Fairmont State University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Fairmont державний університетЗ 120 акрів головному кампусі в Fairmont, є частиною зростаючого високих технологій коридорі держави. З довгою історією успіхів у навчанні, СНД є місцем, де викладання і навчання матерія і студенти нашої першочерговим завданням. Заснована в 1865 році як перший приватний звичайній школі штату в Західній Вірджинії, СНД відзначає свій полуторавековой в 2015.

За останнє десятиліття, головний університетське містечко було розширено з новим будівництвом включаючи інженерних технологій будівництва, студентський центр, гуртожиток, гараж, удосконалення системи бібліотечного та значних поліпшень ADA доступності.

Сокіл Швидкі Факти

Основні параметри

З 80 програм на ступінь бакалавра і п'ять випускників програми ступеня, будь-який студент може знайти підходящу.

Сокіл ролях

Наша литий (назва групи соколів) ширяє приблизно в 4200 студентів.

Головна серед пагорбів

Основний кампус колишнього СРСР знаходиться в Fairmont, Західна Вірджинія, дружньої міста 19000. Кампус є домом для Френка і Джейн Габор Західній Вірджинії фольклору Центру. СНД має філію кампус в Бріджпорт, яка називається Гастон Caperton центр. Роберт С. Берд Національний центр аерокосмічної освіти, розташований в сусідньому Бріджпорті, пропонує кілька програм в авіації.

Факультет Взаємодія

З студента ставлення факультету 17: 1 і середній розмір класу 22, СНД ставить кожного студента в першу чергу.

Втягуватися

З грецької життя, щоб усередині вищого спорту, в аніме-клубу, є більш ніж 80 студентських організацій в країнах колишнього Радянського Союзу.

Боротьба Соколи

Як член Гірського Східної конференції, СНД є школа NCAA Division II за участю 16 університетський спорт. Приходьте повболівати за Соколи з нашого талісману Фредді.

МІСІЯ: Місія Fairmont державного університету є надання можливості для людей, щоб досягти своїх професійних і особистих цілей і відкрити ролі відповідального громадянства, які сприяють загальному благу.

VISION ЗАЯВА: Fairmont державний університет прагне бути національно визнаних в якості моделі для доступних і особистісно-орієнтованого установи, які сприяють успіху учнів, надаючи всебічну освіту та відмінні вчення, гнучкі умови навчання, і чудове обслуговування. Випускники будуть мати знання, навички та звички розуму, необхідних для інтелектуального зростання, повного та участі громадянства, працевлаштування та підприємництва в змінному середовищі.

Історія

Fairmont державний університет-е коріння сягає у формуванні громадської освіти в штаті Західна Вірджинія. Перший приватний педагогічне училище в Уест Вірджинія була створена в Fairmont в 1865 році Джоном Н. Бойд, перший директора школи, для підготовки вчителів.

За останні 147 років, університет пережив багато змін імені - від Західної Вірджинії Нормальної школи в Fairmont, в Fairmont Державного Педагогічного училища в 1870 році, в Fairmont державного педагогічного коледжу в 1931 році, в Fairmont State College в 1944 році, в Fairmont державний університет в 2004 році. Ці зміни вказують на процес розширення програм і цілей.

У 1923 році Fairmont Стан Нормальна школа вперше запропонували програму ступеня чотири роки бакалавра в галузі освіти, роблячи школу в коледжі. Сьогодні СНД пропонує понад 80 ступінь бакалавра в бізнесі, освіті, техніці та технології, образотворчого мистецтва, гуманітарних наук, і медсестер і союзників управління охорони здоров'я. Магістратура програми були розроблені у сфері освіти, бізнесу та кримінального правосуддя.

Зміни університету в розташування в Fairmont також відображають його постійне зростання. 27 лютого 1867, нормальна школа стала державною установою. Будівництво почалося на цегляній будівлі на північно-західному куті Адамс і Квінсі вулицях пізніше цього року. У 1893 році школа переїхала в нову будівлю на Другій вулиці і Fairmont авеню. На початку 1917 року, Fairmont Стан Нормальна школа переїхала в будівлю тепер називається Hardway зал, який знаходиться на пагорбі з видом сарани авеню.

З цього одного колонами будівлі на пагорбі, який був колись частиною молочної ферми, 120 акрів кампусі університету розширилася і тепер включає більше 23 будівель. За останнє десятиліття, нове будівництво, в тому числі новий студентський центр, гараж, гуртожитки, і навчального корпусу, а також значні поліпшення в інфраструктурі, значно вплинули на доступність і красу кампуса. СНД включає в себе два місця супутника в Харрісон Каунті, Caperton Центру Гастон в Бріджпорт та Національного центру освіти Роберт С. Берд аерокосмічного в Бріджпорті. СНД продовжує шукати способи досягнення за межами Західної Вірджинії і нації, щоб побудувати відносини.

З моменту своєї першої офіційно записаної зарахування 30 студентів в 1868 році, СНД зросла в третьому за величиною університетів штату, в яких навчається близько 4600 студентів. Перший студент, Hyre D. Кларк Бакеннон, закінчив звичайну школу в 1872 році. Сьогодні, СНД має випускників мережу з більш ніж 29000 гордих соколів

Здійсніть віртуальний тур тут

Розташування

Фермонт

Fairmont State University

Address
1201 Locust Avenue

26554-2470 Фермонт, Західна Вірджинія, США
Телефон
+1 800-641-5678

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: