Прочитайте офіційний опис

Ви хочете розширити свої знання, оновлювати свої навички та досягти наступного рівня у вашій кар'єрі? Наші магістерські програми розроблені таким чином, щоб відповідати вимогам ринку. Ми приймаємо свіжий, особистий практичний підхід. З талановитими професорами та студентами ви активно залучаєте як теорію, так і практику. Ви будете насолоджуватися зручністю вечірніх занять або закінчити свою ступінь повністю онлайн. Найголовніше, ви підготуєтесь до нових упевнень у професійному лідерському житті.

Навчитися вести в спільному світі

Ласкаво просимо до програм випускників наступного покоління, які допоможуть вам досягти наступного рівня. Якщо ви хочете підвищити кар'єру або перейти до кар'єрного росту, Elmhurst College має програми для вас. Отримати крос-платформні технічні навички, які вам потрібно, щоб допомогти вам досягти ваших цілей і ваших потенціалів. Розробіть нові рішення для вирішення реальних завдань за допомогою проектного навчання. Наші директори програми є для вас, допомагаючи вам обговорювати все, починаючи від вибору класу до кар'єрного напрямку. Наші інноваційні та гнучкі програми розроблені таким чином, щоб оптимізувати цілі кар'єри та підготувати вас до роботи у багатьох галузях, що швидко розвиваються. Ми невпинно прагнемо до освіти, яка буде тримати вас перед кривою.

Магістр наук

 • Комп'ютерні інформаційні технології
 • Дані науки
 • Географічні інформаційні системи (ГІС)
 • MBA - неповний робочий день, денний робочий день
 • Управління ланцюгами поставок
 • Управління проектами

Elmhurst College - правильний вибір

 • Здобувайте впевненість у досягненні успіху: директори наших програм не просто фахівці у своїх сферах: вони прагнуть розширювати межі своєї діяльності, надаючи радість порадам та людям, які потрібні кожному лідеру.
 • Гнучкість, щоб зробити це працювати: наші програми ступеня розроблені, щоб відповідати вашому зайнятому графіку. Програми пропонуються в самих різних форматах для максимального зручності.
 • Доступний вибір: Elmhurst College неодноразово входить до категорії найкращої вартості за академічну якість та вартість.
 • Зручне розташування: наш прекрасний кампус знаходиться всього в 15 милях на захід від центру Чикаго, і до нього легко дістатися на автомобілі або на поїзді.

Візьміть наступний крок

Оскільки ви розглядаєте свої варіанти, ми рекомендуємо вам відвідати кампус Ельмхерст. Ви дізнаєтеся про наш процес прийому, відвідайте наш кампус і самі побачите, що таке Elmhurst College . Запит інформації: щоб отримати інформацію про вашу програму, яка цікавить вас, заповніть нашу онлайн-форму. Чат Live з радником з прийому. Чат онлайн сьогодні Подати зараз!

Рейтинги

Елмхерст займає 10 найкращих регіональних університетів на Середньому Заході, повідомляє US News

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Elmhurst College

Коли ви розумієте бізнес від одного кінця до іншого, ви стаєте незамінним - у місті, який є одним з найбільших в світі транспортних і логістичних вузлів. ... [+]

Підключення світу

Коли ви розумієте бізнес від одного кінця до іншого, ви стаєте незамінним - у місті, який є одним з найбільших в світі транспортних і логістичних вузлів.

Як професіонал, який керує складним та глобальним бізнес-середовищем, вам потрібна ступінь, що підвищує цінність. Завдяки MSCM Elmhurst ви запропонуєте організаціям найуспішніші ноу-хау у розробці, плануванні та керуванні добре керованими ланцюжками постачання.... [-]

США Elmhurst
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
22 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

Elmhurst College

Магістр з управління проектами, ви навчитеся, щоб досягти в різних дисциплінах і функціях, говорячи мовою кожного, для координації команди. Ми навчимо вас інструментам і ... [+]

Будьте тим, хто дістає його

Координуйте планування, людей, процес і продукт.

Кожна організація потребує надійних менеджерів, які можуть взяти на себе відповідальність за успіх проекту. Ось чому в Elmhurst ми допомагаємо вам розробити набір основних компетенцій, щоб ви могли доставляти проекти вчасно, в бюджет і в специфікації - в широкому спектрі галузей і професій.

Навчання вести у спільному світі... [-]

США Elmhurst
Лютий 2020
англійська
Заочне навчання
2 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою

Graduate Studies at Elmhurst College

Location address
School for Professional Studies
Elmhurst College
190 Prospect Avenue
Elmhurst, Illinois 60126-3296

Elmhurst, Іллінойс, US
Social Media