Florida State University College of Medicine

Введення

Прочитайте офіційний опис

"У Florida State University College of Medicine ми зацікавлені у виготовленні лікарів, асистентів лікарів та науковців, які є турботливими практиками як мистецтва, так і науки медицини. Цей процес починається з вибору правильних студентів - людей, які добре працюватимуть зі своїми Після ретельного відбору наших студентів, ми занурюємо їх у культуру, яка втілює характеристики, які ми очікуємо побачити у наших випускників. На протязі всього доктора медичних наук, доктора філософії та доктора філософії в програмах біомедичних наук, студенти ФСУ навчатися в середовищі, яке цінує різноманітність, взаємоповагу, колективну роботу та відкрите спілкування. Вони також активно беруть участь в інноваційній навчальній програмі, яка готує їх до того, щоб стати учнями протягом усього життя в епоху вибухового зростання медичних знань та інформаційних технологій ".

Florida State University College of Medicine навчатиме та розвиватиме зразкових лікарів, які практикують медичну допомогу, орієнтовану на пацієнтів, відкривають та вдосконалюють знання та реагують на потреби громади, особливо через обслуговування старших, сільських, меншин та малозабезпечених верств населення.

Медичний коледж ФСС очолить країну у підготовці співчутливих лікарів до надання найвищої якості орієнтованої на пацієнта медицини 21 століття громадам, які найбільше потребують.

Розташування

Таллахассі

Address
West Call Street,1115
32304 Таллахассі, Флорида, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: