Florida Coastal School of Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

Флорида Прибережна Школа права (Прибережній Закон) знаходиться в Джексонвіллі, штат Флорида в Сполучених Штатах. Флорида Прибережна Школа програми JD Лоу акредитована Американської асоціації адвокатів (ABA) і його онлайн LL.M. програми мають мовчазне АБА.

Флорида Прибережна Школа студентів-юристів приходять з приблизно 46 держав і багатьох країн, які представляють близько 254 коледжів і університетів. Вони приносять з собою багато різноманітних фонів і професійним досвідом з усієї країни і всього світу.

Наші очного викладачі представляють більше 50 ABA акредитованих юридичних шкіл зі всієї країни, в тому числі Каліфорнії в Берклі, Університет Дьюка, Джорджтаунського університету, Нью-Йоркського університету, Університету Мічигану, Університету штату Флорида і Університет штату Флорида.

Флорида Прибережна Школа права забезпечує високу якість правової інструкції з акцентом на успішності учнів, практика готовності і інновацій. Прибережні Закон пропонує ряд інноваційних інтерактивних програм, в тому числі LL.M. в Законі США міжнародних юристів, Магістр права в загальних правових досліджень, І Магістр права або Сертифікат в області логістики і транспорту.

Розташування

Джексонвілл

Florida Coastal School Of Law

Address
Florida Coastal School of Law
8787 Baypine Road

FL 32256 Джексонвілл, Флорида, США
Веб-сайт
Телефон
+1 904-680-7700

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: