Elmhurst College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в Elmhurst College!

Хочете розширити свої знання, оновлювати свої навички та досягти наступного рівня у вашій кар'єрі? Програми Наші майстри призначені для вас. Беремо новий, особистий, практичний підхід. З талановитими викладачами і студентами, ви будете брати активну участь як теорію, так і практику. Ви будете насолоджуватися зручністю вечірніх занять або завершити ступінь повністю онлайн через Інтернет центр Elmhurst College. Найбільше, ви будете готуватися до етапу з новою впевненістю в життя професійного керівництва.

Виберіть Elmhurst. Досягти наступний рівень. Навчитися вести в спільному світі.

Ласкаво просимо на аспірантських програми нового покоління, які можуть допомогти вам досягти наступного level.Whether ви шукаєте для просування вашої кар'єри або зробити кар'єру перехід, Elmhurst Коледж програми для вас. Купуйте технічні навички крос-платформних, що вам потрібно, щоб допомогти вам досягти ваших цілей і ваш потенціал. Розробка свіжих рішень в реальному світі проблеми через learning.Our програмні директори проекту на основі там для вас, щоб допомогти вам вести переговори все від вибору класу в напрямку кар'єри.
Наші інноваційні та гнучкі програми призначені для оптимізації ваших кар'єрних цілей і підготувати вас для роботи в багатьох галузях промисловості з високими темпами зростання. Ми невпинно прагне до утворення, які будуть тримати вас на випередження.

ступеня магістра

 • комп'ютерні інформаційні системи
 • Наука про дані
 • Географічні інформаційні системи
 • Управління та адміністрування охорони здоров'я
 • Здоров'я інформатики
 • MBA - для працюючих фахівців неповного робочого дня (в Інтернеті або на кампусі)

Elmhurst College - правильний вибір

 • Завоювати довіру Досягти успіху: наші програмні директори не тільки фахівці в своїх областях: вони призначені для розширення вашої досяжності, передаючи мудрі поради і навички людей , що кожен лідер повинен.
 • Гнучкість змусити його працювати: наші програми ступеня розроблені , щоб вписатися в ваш напружений графік роботи . Програми пропонуються в різних форматах, щоб дати вам максимальну зручність.
 • Доступний вибір: Elmhurst College неодноразово займає в категорії Кращого Значення для академічної якості та вартості.
 • Зручне розташування: наш красивий кампус знаходиться всього в 15 милях до захід від центру Чикаго і легко дістатися на автомобілі або поїзді.

Зробіть наступний крок

Як ви вважаєте, ваші варіанти, ми рекомендуємо вам відвідати кампус ELMHURST. Ви дізнаєтеся про процес прийому, тур нашого кампусу і побачити, що Elmhurst College все о.

Запит інформації: запросити інформацію про вашу програму інтересу, заповніть онлайн-форму. Поговорити з приймальні Радника. Чат онлайн сьогодні. Подати зараз!

Рейтинг

Elmhurst входить в топ-10 регіональних університетів на Середньому Заході, відповідно до США Новини & World Report, і серед # 4 Best Value на Середньому Заході. Princeton Review зарахував Elmhurst серед кращих на Середньому Заході протягом 12 років поспіль, посилаючись на його як «ідеальне поєднання великого міста і доступ до невеликої (але не занадто малих) кампусу атмосфери.»

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
 • англійська

Перегляд MSc »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

магістр в області комп'ютерних інформаційних систем

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Заочна та вечірня форма February 2018 США Elmhurst

У Елмхерста, ви будете купувати апаратні і програмні знання, необхідні для розробки, програми та адміністрування комп'ютерної мережі, системи баз даних і веб-сайтів. Ми пропонуємо навчання в гарячих технологіях, таких як ASP.NET, SQL Server, веб-сервісів і передачі голосу по IP-протоколу (VoIP). [+]

Заробити магістра в СНД на кампусі, Інтернет або обидва Для того, щоб бути лідером в області комп'ютерних комунікацій займає набагато більше, ніж технічні ноу-хау. Потрібно здатність бачити загальну картину-для виявлення і оцінки потреб організації, а потім перевести ці потреби в системах, які працюють. Успішні фахівці комп'ютерних управляти людьми та інформацією, а також ефективно спілкуватися протягом сьогоднішніх складних робочих місць. У Елмхерста, ви будете купувати апаратні і програмні знання, необхідні для розробки, програми та адміністрування комп'ютерної мережі, системи баз даних і веб-сайтів. Ми пропонуємо навчання в гарячих технологіях, таких як ASP.NET, SQL Server, веб-сервісів і передачі голосу по IP-протоколу (VoIP). Програма пропонується в рамках моделі EC-Flex, що дозволяє завершити програму в Інтернеті, на кампусі або обох. Інтернет центр Elmhurst College координує інтернет-компонент, в тому числі записаних вебінарів, які ви можете переглядати кілька разів. На місці заняття проводяться на нашому кампусі в західному передмісті Чикаго. Наша програма була визнана (PSM) ступенями професійної науки магістра, афіліації рахунків як «МВ в 21-м століття.» Цей інноваційний два роки диплом розроблений, щоб дозволити студентам проводити курси підвищення кваліфікації і досягти успіху в науці, одночасно розробки високо цінуються навички ведення бізнесу. Програми PSM підготовки студентів до наукової роботи в бізнесі, уряді та некомерційні організації, де потреби в робочій силі зростають. Випускники програми висадилися на деяких з провідних компаній в районі Чикаго, в тому числі Americaneagle.com, CME Group, Exelon Corp., United Airlines і Аргонської національної лабораторії. Побудовані на моделі когорти, програма включає в себе переконання коледжу, що студенти грають важливу роль в одному друг навчання, мотивації та успіху.... [-]

Відео

This Is Elmhurst College

Для зв'язку
Адреса місце знаходження
School for Professional Studies
Elmhurst College
190 Prospect Avenue
Elmhurst, Illinois 60126-3296

Elmhurst, Іллінойс, IL, US
Соціальні медіа