Florida International University College of Communication, Architecture + The Arts

Введення

Прочитайте офіційний опис

Коледж комунікацій, архітектури + мистецтв (CARTA) надає студентам унікальний досвід тісного співробітництва з виграшними викладачами в рамках акредитованих національних програм у центрі Маямі, Північного Маямі та Маямі-Біч - три з найяскравіші, різноманітні та креативні міста країни!

Зосереджені на нашій заангажованій місії керувати інформаційною, інноваційною та культурною економікою Південної Флориди та за її межами, ми дотримуємося міждисциплінарної навчальної програми, яка готує наших випускників до значущої кар’єри та керівництва у вибраних професіях.

Місія Консультативної ради декана SCJ (DAB) полягає в тому, щоб тримати нашу школу в курсі поточних потреб та майбутніх тенденцій професій та галузей, в яких ми працюємо. Члени DAB також мають життєво важливе значення для зусиль нашої школи щодо залучення ресурсів, необхідних для досягнення наших цілей розвитку через контакти з потенційними приватними особами, фондами та корпоративними донорами. Члени DAB служать послами школи в Південній Флориді на регіональному та міжнародному рівнях. Члени також отримують задоволення від членства в одній з найкращих шкіл журналістики та масової комунікації в країні.

Розташування

Майамі

Address
Southwest 8th Street,11200
33199 Майамі, Флорида, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія