Five Towns College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ваші років у коледжі повинно бути "змінити життя" ті.

Ми вважаємо, що вони будуть в п'яти містах.

Якщо ви плануєте вчитися музиці, кіно / відео, театрального мистецтва, аудіо, освіта, бізнес, музичний бізнес, або масової комунікації, ви опинитеся роботи з натхненним та спеціального факультету та з обдарованими студентами кожен день.

Що робить П'ять Міста коледж Відмінною?

Ми вважаємо, що це не наша відданість творчості, незалежно від того, в якій області ви переслідуєте. Якщо ви роздумуєте про п'яти містах, переконайтеся, щоб побачити один з наших театральних постановок або концертів і судіть самі рівні наших знань і унікальності. Здійсніть екскурсію в наших об'єктів і побачити MIDI, MAC і лабораторних робіт, фільм / відео і телевізійні студії, або три звукових студій, де музичні записи, фільми та інші художні твори відбудеться.

Міжнародні стипендії

Іноземні студенти приймаються в Five Towns коледжу мають право на отримання міжнародної стипендії в діапазоні від $ 1000 до $ 10000 доларів США на рік. Ці стипендії на основі таланту і / або заслуг і renumerable на основі критеріїв, стипендій, викладених у листі нагородження. Ці стипендії присуджуються як на курсів і випускниками вузів.

Наша місія

П'ять Міста коледж організовує все життя прагнення до навчання, яка сприяє прихильність етичним, інтелектуальних і соціальних цінностей. Присвячується передового досвіду в галузі навчання, викладання та стипендії, коледж святкує світи музики, ЗМІ, бізнесу, навчання, виконавського мистецтва та індустрії розваг. Завдяки інтеграції суворі академічні запит, наукові дослідження і практичний досвід, Коледж готує випускників бути чітко і творчі учасники нашого демократичного суспільства.

П'ять Міста коледж живить в своїх студентів у глобальній перспективі через відмінною навчальних програм, які поєднують досвід контенту з загальноосвітньої програми. Зібравши студентів і викладачів разом в творчої спільноти, коледж створює середовище, яка поважає як індивідуальність і різноманітність, в той час як складні студентам розширити свої унікальні таланти повною мірою.

Розташування

Нью-Йорк

Five Towns College

Address
305 N Service Rd, Dix Hills, NY, United States
Нью-Йорк, Нью-Йорк, США
Веб-сайт
Телефон
+1 (631) 656-2110

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія