Florida State University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вища школа підтримує аспірантів у будь-якій програмі Florida State University . Ми надаємо допомогу в академічних питаннях, консультуємо з вимог загальноуніверситетського ступеня, інформацію про наявність фінансової допомоги, включаючи асистенти, стипендії та стипендії, а також затверджуємо тези та дисертації.

Місії аспірантури:

  • Надає допомогу аспірантам Florida State University шляхом надання консультацій з загальних академічних питань, вимог загальноуніверситетського ступеня та інформації щодо наявності фінансової допомоги, включаючи асистентства, стипендії та стипендії; шляхом надання схвалення для дисертацій, трактатів та дисертацій; та сприяючи розвитку їхніх навичок та знань, щоб досягти успіху як лідери світової спільноти.
  • Співпрацює з підрозділами Florida State University включаючи всі академічні програми, кафедри та коледжі, а також Центр глобальної взаємодії, Центр інтенсивного вивчення англійської мови, Центр кар’єри, Центр здоров'я та університетські бібліотеки для задоволення потреб аспіранта; і співпрацює з національними організаціями, такими як Рада аспірантів, Асоціація державних університетів та університетів, що надають землю, та Національна рада досліджень з метою сприяння важливості випускної освіти.
  • Співпрацює з Управлінням розвитку та прогресу факультетів та Комітетом з питань випускників з питань політики та нагляду за політикою, що впливає на вищу освіту в університеті.

Розташування

Таллахассі

Address
W College Ave,600
32306 Таллахассі, Флорида, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія