Прочитайте офіційний опис

Наш перший пріоритет Наші студенти. Наше друге їхнє майбутнє.

Заснована в 1942 році Феліціяна Сестри, Felician університет є одним з небагатьох францісканських університетів в країні, а також єдиний в Нью-Джерсі. Ми побудували нашу репутацію з акцентом на обслуговування та поваги до людства, як це було мрією Пресвятою Дівою Марією Ангелою Truszkowska - засновниці Феліціяна сестер більш ніж століття тому. Навіть сьогодні, ми прагнемо представити ці значення у всьому, що ми робимо.

Без сумніву, студенти є головним пріоритетом при Феліціяна.

Ми забезпечуємо індивідуальну увагу та підтримку, щоб підготувати вас до життя, і успіх, після закінчення школи. Більше, ніж просто якість студентів, ми закінченні цінні члени суспільства, які готові взяти на виклики постійно мінливого світу. Як спільного навчання, ліберального інституту, Felician є домом для близько 2300 студентів, аспірантів і досліджень у дорослих студентів. З очна, неповний робочий день і онлайн-пропозиції, ви можете очікувати, що вміщає досвід університету в Феліціяна університеті.

Місія

Felician є незалежним спільне навчання католицьке / Францисканський Університет засновано і спонсорується Феліціяна сестри, щоб навчити різних верств населення студентів в рамках ліберальної традиції мистецтва. Її місія полягає у наданні повного комплекту навчальних досвідом, посилені з сильними програмами академічних та студент розвитку, покликаних вивести студентів на їх високим потенціалом і підготувати їх для вирішення задач нового сторіччя з інформованих умах і серцях розуміння. Стійка Мета Феліціяна університету полягає в сприянні любов до навчання, прагнення до Бога, самопізнання, служіння іншим, і повагу всього творіння.

VISION ЗАЯВА

Для того щоб бути переважним Католицький францисканський університету, де наука і практика викладання і навчання студентів посісти перше місце в невиліковним пошуках істини і наполегливої ​​переслідування компетентності, характеру і співчуття.

Феліціяна Францисканські Значення

Повага людської гідності ... нашу повагу і прихильність справі заохочення та захисту гідності осіб. Співчуття ... Емоційно свідомість інших виражається в дбайливе обслуговування. Трансформація ... процес , який заохочує відкритий розум і серце, що призводить до постійного вдосконалення особистості і служіння. Солідарність з бідних ... забезпечення потреб бідних і уразливих верств населення задовольняються за рахунок пропаганди і дій. Справедливість і мир ... ковальсько правильні стосунки, відтворення стійкого навколишнього середовища, сприяння загальному благу - все в прагненні до миру.

Інформація

Один з 20 францісканських університетів в Сполучених Штатах і єдиний в Нью-Джерсі Один з університетського містечка, два місця в Резерфорда і Лоді, штат Нью-Джерсі - 40 Загальна площа 10000 годин студентських волонтерської роботи виконані на рік 55 академічних програм Середній розмір класу 15 студентів 92% студентів отримують фінансову допомогу Студент Співвідношення викладачів становить 13: 1 Два роки поспіль удостоєний Нью-Джерсі Видатний Студент Учитель року У 10 милях від Нью-Йорка, з 20-хвилинної коммутируют 2,5 години в Філадельфії і Атлантік-Сіті 10 Відділ II спортивних програм збільшення участі за кордоном Study 230% 144-річний замок на кампусі Резерфорда занесений в Національний реєстр історичних місць

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Felician University

... [+]

Завершіть програму всього лише 18 місяців. Вимоги до вступників Про себе [-]
США Rutherford
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
18 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Address
1 Felician Way Rutherford, NJ
Rutherford, New Jersey, США
Телефон
undefined