Eastern Kentucky University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Східного Кентуккі є регіональним, спільне навчання, державна установа вищої освіти, пропонуючи загальні та гуманітарних наук програми, допрофесійної і професійної підготовки в галузі освіти і різні інші поля на обох рівнях бакалаврату та магістратури. Розташований в Річмонді, Медісон, штат Кентуккі, Східна має видатний послужний понад століття освітніх послуг в Співдружності.

Розташований недалеко від центру в тонконіг, Річмонд поданий мережі основних магістралей, які роблять Східна легко дістатися з усіх частин Кентуккі і сусідніх штатах. Річмонд 26 милях на південний схід від Лексінгтон, штат Кентуккі. Між штатами I-75 (північ-південь), і я-64 (схід-захід) зробити столичні райони Цинциннаті, 112 милях на північ, і Луїсвіллі, в 110 милях на захід, в зручній відстані від автомобіля. Річмонд також поданий США Рут 25 з Південно-Східної Кентуккі і Кентуккі Рут 52 зі сходу і заходу. Тонконога, гори, Деніел Бун, і Камберленд Бульвари забезпечити ще більшу доступність на автомобілі, так як місто розташоване недалеко від конвергенції цих магістралей в міждержавній системі.

Річмонд, округу округу Медісон, є одним з найбільш швидко зростаючих міст Співдружності, з близько 33000 жителів. Громада надає відмінні умови для студента і може похвалитися регіональний торговий центр, театри, розважальні програми, Вишукані вечері, культурні події та заходи, а також багато галузі історичного та сценічного інтерес. Форт Бунсборо Державний парк, місце народження Кентуккі, розташований в 12 милях на північ. Багато інші історичні пам'ятки знаходяться в декількох хвилинах їзди. Мальовничий і зони відпочинку оточують цей розділ держави.

історія

Кентуккі Генеральна Асамблея прийняла +1906 законів про створення Східного Кентуккі Стан Нормальна школа. Губернатор JC Бекхем підписав законопроект як закон 21 березня 1906. 7 травня цього року, в нормальному Школа комісія, яка зібралася в Луїсвіллі, вибрали містечко старого Центрального університету, заснованого в 1874 році в Річмонді, в якості місця у новій школі. Було розпочато 2 червня 1906, Рюрик Невель Рорк був обраний Президент Нормальною школі та підготовці вчителів.

У 1922 році, Східна став чотирирічний інститут відомий як Східна Кентуккі Державного Педагогічного училища та педагогічного коледжу. Перші градусів були нагороджені цією установою в 1925 році. У 1928 році коледж був акредитований Південної Асоціації коледжів і середніх шкіл. У 1930 році Генеральна Асамблея перейменований в школу Східної Кентуккі державний педагогічний коледж.

У 1935 році випускник програми був схвалений на Східній, що ведуть до ступеня магістра мистецтв в галузі освіти. У 1948 році Генеральна Асамблея видалені слова «вчителя» від імені коледжу та надається в коледжі право присуджувати непрофесійних градусів.

Найбільш значним день з моменту її заснування прийшло Східної 26 лютого 1966, коли губернатор Едуард Т. Breathitt підписав закон законопроект про перейменування інституту Університет Східного Кентуккі і покарання присудження вчених ступенів в інших, ніж освіта академічних областях.

Протягом цього періоду часу, Університет Східного Кентуккі швидко збільшилися в розмірі і віці. Починаючи з кількох студентів, що займаються на короткотермінових курсах з розгляду та сертифікатів, сьогодні університет обслуговує тисячі Kentuckians. Навчальна програма призводить до асоціювати градусів, ступінь бакалавра, і розширюється випускник програми, яка в даний час пропонує градусів на рівні магістра і в багатьох інших областях, а також вже добре встановленому ступінь магістра мистецтв в галузі освіти і різних fifth- і шостий рік керівництво програм у галузі освіти, психології і технології. На додаток до цих програм, Східна пропонує спільні докторські програми у співпраці з установами.

Постійно пам'ятаючи про мету свого заснування, Східна продовжує визнавати свою історичну функцію підготовки вчителів якості для початкових і середніх шкіл Співдружності. Тим не менш, сильний гуманітарний навчальний план призводить до відповідних ступенів, разом з попередньо професійних курсів у ряді областей та аспірантів програм, дозволить Сходу служити Співдружність в якості регіонального університету.

Мета

У своїх статутних обов'язків, Східна Кентуккі Університет прагне забезпечити інтелектуальні та культурні можливості, які будуть розвивати звички науки та інтелектуального цікавості, забезпечити глибоке розуміння американської демократії і ролі громадянина в збереженні його міцність і життєздатність, поширювати розуміння людини та їх прагнення, забезпечення ефективного та ефективної комунікації, і підготувати ефективних і відповідальних громадян, Університет буде залишатися гнучкою і гнучкою, щоб служити в унікальних і необхідних способів.

У рамках цих загальних обов'язків і цілей, університет, присвячений трьом конкретним функцій - висока якість викладання, стипендій та послуг, і робить акцент на трьох в цьому порядку. Через його коледжів і шкіл, університет прагне запропонувати якісне навчання на різних рівнях ступеня в системі загальної освіти, мистецтва, науки, бізнесу, освіти, допрофесійної і професійної областях, і застосовується і технічні дисципліни. Через консультативних послуг, безперервної освіти, і розширеної кампусу, Університет прагне, щоб надавати послуги співтовариства і регіону. Дослідження прагне як просувати знання в тематичних областях, з якими Університет стурбовані і підтримувати основну функцію навчання.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA » Перегляд MSc » Переглянути магістерські програми » Перегляд Health Підготовка для ветеринарів » Перегляд Online BScs » Перегляд Health BScs » Перегляд Health MA » Перегляд Health MSc » Перегляд Health Associate of Science » Перегляд Health Аспірантури » Перегляд Health Master » Перегляд Postgraduate Diplomas » Перегляд Preparatory Year » Перегляд Сертифікати » Перегляд Програми BBAs » Перегляд Програми BAs » Перегляд Бакалавр природничих наук » Перегляд Law LLB » Перегляд Associate Degrees » Перегляд Бакалаври » Перегляд Програми МВА »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Магістр у викладанні: середній і середню освіту

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 США Richmond

Програма TGIS підходить для тих, хто тримає ступінь бакалавра (без атестації вчителів), що хочуть заробити сертифікації вчителів. [+]

Ступінь Опції:

Середній та середнього сертифікації вчитель

Хто б бути зацікавлені в цій програмі?

Ті, хто дотримується ступінь бакалавра (без сертифікації вчитель), що бажаєте, щоб заробити сертифікації вчителів.

Які ВИМОГИ бути допущені до програми? Подати заявку на Вищої школи зазначенням ступінь бакалавра в тому числі всіх транскриптів з акредитованих коледжів взяли участь, крім Східного Кентуккі університету. Пред'явити 3,0 загальної бакалаврату ГПД або 3,0 протягом останніх 60 годин, звичайно, роботи. Пред'явити наступних GRE балів: Принаймні, 150 на вербальному частини, 143 на кількісні частини, і мінімум 4,0 на Analytical Writing частини. АБО надати докази з наступних Праксис-я допрофесійної результати тестів: Принаймні, 176 на Reading частини, 174 на ділянці Math, і 174 на Написання частини. Де недавні випускники Програми працюючих? ... [-]

майстер в галузі освіти: школи медіа бібліотекаря

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 США Richmond

Які вимоги пред'являються до бути допущені до програми? Кандидати повинні відповідати вимогам Вищої школи і завершили початкову початкової, середньої або вторинного програму навчання сертифікації. [+]

Ступінь Опції: Магістр в галузі освіти з учителем Лідерство Схвалення Підготовка бібліотекознавства Rank I класифікації, рік Програма Шостий (Бібліотека Наука) Сертифікація Підготовка програми (Бібліотека Наука) Хто б бути зацікавлені в цій програмі?

Будь Р-12 вчитель (проведення поточної ліцензії навчання) зацікавлені стати шкільний бібліотекар. Ця програма надає вчителям і ступеня і не ступеня (Rank I та / або сертифіката в бібліотечному) програмних опцій.... [-]


майстер мистецтв: прикладна математика

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 США Richmond

Ця програма призначена для вчителів, які прагнуть ступінь магістра або зміни в званні і вчителів математики, які хочуть розширити свої знання про свою області вмісту [+]

Ступінь Опції: Математика Вторинний Прикладна математика та статистика Хто б бути зацікавлені в цій програмі? Вчителі прагнуть ступінь магістра або зміна рангу Математика вчителів, які хочуть розширити свої знання про свою області вмісту Особи, які хочуть, щоб заробити принаймні 18 годин випускників кредитів в математика для того, щоб навчити подвійного охоплення курси або інші курси на рівні коледжу Які вимоги пред'являються до бути допущені до програми? GRE оцінки принаймні 144 в словесне міркування, щонайменше, 147 в кількісне міркування, щонайменше, 3,5 в Analytical Writing (GRE звільняються заявників з бакалаврату ГПД, принаймні 3,0) Бакалаврат середній бал не менше 2,5 Обов'язкові умови для основних курсів з математики (заявники, які не мають цей препарат може бути надано допуск, але зобов'язані приймати курси, необхідні для зміцнення їх походження) Перша сертифікація в середніх математики, необхідні для тих, хто шукає зміни у званні Де недавні випускники Програми працюючих? Різні шкільні системи в Кентуккі Коледжі [-]

майстер мистецтв: студентські персоналу послуги у сфері вищої освіти

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2019 США Richmond

Хто б бути зацікавлені в цій програмі? Особи, зацікавлені в коледжі: визнанням, адміністрації стипендій, рекрутинг, житла та інших позанавчальних заходів студентські кадрових б бути зацікавлені в цій програмі. [+]

Ступінь Опції: Студентські Кадрові послуги в галузі вищої освіти Хто б бути зацікавлені в цій програмі?

Особи, зацікавлені в коледжі: визнанням, адміністрації стипендій, рекрутинг, житла та інших позанавчальних заходів студентські кадрових б бути зацікавлені в цій програмі.

Які вимоги пред'являються до бути допущені до програми? Кандидати повинні отримати загальну вищу 3.0 ГПД або 3.0 в останні 60 годин завершена. Якщо кандидати не мають 3.0 в ГПД в їх ступінь бакалавра або в їх останніх 60 годин, то вони можуть представити оцінки за GRE / MAT, які можуть бути розглянуті у наданні допуску. Кандидати з кумулятивним студентів ГПА 3,0 або вище, або 3,0 або вище в останніх 60 годин дипломну роботу та / або отримав ступінь магістра, звільняються від вимоги GRE / MAT. Де недавні випускники Програми працюючих? Площа коледжів і університетів [-]

майстер мистецтва: англійська

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2019 США Richmond

Хто б бути зацікавлені в цій програмі? Кожен шукає сприятливому середовищі, яка заохочує читання, письмо, і думати на більш високому рівні; Поточні або майбутні викладачі англійської мови, які хочуть розширити знання їх змісту; області Студентів, які навчаються кар'єру, які вимагають критичного мислення, дослідження та письмові навички [+]

Ступінь Опції: Теза Номери для дисертації Хто б бути зацікавлені в цій програмі? Кожен шукає сприятливому середовищі, яка заохочує читання, письмо, і думати на більш високому рівні Поточні або майбутні викладачі англійської мови, які хочуть розширити знання їх області вмісту Студентів, які навчаються кар'єру, які вимагають критичного мислення, дослідження та письмові навички Які вимоги пред'являються до бути допущені до програми? ... [-]

майстер мистецтва: історія

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2019 США Richmond

Хто б бути зацікавлені в цій програмі? Вчителі прагнуть отримати більше історичного знання, заробляючи високий ранг; Студенти, зацікавлені в підготовці до докторської програми в історії; Студенти, зацікавлені в отриманні диплом, щоб підготуватися до роботи в музеях, історичних товариств, та інших областях. [+]

Ступінь Опції: Магістр історії Хто б бути зацікавлені в цій програмі? Вчителі прагнуть отримати більше історичного знання, заробляючи високий ранг Студенти, зацікавлені в підготовці до докторської програми в історії Студенти, зацікавлені в отриманні диплом, щоб підготуватися до роботи в музеях, історичних товариств, та інших областях Які вимоги пред'являються до бути допущені до програми? GRE оцінки: 153 Вербальні і 4,0 Analytical Writing ГПД: Загальний бал студентів 2.5 або середній бал 2,75 в останні 60 годин на семестр програми бакалавра Ступінь: Завершення принаймні задовільною студентів неповнолітнього в історії або еквівалент Де недавні випускники Програми працюючих? Морхед державний університет Університет штату Мічиган - аспірант Медісон Північно Хопкінс Школа Rockcastle округу Школа ЕКУ Кафедра історії ЕКУ Спортивне Департамент "Досконалість близько до будинку" є нашою відмінною рисою! ... [-]

майстер мистецтва в освіті: грамотність (р-12)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 США Richmond

Програма підходить для поточного початкової освіти вчителів, викладачів середніх класу, середньої освіти вчителів, читання і викладання фахівців Написання [+]

Ступінь Опції:

Грамотність (Р-12) зі схвалення лідера Учитель

Хто б бути зацікавлені в цій програмі? Поточні початкової освіти Вчителі Поточні Вчителі Середній Ранг Поточні середню освіту Викладачі Поточний Читання і запис Навчальні Фахівці Які вимоги пред'являються до бути допущені до програми? Перспективні аспірантів повинні відповідати вимогам прийому Вищої школи. Кандидати без попереднього курсових випускник повинен або заробили загальну бакалавра GPA 3,0 або вище (або середній бал 3.25 або вище в останніх 60 годин), або вони повинні представити або GRE або оцінки мат. Кандидати повинні мати дійсний державний педагогічний сертифікації. Де готові недавній випускник програми працюючих? ... [-]

майстер мистецтва в освіті: освіта середнього класу

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 США Richmond

Програма підходить для поточного початкової освіти вчителів, викладачів середніх класу, середньої освіти вчителів [+]

Ступінь Опції:

Середній сортів Освіта (5-9) з лідером Учитель схвалення

Хто б бути зацікавлені в цій програмі? Поточні початкової освіти Вчителі Поточні Вчителі Середній Ранг Поточні середню освіту Викладачі Які вимоги пред'являються до бути допущені до програми? Перспективні аспірантів повинні відповідати вимогам допусків у Вищій школі. Кандидати без попереднього курсових випускник повинен або заробили загальну бакалавра GPA 3,0 або вище (або середній бал 3.25 або вище в останніх 60 годин), або вони повинні представити або GRE або оцінки мат. Кандидати повинні мати дійсний державний педагогічний сертифікації. Де недавні випускники Програми працюючих? ... [-]

майстер мистецтва в освіті: порушення зв'язку

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2019 США Richmond

Ця програма призначена для тих, хто хоче допомогти іншим ефективно спілкуватися і шукаєте перспективну, прогресивної області [+]

Ступінь Опції:

Магістр в галузі освіти, розлади Спілкування Програма

Хто б бути зацікавлені в цій програмі? Ті, хто хоче допомогти іншим ефективно спілкуватися Ті, хто шукає складних, прогресивної області Ті, хто співпраця значення приводить до успіху в своїх клієнтів Які вимоги пред'являються до бути допущені до програми? Ступінь бакалавра в області розладів зв'язку Мінімальна ГПД 3,0 Мінімальна GRE Вербальні 150, 143 Кількісна, письмовий 4,0 25 клінічних спостережень годин 3 рекомендаційних листи Професійний есе Де недавні випускники Програми працюючих? Лікарні / Будинки престарілих державні школи Центри реабілітації Перші кроки Розвиваючі центри інвалідності Приватна практика Головна заклади охорони здоров'я [-]

майстер мистецтва в освіті: середня освіта

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 США Richmond

Ця програма підходить для поточних середні вчителів класу і поточні середньої освіти вчителів [+]

Ступінь Опції: Вторинний освіту-Сільське господарство (5-12) Вторинний освіту-арт (Р-12) Вторинний освіту-Біологія (8-12) Вторинний освіту-бізнес (5-12) Вторинний освіту-англійські (8-12) Вторинний освіту-Сім'я і споживчих науки Освіта (5-12) Вторинний освіту-математичної освіти (8-12) Вторинний освіту-музика (Р-12) Вторинний освіту-фізичного виховання (Р-12) Вторинний освіту-Фізика Хімія (8-12) Вторинний освіту-Фізика: Наука про Землю (8-12) Вторинний освіту-Фізика: Фізика (8-12) Вторинний освіту-школи охорони здоров'я (Р-12) Вторинні освіту-соціальних досліджень: історія (8-12) Вторинний освіту-освіта Технології (5-12) Хто б бути зацікавлені в цій програмі? Поточні Вчителі Середній Ранг Поточні середню освіту Викладачі Які вимоги пред'являються до бути допущені до програми? Перспективні аспірантів повинні відповідати вимогам допусків у Вищій школі. Кандидати без попереднього курсових випускник повинен або заробили загальну бакалавра GPA 3,0 або вище (або середній бал 3.25 або вище в останніх 60 годин), або вони повинні представити або GRE або оцінки мат. Кандидати повинні мати дійсний сертифікат державний педагогічний на середніх класах середніх класів або рівня. Де недавні випускники Програми працюючих? ... [-]

майстер мистецтва в освіті: спеціальну освіту міждисциплінарний дошкільну освіту

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 США Richmond

Люди, що працюють в програмах, які обслуговують дітей молодшого віку віком від народження до дитячого садка. Удосконалена опція дослідження готує осіб для роботи як керівників на початку настройки дитинства, в тому числі державних і місцевих організацій, що надають рівня професійного розвитку та підтримки ранніх вчителів дитинства. [+]

Ступінь Опції: Викладач Трек з поглибленим вивченням Викладач Трек з додатковою сертифікації в IECE Хто б бути зацікавлені в цій програмі?

Люди, що працюють в програмах, які обслуговують дітей молодшого віку віком від народження до дитячого садка. Удосконалена опція дослідження готує осіб для роботи як керівників на початку настройки дитинства, в тому числі державних і місцевих організацій, що надають рівня професійного розвитку та підтримки ранніх вчителів дитинства. Додаткова опція сертифікація дозволяє людям, щоб додати Міждисциплінарний Дошкільна освіта (IECE) навчання сертифікації, а також збільшити схвалення Лідер Учитель. IECE вчення сертифікація дозволяє людям, щоб викладати в державних школах та дошкільних дитячих садків і програм для роботи в якості Розвиваючі інтервентів з перших кроків програми раннього втручання.... [-]


майстер мистецтва в освіті: школа консультування

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 США Richmond

Програма підходить для осіб, хто цікавиться стає шкільний психолог в штаті Кентуккі або будь-яке інше держава. [+]

Ступінь Опції:

Mäed. в школі консультування: Ступінь є 48 годину національному акредитованих програма акредитована Радою з акредитації консультування та освітніх програм, пов'язаних з. (CACREP)

Хто б бути зацікавлені в цій програмі?

Це людина, яка зацікавлена ​​у становленні шкільний психолог в штаті Кентуккі або будь-яке інше держава.

Які вимоги пред'являються до бути допущені до програми? Сорок 8:00 дипломної роботи у тому числі практикум та стажування завершений в шкільній обстановці. Заявники представити резюме, зразок листа і три адреси електронної пошти посилання. Де недавні випускники Програми працюючих? ... [-]

майстри образотворчого мистецтва: творчий writing- тонконіг письменники студії

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 США Richmond

Ця програма призначена для будь-якої людини зі ступенем бакалавра, які прагнуть поліпшити свої творчі здібності писати у фантастиці, поезії, або творчої наукової літератури для цілей публікації або просто для особистого задоволення. [+]

Ступінь Опції:

МЗС у Креатив (виділення в літературний вимисел, Популярні / Жанр Фантастика, творчої наукової літератури та / або поезія)

Хто буде зацікавлений в цій програмі? Ця програма призначена для будь-якої людини зі ступенем бакалавра, які прагнуть поліпшити свої творчі здібності писати у фантастиці, поезії, або творчої наукової літератури для цілей публікації або просто для особистого задоволення. МЗС у Креатив також термінал ступеня, що може зробити вас право на просування в англійській або мови мистецтв, пов'язаних з позиції середньої освіти (проконсультуйтеся шкільний округ для їхньої політики). МЗС у Креатив також термінал ступеня, що може зробити вас право викладати англійською мовою, склад і Креатив програм, пов'язаних з на рівні коледжу, як доповнення, інструктора, або володіння-трек професора. Тим не менш, слід зазначити, що постійні позиції володіння-трек неймовірно конкурентоспроможними в цій галузі, і в цілому залежить від значних успішних публікацій і педагогічного досвіду, перш ніж випускники будуть розглядатися. Тонконога Письменники Студія програма низьким проживання, тобто більшість наших курсів взяті онлайн. Тим не менш, студенти повинні заповнити 12 кредитів резиденцій, або в обличчя семінарів. Резиденції відбуваються два рази на рік, у січні з зимової резиденції в Лексінгтоні, штат Кентуккі, і червень-липень Літнього резиденції за кордоном в Лісабоні, Португалія. Студенти можуть вибрати для участі в резиденції. Які вимоги пред'являються до бути допущені до програми? ... [-]

MSc

майстер науки: безпека, безпека, і управління в надзвичайних ситуаціях

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 США Richmond

Ця програма призначена для осіб, які бажають увійти або підтримувати поточну позицію в управління охороною праці [+]

Ступінь Опції: Безпека праці Школа безпеки Пожежники і аварійні служби Управління з надзвичайних Національної Безопаності Хто б бути зацікавлені в цій програмі? Особи, які бажають вступити або підтримувати поточну позицію в управління охороною праці Військовослужбовці, які бажають перейти в кар'єрі, що обслуговується в будь-який з областей SSem Промисловість та громадського обслуговування персонал, який повинен додаткову атестацію або хочуть проводити спеціальні райони в межах SSem Які вимоги пред'являються до бути допущені до програми? Бакалаврат середній бал 3.0 МАТ оцінка 375 або GRE рахунок вербальних 149, 141 Кількісна, Аналітична 4.0 або Завершення шести основних курсів, шість елективних курсів, і всеосяжної іспит; або завершення шести основних курсів, чотири елективних курсів, SSE 800 і теза Де недавні випускники Програми працюючих? Державних і федеральних OSHA Позиції Національної Безопаності у державній та федеральної влади Marathon Oil Amazon.com Georgia-Pacific [-]

майстер науки: загальна психологія

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 США Richmond

Ця програма призначена для студентів, які хочуть отримати досвід роботи в експериментальної психології до подачі заявки на ступінь доктора філософії Програма. [+]

Ступінь Опції:

МС в загальній психології (Дисертація опція)

Хто б бути зацікавлені в цій програмі?

Студенти, які хочуть отримати досвід роботи в експериментальної психології до подачі заявки на ступінь доктора філософії Програма.

Які вимоги пред'являються до бути допущені до програми? Ступінь бакалавра Психологія є найбільш корисним, але й інші градусів зі змістом психології також підходять. Мінімальна загальна студентів середній бал 2,5, або 2,75 протягом останніх 60 годин. Студенти, які отримують чітке допуск до аспірантури в галузі психології, як правило, мають загальний середній бал бакалавра 3,0 або вище. Випускник Record Examination (GRE) балів потрібно; конкретні відсічення є поки ще не визначилися, але студенти повинні мати оцінки більш ніж на 50% населення. Три рекомендаційні листи повинні бути надані безпосередньо у відділ психології, два пов'язана з основним студентів, принаймні, один з викладачів. Де недавні випускники Програми працюючих? ... [-]

майстер науки: застосовується інженерна та технології управління

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 США Richmond

Ця програма призначена для осіб, які працюють в технічних областях в бізнесі або промисловості [+]

Ступінь Опції: Прикладна Інженерія та менеджмент Технологія управління будівництвом Управління мережевої безпеки Хто б бути зацікавлені в цій програмі? Особи, зайняті в технічних областях в бізнесі або промисловості Особи, які мають професійні прагнення зростання в управлінні на базі технології бізнесу Особи, які нещодавно завершених навчання і хочете більше підготовки, перш ніж приступати своєї кар'єри Які вимоги пред'являються до бути допущені до програми? Кандидати повинні представити належну підготовку попередніх умов або досвід технічного управління. Для управління будівництвом і варіантів управління прикладної техніки і технології, заявники повинні мати уявлення про матеріали і процеси, принципи управління виробництвом, і економіки промисловості; комп'ютерна грамотність; вміння спілкуватися графічно; і здатність застосовувати статистичні до вирішення виробничих завдань. Для управління мережею безпеки (МНБ) Варіант, заявники повинні мати уявлення про дротяних і бездротових комп'ютерних мереж зв'язку, попереднього навчального або робочого досвіду, пов'язаних з управлінням комп'ютерної мережі програмне і апаратне забезпечення; ефективні комунікативні навички; і здатність виявляти, аналізувати і вирішувати комп'ютерної мережі, пов'язані проблеми. Об'єкт Undergraduate ГПД 2.5 та індивідуальних вербальних та кількісних показників в 144 на Graduate Record Examination (GRE) не очікується. Заявники можуть також представити оцінки з прийому Graduate Management Test (GMAT) як замінник для GRE. GMAT оцінки 420 або вище, не очікується. Абітурієнти, які мають сукупний Бакалаврат ГПД 3.0 або вище, або 3,25 або вище в останніх 60 годин дипломну роботу, звільняються від вимоги GRE / GMAT. Де працюють недавні випускники? Lockheed Martin Ashland Bosch Rexroth Enersys Hitachi Automotive Systems ST Wooten Мессер Будівництво [-]

майстер науки: криміналістика та кримінального правосуддя

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 США Richmond

Ця програма призначена для осіб, зацікавлених в галузі кримінального правосуддя і виправлень. [+]

Ступінь Опції:

Наступні спеціалізації розроблений, щоб дати студенту більш повне уявлення про різних областях акцентом в нашій програмі, а також керівництво по створенню цілісної навчальної програми за межами основних курсів. (Вони не пропонується в якості концентрацій).

Лідерство і управління: Кримінальну Управління юстиції та лідерство, Crimonology і публічної політики, фінансування / Гранти в галузі кримінального правосуддя, Advanced злочинності та теорії юстиції, глобалізації та злочинності юстиції Соціальна справедливість: Гонка, Пол і юстиції, навколишнього середовища злочинності та правосуддя, ідеологія і кримінального правосуддя, державний злочин, Human Traffic, покарання і суспільство Фахівець з дослідження: кримінального правосуддя Аналіз даних (статистика), методи Якісні, Фінансування / Гранти в галузі кримінального правосуддя, науковий Стажування, Дисертація Варіант Безпека і спостереження в глобальній навколишнього середовища: Поліцейська для глобальної нестабільності, державний злочин, глобалізація та кримінального правосуддя, з торгівлею людьми, спостереження і передові технології в галузі кримінального правосуддя, порівняльного кримінального правосуддя Хто б бути зацікавлені в цій програмі? ... [-]

майстер науки: математичні науки

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 США Richmond

Ця програма призначена для тих, хто хоче продовжити кар'єру, яка вимагає математичні або статистичні навички в уряді чи промисловості [+]

Ступінь Опції: Загальна програма Концентрація в галузі математики Концентрація в галузі комп'ютерних наук Концентрація в галузі статистики Хто б бути зацікавлені в цій програмі? Той, хто хоче продовжити кар'єру, яка вимагає математичні або статистичні навички в уряді чи промисловості Студенти, які хочуть зміцнити свої математики фон перед нанесенням на Ph.D. програма Математика вчителів, які хочуть розширити свої знання про свою області вмісту, отримати ступінь магістра або продовжити зміна рангу Особи, які хочуть, щоб заробити принаймні 18 годин випускників кредитів в математика для того, щоб навчити подвійного охоплення курси або інші курси на рівні коледжу Особи, зацікавлені у становленні SAS програмістів Які вимоги пред'являються до бути допущені до програми? GRE оцінки принаймні 144 у словесній аргументації і, принаймні 144 в кількісному міркування Накопичувальне студентів середній бал не менше 2,5 або студентів ГПД, принаймні 2,75 на останніх 60 годин Обов'язкові умови для основних курсів з математики (заявники, які не мають цей препарат може бути надано допуск, але зобов'язані приймати курси, необхідні для зміцнення їх походження) Де недавні випускники Програми працюючих? Коледжі та університети Фармацевтичні компанії Середні школи Як аспірантів помічників в аспірантурі [-]

майстер науки: Парк розваг і відпочинку адміністрація

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 США Richmond

Студенти, які заробляють ступінь в Відпочинок та адміністрації Парку розташовані за різними можливостей для кар'єрного росту в зоні відпочинку управління, Спеціальні події Програмування, Управління природних ресурсів, свіжому повітрі і пригодницький відпочинок ... [+]

Ступінь Опції: Лікувально-оздоровчий Відпочинок управління Хто б бути зацікавлені в цій програмі?

Студенти, які заробляють ступінь в Відпочинок та адміністрації Парку розташовані за різними можливостей для кар'єрного росту в зоні відпочинку управління, Спеціальні події Програмування, управління природними ресурсами, свіжому повітрі і пригодницький відпочинок, туризму та курортного управління, Лікувально-оздоровчий, об'єкт управління, церква відпочинку, Campus Відпочинок, Військово Відпочинок, табори, некомерційні організації, як YMCA, скаутів, 4-H клубу і хлопчиків і клубу дівчини.... [-]


майстер науки: політики в сфері правосуддя та керівництва

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 США Richmond

Ця програма для тих, хто зацікавлений у виправних і правосуддя щодо неповнолітніх [+]

Ступінь Опції: Виправлення Політика та Лідерство Ювенальна політика та лідерство юстиції Політика та керівництво поліції Хто б бути зацікавлені в цій програмі?

Хто зацікавлений в:

Виправлення Правосуддя у справах неповнолітніх Випробувальний та умовно-дострокового звільнення Виправна реабілітація кримінальне судочинство Які вимоги пред'являються до бути допущені до програми? Ступінь бакалавра в акредитованому навчальному закладі Бакалаврат середній бал 3.0 або вище GRE результати 286 комбіновані (словесне / кількісного) і 4,0 (листи) GRE може бути скасовано, якщо в цілому студентів середній бал 3.4 або вище 2 рекомендаційних листи Особиста і Професійна собі Де недавні випускники Програми працюючих? Кентуккі Департамент юстиції у справах неповнолітніх Бюро в'язниць Стажування і Parole (державні і федеральні рівні) Американський пробації та умовно-дострокового звільнення Асоціація Кентуккі Державна поліція [-]

майстер науки: Професійне і технічну освіту

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 США Richmond

Ця програма призначена для вчителів технології предметів в коледжах і середніх школах [+]

Ступінь Опції: Інженерія / Освіта Технологія Технічна освіта Адміністрація Професійне навчання і розвиток Сільське господарство Освіта Хто б бути зацікавлені в цій програмі? Викладачі технологічних суб'єктів у коледжах і середніх школах Ті, хто хоче стати інструкторами у виробничих умовах Викладачі сільського господарства та садівництва в коледжах і середніх школах Які вимоги пред'являються до бути допущені до програми? Кандидати повинні представити відповідну вищу технічне навчання майор і надати докази прийнятного професійного та наукового здібностей. Середній бал студентів з 2,5 і окремі словесні і кількісні оцінки 144 або вище на Graduate Record Examination очікується. Кандидати з кумулятивним ГПД бакалаврату х 3,0 або вище, або 3,25 або вище в останніх 60 годин дипломну роботу, звільняються від вимоги GRE / GMAT / MAT. Заявники можуть представити оцінки на GMAT або ВСУ як замінник для GRE. GMAT оцінки 420 або вище, не очікується. MAT оцінки 380 або вище, не очікується. Де недавні випускники Програми працюючих? Середні навчальні заклади та система Кентуккі співтовариство і технічний коледж. Департамент кримінального правосуддя підготовки (DOCJT) Тойота Соник корпорації та інших корпоративних навчальних центрів. [-]

майстер науки: психологія праці

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 США Richmond

Ця програма призначена для тих, хто любить психологію, але не зацікавлені в наданні консультацій або терапії [+]

Ступінь Опції:

Ступінь магістра в Виробничо-організаційної психології

Хто б бути зацікавлені в цій програмі?

Промислові Організаційна (ІС) Психологія може бути для вас, якщо:

Ви отримуєте задоволення від психології, але не зацікавлені в наданні консультацій або лікування. Ви зацікавлені у використанні психологічних принципів, щоб поліпшити бізнес (як співробітників і організації). Ви хочете, щоб діагностувати і забезпечити творчі рішення для проблем роботи. ... [-]

майстер науки: фізичне виховання

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 США Richmond

Варіант ESS визнає різноманітний характер дисципліни і дозволяє студентам максимальну гнучкість у питаннях особистої заінтересованості або кар'єрного зростання. [+]

Ступінь Опції: Фізичні вправи і спорт Наука (Дисертація опція) Вправи і оздоровчий (стажування) Спорт Адміністрація Хто буде зацікавлений у цій програмі? Варіант ESS визнає різноманітний характер дисципліни і дозволяє студентам максимальну гнучкість у питаннях особистої заінтересованості або кар'єрного зростання. Опція дозволяє ESS для професіоналів вже в області для завершення ступінь у своєму власному темпі і в обмеженні їх графік роботи. ЕСС має можливість для студентів, щоб завершити дисертацію, якщо вони планують до вузу програму доктора. Варіант ExWell для студентів, які готуються до сертифікації, таких як Американський коледж спортивної медицини або національної сили і стан асоціації або тих, хто зацікавлений у спортивній кондиціонування, лікарні здоров'я, корпоративного здоров'я, комерційної придатності, YMCA, або кампуса фітнесу та здоров'я. СПАД програма та стажування досвід призначена для студентів, які хочуть працювати в спортивній програмування, маркетингу та просування, залучення коштів, управління гри, спорту адміністрації, або планування об'єкта. Які вимоги пред'являються до бути допущені до програми? Бакалавр у відповідній області Мінімальна 2,75 Бакалаврат ГПД Два рекомендаційних листи, відправлені безпосередньо до координатора Вищої Один з наступних: мінімальний бал 365 за аналогією Міллер Test (MAT) або мінімальний бал 170 в кожному з кількісних і вербальних районах Graduate Record Examination (GRE) і 3,5 в аналітичній області Студенти з кумулятивним студентів середній бал 3.0, не зобов'язані приймати GRE або MAT для прийому. Студенти можуть бути наданий допуск попередню їх першого семестру, якщо вони мають мінімальний середній бал бакалавра 2,75, але ще не прийняті або GRE або MAT. Де працюють недавні випускники? ЕКУ NCAA НФЛ Чемпіонат Багато ФБС і БКС NCAA школи Тойота... [-]

майстер науки: хімія

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 США Richmond

Ця програма призначена для осіб з досвідом роботи в сучасних лабораторіях [+]

Ступінь Опції: MS в галузі хімії (дисертація опція) MS в галузі хімії (Co-Op опція) MS в галузі хімії (Курсова робота Варіант) Хто б бути зацікавлені в цій програмі? Особи, які мають досвід роботи в сучасних лабораторіях Особи, зацікавлені в комплексній навчально-дослідних досвідом Які вимоги пред'являються до бути допущені до програми? Тримайте ступінь бакалавра в галузі хімії GRE результати: Усне:> 144; Кількісний:> 150 Для розширеного використання ключа студентів, що відносяться до програми MS через прискореною програмою поєдинок ступеня 3 + 2, стягуватиметься загальна тест GRE. Де недавні випускники Програми працюючих? Доктор філософії дослідження в школах, таких як Університет Кентуккі, Університету Луїсвілля, Purdue, університету штату Огайо і Техас A & M Уряд і промислових лабораторіях [-]

майстер наукової підготовки atheltic

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 США Richmond

Ця програма призначена для людей, які зацікавлені в кар'єрі в спортивній медицині і суміжних охорони здоров'я, як працює з гострим допомоги та реабілітації. Заявки розглядаються тільки на літо прийому. [+]

Хто буде зацікавлений в цій програмі?

Люди, які зацікавлені в кар'єрі в спортивній медицині і суміжних охорони здоров'я, як працює з гострим допомоги та реабілітації. Спортивні тренери працюють в самих різних умовах від фахівців спорту, коледжі, вузи, клініки, промислових і корпоративному середовищі, у виконавському мистецтві, правоохоронних органів, військових США, NASCAR і Indy Налаштування Догляд.... [-]


Master

Магістр державного управління

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 США Richmond

Студенти у програмі MPA приходять з різних програм бакалаврату ступеня, наприклад, недавні випускники програми мають ступеня бакалавра в галузі кримінального правосуддя, пов'язаних зі здоров'ям областях, економіки, соціальної роботи, політології, англійською, параюрідіческой програм та хімії. [+]

Ступінь Опції: Генеральний МПА Ступінь (на кампусі і онлайн-програм) Варіант співтовариство Адміністрація охорони здоров'я (на кампусі програми) Варіант розвитку спільноти (кампусі і онлайн-програм) Екологічний Варіант охорони здоров'я (на кампусі програми) Хто буде зацікавлений у цій програмі?

Студенти у програмі MPA приходять з різних програм бакалаврату ступеня, наприклад, недавні випускники програми мають ступеня бакалавра в галузі кримінального правосуддя, пов'язаних зі здоров'ям областях, економіки, соціальної роботи, політології, англійською, параюрідіческой програм та хімії.... [-]


майстер музики

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 США Richmond

Випускник музична програма ЕКУ розроблений, для музикантів і музичних педагогів, які прагнуть до подальшого їх музичні навички, підвищити педагогічну і теоретичні знання, і застосувати свої знання до мистецтва створення музики і викладання музики. [+]

Ступінь Опції: Інструментальна Проведення Хорове диригування Музична освіта Теорія / Склад Музика Продуктивність Хто б бути зацікавлені в цій програмі?

Випускник музична програма ЕКУ розроблений, для музикантів і музичних педагогів, які прагнуть до подальшого їх музичні навички, підвищити педагогічну і теоретичні знання, і застосувати свої знання до мистецтва створення музики і викладання музики.... [-]