Florida Institute of Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Все почалося з 37 центів

Флорида Техно була заснована в 1958 році як "Бревадський інженерний коледж". Все почалося як ідея в голові Джерома П. Кеупера, фізика-візіонера, що працює на мисі Канаверал.

Оскільки краєзнавством університету було б, Кеупер висловив бажання створити товаришу науково-технічний університет за напоями в місцевому пабі. Слухаючи розмову, колега-покровитель штовхнув 37 центів на зміну через бар і сказав: "Там ваше перше пожертвування, Джеррі. Тепер ідіть і будуйте цей коледж. "

Отже, Кейпер зробив. І те, що почалося з 37 центів як нічна школа для ранніх "ракетників" космічної програми США, тепер є всебічним національним науково-дослідним університетом, визнаним у всьому світі за досконалість підготовки студентів до кар'єри майбутнього.

Основні цінності

 • Дослідження на користь усього людства
 • Освіта на все життя успіху
 • Глобальне громадянство для кращого світу

Опис місії

Місія Florida Institute of Technology - забезпечити якісну освіту культурно різноманітним студентським корпусом, щоб підготувати студентів до вступу в глобальну робочу силу, шукаючи можливості вищої освіти та служачи в своїх громадах. Університет також прагне розширити знання за допомогою базових та прикладних досліджень та забезпечити різноманітні економічні, культурні та суспільні потреби наших місцевих, державних, національних та міжнародних округів.

На підтримку цієї місії ми прагнемо:

 • Сприяння розвитку студентів шляхом сприяння та підтримці продуктивної інституційної культури оцінювання, що призводить до постійного вдосконалення академічних та адміністративних програм
 • Розвиток організаційної культури, яка цінує та заохочує інтелектуальну цікавість, почуття приналежності та спільної мети серед викладачів, студентів та працівників та прагнення до досконалості у всіх починаннях.
 • Набір та розвиток відмінних викладачів, щоб стати лідерами у своїх галузях та міжнародно визнаними науковцями
 • Досягнення визнання як ефективного, інноваційного, науково-дослідного закладу, орієнтованого на технології
 • Набір та збереження відмінного, дуже відібраного та культурно різноманітного студентського корпусу
 • Постійно покращуючи якість життя в університеті для всіх членів університетської громади
 • Забезпечення можливостей особистого та кар’єрного зростання як для традиційних, так і для нетрадиційних студентів, а також для членів викладачів та працівників
 • Забезпечення та підтримка професійної акредитації для всіх відповідних програм

138708_Clean_Room.jpg

Ми - Флоридська техніка

Ми - це приватний, навчальний, житловий, науково-трудомісткий, докторський університет, розташований у Мельбурні на сонячному «Космічному узбережжі» Флориди. Але хто ми є, тим більше. Ми - спільнота дослідників, науковців та студентів, які приїжджають з усього світу. Ми - інженери, авіатори, новатори, лідери, вихователі, спортсмени та космонавти. У нас є мізки ракетних учених та серця Пантери. Ми - Флорида Тех.

Ми невблаганні

Florida Tech - університет лідерів та студентів - різноманітна спільнота студентів, співробітників, викладачів та випускників, об'єднаних у невблаганному прагненні до величі.

Ми є міжнародними

Студенти з більш ніж 90 країн світу обирають жити та вчитися у Florida Tech, що робить нас справді глобальним університетом. Коли ми говоримо #YouAreWelcomeHere, ми маємо на увазі це.

Ми творимо майбутнє

Одним із основних принципів місії Florida Tech є просування науки та технологій на користь Землі та всіх її жителів. Отже, це ми і робимо.

У нас гордість Пантери

Ви можете відчути це в перший раз, коли відвідуєте кампус, в день закінчення навчання або в якийсь момент між ними. Але коли ви це зробите, ви побачите, що Прайд Пантери - це більше, ніж шкільний дух. Це сім'я.

Ми робимо зв’язки

Florida Tech є гордістю, що є членом громади округу Бревард, і вітає своїх сусідів, щоб вивчити багато особистих, професійних, корпоративних та культурних можливостей, які ми можемо запропонувати.

Ми STEM

Існує причина, що Florida Tech відомий як Флоридський університет STEM ™. Простіше кажучи: наука, техніка, інженерія та математика є в нашій ДНК. Це робить STEM рушійною силою, хто ми є, що робимо і чому існуємо.

Розташування

Мельбурн

Address
West University Boulevard,150
32901 Мельбурн, Флорида, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія