Elmhurst College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в Elmhurst College!

Хочете розширити свої знання, оновлювати свої навички та досягти наступного рівня у вашій кар'єрі? Програми Наші майстри призначені для вас. Беремо новий, особистий, практичний підхід. З талановитими викладачами і студентами, ви будете брати активну участь як теорію, так і практику. Ви будете насолоджуватися зручністю вечірніх занять або завершити ступінь повністю онлайн через Інтернет центр Elmhurst College. Найбільше, ви будете готуватися до етапу з новою впевненістю в життя професійного керівництва.

Виберіть Elmhurst. Досягти наступний рівень. Навчитися вести в спільному світі.

Ласкаво просимо на аспірантських програми нового покоління, які можуть допомогти вам досягти наступного level.Whether ви шукаєте для просування вашої кар'єри або зробити кар'єру перехід, Elmhurst Коледж програми для вас. Купуйте технічні навички крос-платформних, що вам потрібно, щоб допомогти вам досягти ваших цілей і ваш потенціал. Розробка свіжих рішень в реальному світі проблеми через learning.Our програмні директори проекту на основі там для вас, щоб допомогти вам вести переговори все від вибору класу в напрямку кар'єри.
Наші інноваційні та гнучкі програми призначені для оптимізації ваших кар'єрних цілей і підготувати вас для роботи в багатьох галузях промисловості з високими темпами зростання. Ми невпинно прагне до утворення, які будуть тримати вас на випередження.

ступеня магістра

 • комп'ютерні інформаційні системи
 • Наука про дані
 • Географічні інформаційні системи
 • Управління та адміністрування охорони здоров'я
 • Здоров'я інформатики
 • MBA - для працюючих фахівців неповного робочого дня (в Інтернеті або на кампусі)

Elmhurst College - правильний вибір

 • Завоювати довіру Досягти успіху: наші програмні директори не тільки фахівці в своїх областях: вони призначені для розширення вашої досяжності, передаючи мудрі поради і навички людей , що кожен лідер повинен.
 • Гнучкість змусити його працювати: наші програми ступеня розроблені , щоб вписатися в ваш напружений графік роботи . Програми пропонуються в різних форматах, щоб дати вам максимальну зручність.
 • Доступний вибір: Elmhurst College неодноразово займає в категорії Кращого Значення для академічної якості та вартості.
 • Зручне розташування: наш красивий кампус знаходиться всього в 15 милях до захід від центру Чикаго і легко дістатися на автомобілі або поїзді.

Зробіть наступний крок

Як ви вважаєте, ваші варіанти, ми рекомендуємо вам відвідати кампус ELMHURST. Ви дізнаєтеся про процес прийому, тур нашого кампусу і побачити, що Elmhurst College все о.

Запит інформації: запросити інформацію про вашу програму інтересу, заповніть онлайн-форму. Поговорити з приймальні Радника. Чат онлайн сьогодні. Подати зараз!

Рейтинг

Elmhurst входить в топ-10 регіональних університетів на Середньому Заході, відповідно до США Новини & World Report, і серед # 4 Best Value на Середньому Заході. Princeton Review зарахував Elmhurst серед кращих на Середньому Заході протягом 12 років поспіль, посилаючись на його як «ідеальне поєднання великого міста і доступ до невеликої (але не занадто малих) кампусу атмосфери.»

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
 • англійська

Перегляд MSc - Master » Перегляд MBA » Перегляд MSc - OnlineStudies » Перегляд Заочні і вечірні MBA »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

MS в комп'ютерних інформаційних технологіях

Онлайн навчання Навчання в університеті / на кампусі Заочна та вечірня форма August 2018 США Elmhurst

У Elmhurst ви придбаєте знання апаратного та програмного забезпечення, необхідні для розробки, керування та керування мережевими системами, системами баз даних та веб-сайтами. Ми пропонуємо вказівки на гарячі технології, такі як ASP.NET, SQL Server, веб-сервіси та голосовий Інтернет-протокол (VoIP). [+]

Освоїте Системи в Центрі Все це

Отримати технічне ноу-хау та бачення картини. Уявіть собі ступінь, в якій ви готуєте як тверді, так і м'які навички - апаратне і програмне забезпечення, створення команди та створення мереж. Наш учень-орієнтований підхід покладає вас спочатку. Ви отримаєте технічне ноу-хау, а також бачення великої картини, щоб проектувати, запускати і керувати видатними комп'ютерними мережевими системами, системами баз даних та веб-програмами для мобільних пристроїв.... [-]


MS в управлінні ланцюгами поставок

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання August 2018 США Elmhurst

Коли ви розумієте бізнес від одного кінця до іншого, ви стаєте незамінним - у місті, який є одним з найбільших в світі транспортних і логістичних вузлів. [+]

STEM-позначена програма.

Підключення світу

Коли ви розумієте бізнес від одного кінця до іншого, ви стаєте незамінним - у місті, який є одним з найбільших в світі транспортних і логістичних вузлів.

Як професіонал, який керує складним та глобальним бізнес-середовищем, вам потрібна ступінь, що підвищує цінність. Завдяки MSCM Elmhurst ви запропонуєте організаціям найуспішніші ноу-хау у розробці, плануванні та керуванні добре керованими ланцюжками постачання.... [-]


Відео

This Is Elmhurst College

Для зв'язку
Адреса місце знаходження
School for Professional Studies
Elmhurst College
190 Prospect Avenue
Elmhurst, Illinois 60126-3296

Elmhurst, Illinois, US
Соціальні медіа