Ferris State University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ferris State University готує студентів до успішної кар'єри, відповідального громадянства та навчання протягом усього життя. Завдяки безлічі партнерських відносин та орієнтованій на кар’єру широку освіту, Ферріс служить нашій світовій економіці та суспільству, що швидко змінюється.

Основні цінності Ferris State University

Співпраця: Ferris сприяє просуванню суспільства шляхом створення партнерських відносин зі студентами, випускниками, бізнесом та промисловістю, державними органами, акредитаційними агенціями та громадами, якими служить університет.

Різноманітність: надаючи кампус, який підтримує, безпечний і вітає, Ферріс охоплює різноманітність ідей, вірувань та культур.

Етична спільнота: Ферріс визнає притаманні гідності кожного члена університетської спільноти та ставиться до всіх з повагою. Наші дії керуються справедливістю, чесністю та доброчесністю.

Досконалість: відданий інноваціям та творчості, Ferris прагне досягти найвищої якості у всіх своїх починаннях.

Навчання: Ferris State University цінує освіту, орієнтовану на кар'єру, врівноважує теорію та практику, розвиває критичне мислення, наголошує на активному навчанні та виховує відповідальність та прагнення до впровадження знань протягом усього життя.

Можливість: Ferris, орієнтуючись на розвиток кар'єрних навичок та знань, надає можливості для громадянської активності, розвитку лідерства, просування та успіху.

Розташування

Великі пороги

Address
South State Street,1201
49307 Великі пороги, Мічиган, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія