тайер кам'яного Центру латиноамериканських досліджень, Близького Американський науково-дослідний інститут, Тьюлейн / Ксавьє Центр Bioenvironmental досліджень, Murphy інституту онкологічного центру Tulane, Тьюлейн Центр генної терапії і Ньюкомб коледж інституту.

Восени 2005 року, Тьюлейн вивітрювання урагану Катріна, нації найгірший стихійне лихо. Знову з'явилися Тулейна від бурі, як сильніше установа зосереджена на винятковій програмою бакалаврату доповнюється чудовим аспірантів, професійних та науково-дослідних програм, заснованих на історичних сильні університету та відмінних характеристик.

Програми Тьюлейн були сформовані досвідом університету з ураганом Катріна, забезпечуючи викладачів, співробітників і студентів з безпрецедентними можливостями дослідження, навчання і спільноти обслуговування.

Досвід Катріна також інформує майбутній напрямок установи. У 2010 році президент Коуен оголосив про запуск акції «Тулейна дає", зусилля, які будуть подальші зусилля університету, щоб заохочувати соціальні інновації і розвивати наступного покоління громадян та лідерів громад-однодумців.

Дані

Тьюлейн університет є одним з найпрестижніших навчальних і науково-дослідних установ країни. Заснована в 1834 році в Новому Орлеані, Тьюлейн пропонує ступеня в галузі архітектури, бізнесу, права, гуманітарних, медицини, громадського здоров'я та тропічної медицини, науки і техніки, і соціальної роботи.

Девіз

Номери Сиби, СЕД суїс, що перекладається як "не для самого себе, а й для своєї власної."

Засновник Дати

1834, а медичний коледж Луїзіани 1847 Медичний коледж зливається з Університет Луїзіани 1884 Луїзіана Законодавче дозволяє освітній фонд Тулана реорганізувати Університет Луїзіани в якості приватної установи і перейменувати його Тулана Університет Луїзіани

Академічні Підрозділи

Ректор і старший віце-президент з академічних питань, Майкл А. Бернштейн Ньюкомб-Тьюлейн коледжу, Джеймс МакЛарен, декан Б. Фрімен школа бізнесу, Іра Соломона, декан Школа Архітектури, Кеннет Шварц, декана Школа безперервної освіти, Річард А. Marksbury, декан Школа права, Девід Д. Мейер, декан Школа гуманітарних наук, Керол Хабер, декан Школа медицини, Лі Hamm, декан і старшого віце-президента Школа громадської охорони здоров'я та тропічної медицини, П'єр Buekens, декан Школа науки і техніки, Ніколас Дж Алтьеро, декан Школа соціальної роботи, Рональд Е. знаків, декан

Кампуси

У верхній частині міста кампус Тулейна включає 110 акрів і 92 будівель, житло більшість своїх школах і коледжах. Ф. Едвард Ебер науково-дослідний центр, поруч з Belle Chasse, La., Забезпечує науково-дослідних центрів в області медицини і охорони навколишнього середовища, поведінки та комп'ютерних наук. Школа безперервної освіти є супутникове кампуси в Elmwood Бізнес-парк в Джефферсон Періш, штат Луїзіана., Білоксі, штат Міссісіпі., І в Медісон, штат Міссісіпі. Міста медичних наук кампус має кілька підрозділів: Школа медицини, школа громадської охорони здоров'я та тропічної медицини, Тьюлейн медичного центру та технічного обслуговування. Кампус Норт-Шор є домом для Національного дослідницького центру приматів Тулейна у Ковінгтон, штат Луїзіана. Б. Фрімен школа бізнесу пропонує програми Executive MBA та професійний на своїй супутникової кампусу в Х'юстоні, штат Техас.

Бібліотеки

Основні Меморіальна бібліотека Говард Тілтон будинку Американської бібліотечної латинський і Максвелл музичної бібліотеки. Рудольф Матас Бібліотека знаходиться в Школі медицини. Спеціальні Колекції відділу в Jones Hall включає в себе Хоган Джаз Архів, південно Архітектурне Архів, університет архівів, рідкісних книг і рукописів і Луїзіана Collection. Інші бібліотеки включає в себе архітектуру, ботаніка, бізнес, право, математика, природознавство, приматів дослідження, міжрасових відносин та етнічної історії та жіночих досліджень.
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

майстер бізнес-аналітики

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 10 місяця February 2018 США New Orleans

Майстер ділової аналітики * - це 10-місячна програма 36 градусів за годину, яка готує вас до перекладу великої кількості складних даних у керовану інформацію та прийняття рішень, керованих даними. [+]

Майстер бізнес-аналітики Майстер ділової аналітики * - це 10-місячна програма 36 градусів за годину, яка готує вас до перекладу великої кількості складних даних у керовану інформацію та прийняття рішень, керованих даними. Оскільки збирання та аналіз даних у реальному часі стають важливими компонентами бізнесу, попит на них на ринку вибухає. Факультет світового класу забезпечує суворе технічне та кількісне обґрунтування, основане на практичному застосуванні бізнес-аналітики. Вибрати в осені та навесні семестри дозволяють студентам адаптувати програму для досягнення своїх кар'єрні цілі. Запустіть вашу кар'єру у Freeman з значною перевагою та досвідом, знаннями та навичками, з якими прагнуть роботодавці у всьому світі. Майстер бізнес-аналітики отримав призначення STEM! Чому Фрімен? Дізнайтеся про справжній світ у класі Ваша навчальна програма надає досвідові навчальні можливості та працює над реальними проектами у співпраці з корпоративними партнерами та факультетами, щоб допомогти вам: Застосуйте обчислювальні, аналітичні та економічні знання з баз "великих даних", щоб керувати, інтерпретувати, моделювати та повідомляти результати. Отримати впевненість у прийнятті рішень, що вирішує бізнес-завдання. Випускник володіє, принаймні, двома мовами програмування та моделювання. Заробіть свій ступінь та цінний кар'єрний капітал Ви будете працювати з тими ж комерційними програмами та баз даних, які найбільші компанії використовують для інновацій та адаптації до проблем. Через 10 місяців ви будете оснащені, щоб зробити безперервний перехід до робочої сили та вибрати з безлічі кар'єрних можливостей. Бухгалтерський облік і аналітика Бізнес-аналітика та консалтинг Аналіз та моделювання енергії Фінансова аналітика та моделювання Аналітика охорони здоров'я Маркетингова аналітика та дослідження Аналіз роботи та аналізу поставок Організаційна аналітика та дослідження Примітка для міжнародних заявників: Майстер ділової... [-]

майстри бухгалтерського обліку

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США New Orleans

Успіх у професії бухгалтера тягне за собою більше, ніж просто бухгалтерська експертиза. Це вимагає безкомпромісних етики, аналітичне мислення, усвідомлення культурних нюансів та ефективної комунікації. [+]

Майстри бухгалтерського обліку Успіх у професії бухгалтера тягне за собою більше, ніж просто бухгалтерська експертиза. Це вимагає безкомпромісних етики, аналітичне мислення, усвідомлення культурних нюансів та ефективної комунікації. Тьюлейн Майстри програми бухгалтерського обліку (MACCT) готує студентів на всіх цих фронтах, і надає їм фору, щоб стати лідерами в професії бухгалтера. Основні курсів MACCT програми забезпечують академічну строгість в області аудиту, бухгалтерського обліку, управлінського обліку та оподаткування. Гнучка структура програми дає студентам можливість додавання концентрації в галузі фінансів, енергетики або оподаткування і завершити їх курсових протягом 2 або 3 семестрів. Крім того, якщо студент бажає, пропозиції MACCT курс можна включити студента сидіти на CPA іспиту. Ми розробляємо аналітичні навички мислення в наших студентів за допомогою практичного навчання у всіх наших курсів - Сократа дискусії, тематичні дослідження, групові проекти є частиною курсової. Етичні питання в області бухгалтерського обліку також вплетені в дискусіях. Програма Тулейна MACCT може похвалитися світового класу факультет, які виняткові вчителі та активні дослідники. Наш факультет мають практичний досвід роботи в галузі (наприклад, інвестиційний банкінг, влада виручки, приватної податкової практики, і показання експертів для судових розглядів), який вони інтеграції в класі. Звичайно бізнес-комунікацій і призначення в інших курсах розвивати письмові та усні навички спілкування студентів. Різноманітне населення студента Тулейна в імітує глобальної бізнес-середовища зі студентами з різних культурних, мовних та бізнес фони збираються разом, щоб дізнатися, як з нашого першого класу факультету і один з одним. Невеликий розмір програми також надає студентам можливість працювати в тісній співпраці з нашої кафедри і розвитку конструктивних відносин з однокурсниками. Професійний персонал з центру управління... [-]

майстри управління

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 10 місяця September 2018 США New Orleans

Десять місяців Майстер програми управління є попередньо досвід бізнес мірою призначені для побудови на ваших бакалаврату, що дозволяє проводити широкий спектр кар'єри. [+]

Майстри управління Сьогоднішній ринок праці є жорстоким, і продовжує змінюватися і розвиватися. Десять місяців Майстер програми управління є попередньо досвід бізнес мірою призначені для побудови на ваших бакалаврату, що дозволяє проводити широкий спектр кар'єри. Отримайте навички і впевненість, необхідні для вирішення бізнес-можливості, аналізувати проблеми і пропонувати ефективні рішення. Виділитися на ринку, і рух свою кар'єру далі. Відкрийте Ваші можливості Призначений для тих, хто мало або немає досвіду роботи, дивлячись на додаток до їх ступеня бакалавра з основах бізнесу. Студенти з будь-якої великої мають право. Інженерна психологія чи, науки або мови - якщо у вас є цілі кар'єри, магістр менеджменту може допомогти вам потрапити швидше. Дізнайтеся і підключення Розміри класів бути невеликим, щоб забезпечити якість освітнього досвіду, підтримки співпраці в класі, і дозволяють зосередитися на досвіді навчання протягом всієї навчальної програми. Майстер управління студентів на заняття в групі, допомагаючи вам у створенні мережі, що допоможе вам досягти більшого. Широкий навчальний план в основах бізнесу включає в себе фінанси, маркетинг, бізнес-аналітики та управління людей. У другому семестрі, майстер студентів управління також вибрати два факультативних з навчальної програми MBA. Це дозволяє вам зосередитися на основі ваших кар'єрних планів, а в мережу з MBA студентів, чиї досвід роботи може дати вам поглянути на свої власні можливості. Всі курси викладаються факультету від програми MBA Тьюлейн краще в. Фрімен Школа ведучий, всесвітньо визнаний бізнес-школа, з факультету визнання за дослідження, які повідомляє своє вчення і підключений до галузі шляхом консультування та пропаганди. Тьюлейн є невід'ємною частиною Нового Орлеана, однією із найяскравіших, історичних і красивих міст в Сполучених... [-]

майстри управління в енергетиці

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 10 місяця September 2018 США New Orleans

Навчальна програма була розроблена викладачами, які спеціалізуються в галузі енергетики та професіоналами, які працюють з нашого факультету і вербують наших студентів. [+]

Майстри управління в енергетиці Огляд програми Майстер управління в енергетичній програми (MME) є 10 місяць повній програмі час початку кожен липень. Ідеальні кандидати мають солідний академічних фони в кількісних спеціальностей, таких як бухгалтерський облік, бізнес, комп'ютерні науки, економіки, техніки, фінансів, математики, або наук. Навчальна програма була розроблена викладачами, які спеціалізуються в галузі енергетики та професіоналами, які працюють з нашого факультету і вербують наших студентів. Спеціалізовані курси включають в себе облік енергії, аналіз даних енергія, енергія економіки, енергетики інвестиційний банкінг, моделювання енергії, управління портфелем енергії, управління ризиками енергії, енергетичної стратегії та енергетичної торгівлі. Енергетики і фінансів курси викладаються в нашому $ 3 мільйонів доларів торгового центру, оснащеного галузі технології, бази даних, і програмного забезпечення для торгівлі з торгових технологій, Томпсон Reuters, МонінгСтар, MathWorks і 1Derrick. Випускники програми готові вишукувати можливості для кар'єрного росту з енергетичними компаніями, банками, торговими організаціями, комунальні послуги, ОМС, фінансових послуг та консалтингових фірм і регулюючих органів. Навчальний план Навчальна програма була розроблена командою викладачів, які викладають в програмі і професіоналами індустрії, які працюють з нашого факультету і вербують наших студентів. Курси поставляються в послідовності для максимального розвитку кар'єри. Факультет об'єднує теми енергії в курсах через приклади енергетичної галузі, держава-оф-мистецтво застосування, бази даних передові, проектів і справ. Програма починається з інтенсивного сесії влітку, що забезпечує введення в енергетичній галузі і фокусується на заточування обчислювальних і фінансове моделювання навичок. Осінній семестр зміцнює основні кількісні навички, розширити перспективу на енергетичній галузі. Розклади Весна важкі з просунутих курсів енергії, підкреслюють досвід і роботу, готовий навички. Всього семестр кредитних годин 36 Передумови... [-]

майстри фінансів

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 11 - 18 місяця September 2018 США New Orleans

Майстер Фрімена фінансів (Mfin) Програми є 11-місяць або 18-місячна програма повний робочий день призначений для недавніх випускників з обмеженими чи ні професійного досвіду шукає кар'єру в галузі фінансів. [+]

Майстри фінансів Огляд програми Майстер Фрімена фінансів (Mfin) Програми є 11-місяць або 18-місячна програма повний робочий день призначений для недавніх випускників з обмеженими чи ні професійного досвіду шукає кар'єру в галузі фінансів. Випускники програми готові зробити кар'єру в різних областях в рамках фінансування, в тому числі: корпоративні фінанси, акції, фіксований дохід, похідні, управління активами, позикових фінансів, хедж-фондів, венчурного капіталу, приватного капіталу, приватної банківської, фінансовий консалтинг , державні фінанси, фінанси та відділи великих корпорацій. Програма створена і вчить Фріман фінансів факультету, які є міжнародно визнаною за дослідження в галузі корпоративних фінансів та інвестицій. Курсова включає в себе основні курси в галузі фінансів та бухгалтерського обліку та здатності приймати факультативи в області студентського інтересу, таких як енергетика, банківські послуги, управління активами, або нерухомості. Програма Тулейна Mfin також пропонує Energy Спеціалізація або банківських і фінансових послуг Спеціалізація. У той час як Навчальний план передбачає поглиблене вивчення аналізу справедливості, оцінки, основних аналітики доходів, похідних та управління ризиками, студенти також здатні підсилити технічну експертизу розробленої в класі за допомогою участі в курсах, які надають реальний досвід, такі, як Дарвін Феннер Студентська Керований фонд і Фрімен Звіти програму акцій аналізу. Центр управління Фріман Кар'єра працює зі студентами в програми розвитку професійних можливостей. Унікальна події Freeman Freeman, як дні в Нью-Йорку, Х'юстоні, Чикаго і Нью-Орлеан допомогти студентам розвинути мережі всередині великих фінансових ринках. У статистиці ранг # 5 в США і # 29 у світі за Financial Times в 2013 році. Фріман Партнерська програма з Інститутом CFA, що означає зміст курсу в Тулейна Mfin охоплює значну частину... [-]

Відео

Tulane Accounting

Tulane Energy

Finance at Tulane

Field Trip to Century Offshore Platform

Tulane MBA

Для зв'язку

A.B Freeman School of Business

Адреса, рядок 1 Tulane University, 6823 St. Charles Avenue
LA 70118 New Orleans, Луїзіана, США
Веб-сайт http://www.freeman.tulane.edu/
Телефон +1 504-865-5400