East Carolina University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про ECU

Виконання обіцянки.

У своєму інавгураційному виступі першого президента ЄСУ Роберт Райт створив місію, яка керувала її лідерами більше 100 років і досі керує нею. "Він був побудований народом, для людей, і нехай він коли-небудь залишиться з народом, як слуга народу". Його бачення полягало в тому, що університет запропонує освіту, рівну найкращим вищим навчальним закладам, тоді як також підвищення якості життя для всього регіону. Як йому приємно було б побачити, наскільки успішно ECU реалізував цю давню обіцянку!

Райт сказав, що хоче «кожного студента. . . виїхати звідси буквально спалахнули із захопленням Східною Кароліною ». І це дуже ймовірно, що ви теж будете.

Місія університету

Щоб бути національною моделлю для успіху студентів, державної служби та регіональної трансформації, East Carolina University :

 • Використовує інноваційні стратегії навчання та методи доставки для максимального доступу;
 • Готує учням знання, вміння та цінності для досягнення успіху в глобальному мультикультурному суспільстві;
 • Розвиває завтрашніх лідерів, щоб служити та надихати на позитивні зміни;
 • Відкриває нові знання та інновації для підтримки процвітаючого майбутнього для східної Північної Кароліни та за її межами;
 • Трансформація охорони здоров’я сприяє оздоровленню та зменшенню відмінностей у здоров’ї; і
 • Поліпшує якість життя завдяки культурному збагаченню, науці, мистецтву та легкій атлетиці.

Ми здійснюємо свою місію через освіту, дослідження, творчу діяльність та службу, будучи хорошими розпорядниками ресурсів, довірених нам.

Визнаючи досконалість

Прихильність ECU до своїх студентів разом із службою громаді постійно визнається одними з найкращих у країні. Від онлайн-курсів та навчання за кордоном до інноваційних способів надання допомоги, ECU прагне зробити освіту та охорону здоров'я доступними для всіх.

У 2018 році ECU було визнано News News

 • Вищі рейтингові онлайн-програми для випускників з кримінального правосуддя, освіти, MBA та сестринської справи, а також програми онлайн-бакалавра
 • Трансформація медичної освіти та вдосконалення системи охорони здоров’я
 • Виробляючи найвищий відсоток сімейних лікарів будь-якої медичної школи в Північній Кароліні, а другий - найвищий у країні
 • Надання практичного досвіду майбутнім стоматологам в інноваційних, орієнтованих на пацієнтів клініках у всій державі
 • Стати найкращим університетом для іноземних студентів
 • Підвищення глобальної обізнаності та розуміння через навчання за кордоном

Піонерські ініціативи

Від аудиторних кабінетів та дослідницьких лабораторій до операційних та берегової лінії Бермудських островів, ECU створив нові підстави шляхом досліджень для вирішення проблем охорони здоров’я, що становлять міжнародний інтерес, запровадив нові медичні методи лікування багатьох небезпечних для життя недуг, користувався прогресом у намаганнях вирішити століття. старі таємниці та включені інноваційні програми для покращення доступу та успіху студентів.

 • Після того як потенційно небезпечні хімічні речовини були знайдені в річці Капський страх, дослідники ECU приєдналися до команд дослідників установ з усього штату, щоб визначити вплив цих типів хімічних сполук на здоров'я.
 • Археологи ECU, які працюють у партнерстві з Національним музеєм Бермудських островів, оголосили, що вони можуть бути ближче до пов'язування невідомого місця корабельної аварії з майже 400-літньою історією про забитого голландського приватника.
 • Хірурги з ECU залишаються в авангарді впровадження інноваційних методів на Схід, в тому числі є одними з перших в Північній Кароліні, які провели процедуру лікування ахалазії, рідкісного розладу, який обмежує здатність людини їсти.
 • ECU також шукала нових партнерських відносин з навколишніми навчальними закладами для покращення доступу та успіху студентів, включаючи угоду про спільний прийом з 18 коледжами громади, яка дозволить студентам безперешкодно переходити до програм випускного ступеня.

Новобудови та програми надають нескінченні можливості

Університет ознайомився зі своєю новою «вітальнею» під час відкриття нового Головного студентського центру на кампусі. Студентські крамниці Dowdy, офіси та організації кампусу, фуд-корт та цифровий екран на відкритому повітрі Pirate Vision 24 на 42, нове приміщення - це «зміна ігор», - сказала доктор Вірджинія Харді, віце-канцлер з питань студентів. "Повірте мені - наші студенти збираються жити в цьому просторі".

Це ще не все зростання в університеті цього року:

 • Продовжується будівництво нового будинку для досліджень, економічного розвитку та залучення $ 2,9 млн. Проект - це лише одна частина посилених зусиль ECU щодо з’єднання з громадою Грінвіла.
 • На будинку школи підприємництва Міллера тривають ремонти. Інноваційна будівля VAN та Дженніфер Іслі забезпечить простір, де студенти можуть співпрацювати з питань інновацій та продуктивності продуктів.
 • Будівництво нової будівлі з наук про життя та біотехнології планується розпочати влітку 2019 року. Тут розмістяться сучасні аудиторії та лабораторії для прикладних досліджень з біології, хімії та біомедичної / технологічної інженерії.
 • Університет відновив свою прихильність до прибережної науки, створивши нову академічну одиницю - Комплексні прибережні програми, що охоплювали кафедру прибережних досліджень та Інститут прибережних досліджень, розташований на острові Роанок.
 • Рада губернаторів ЮНК затвердила плани університету створити нову Школу охорони здоров'я в сільській місцевості в серпні 2020 року - лише другу школу, присвячену громадському здоров'ю в державі.122457_pexels-photo-1438072.jpeg Буро тисячоліття / Пікселі

Громадські зобов'язання

Девіз ECU - Servire - був введений в дію цього року. Служби університету були перевірені після того, як ураган Флоренція прорвався через регіон. Наші пірати відповідали на заклик та згуртувались на допомогу східній Північній Кароліні, записавши понад 5000 годин роботи, зібравши 370 000 доларів у пожертвуванні допомоги на ураган. Погляньте на інші часи цього року, коли Пірати допомагали іншим:

 • 24 000 доларів США зібрали в рамках акції "Пірати проти раку" ECU для фінансування програм дитячого життя в Медичному центрі "Відант" та національних дитячих дослідженнях пухлини мозку.
 • Брати Аветт очолили концерт допомоги з урагану у Флоренції, який відбувся в Колізеї Мінге ЕКУ, який зібрав 325 000 доларів допомоги.
 • Стоматологічна допомога колишнім військовим була надана заходом ECU «Усмішки для ветеранів», тоді як інші програми просвітницької діяльності забезпечували загальний огляд здоров'я, слуху та мовлення північним Каролінам у штаті.
 • Студентам та пацієнтам, які не піддаються їжі, безкоштовно забезпечують харчування в коморах, розташованих на головній кампусі ECU та в Медичній школі Бродів.

Заправляє піратську пристрасть до легкої атлетики

Стадіон Dowdy-Ficklen ECU зазнає оновлення на 60 мільйонів доларів, включаючи новий рівень клубу, люкси та ящики для лож, нову пресу та 1000 преміум-місць. Цей сучасний інструмент принесе додатковий дохід для реінвестування у студентів-спортсменів та ще більше покращить ігровий день вболівальників піратів. Змінився не лише ландшафт, але й лідерство ECU в галузі легкої атлетики також виявило нові обличчя, щоб знову запалити пристрасть. Помітні лідери, які брали кермо в галузі легкої атлетики, включають:

 • Дейв Харт, колишній легкоатлетичний директор ECU, був названий спеціальним радником канцлера з легкої атлетики.
 • Джо Дулі, колишній головний тренер з баскетболу чоловіків ECU, повертається за кермом програми піратів. До повернення до ECU, Dooley вів узбережжя Флоридської затоки до п'яти назв конференцій та п'яти послідовних 20-виграшних сезонів.
 • Джон Гілберт був призначений директором з легкої атлетики в ECU. З січня 2017 року Гілберт обіймав посаду директора в Університеті Південної Міссісіпі.
 • Майк Х'юстон був призначений головним тренером з футболу в ECU. Після трирічного перебування на посаді головного тренера університету Джеймса Медісона, Х'юстон здобув послідовні виступи в Чемпіонаті NCAA FCS і один національний титул.

Підвищення репутації ЄСВ

Від аудиторії до громади, викладачі, співробітники та студенти ECU відчувають свій вплив по всій сході Північної Кароліни та далеко за її межами. Вони виконують обіцянку служити її громадам, одночасно розширюючи можливості для кращої підготовки студентів до життя після закінчення навчання - все це створює міцну національну репутацію передового досвіду.

 • Хірурги Інституту серця Східної Кароліни при ECU провели першу процедуру TCAR - нову, малоінвазивну процедуру зменшення ризику інсульту.
 • Центр досліджень ЕКУ розпочав національне дослідження "Життя, Свобода" та "Щастя", щоб прийняти пульс американської громадськості, яка оточує основоположні принципи нації.
 • Університет зобов язався до екологічного університету, прийнявши свій перший генеральний план з питань сталого розвитку.
 • Доктор Марк Стейсі контролюватиме зростання та просування Департаменту наук про здоров'я як нового віце-канцлера.

Фінансування майбутнього

Пожертви та гранти служать вливанням для стипендій та досліджень та надають підтримку ініціативам, які дозволяють ECU залишатися на найвищому рівні інновацій. Кожен отриманий подарунок наближає нас на крок до трансформації нашого містечка, культивування науковців та революційних досліджень. Ось декілька способів, якими ці долари фінансують майбутнє для ЄСВ, держави, нації та поза нею:

 • 210 млн. Дол

Наразі сума, зібрана за всеосяжну кампанію збору коштів ЄСВ, і загальна сума щодня збільшується щодня.

 • $ 9,7 млн

Грант Міністерства освіти США вивчити зв’язок між шкільним керівництвом та навчанням учнів, допомагаючи директорам краще підтримувати своїх викладачів та в кінцевому підсумку покращити результати учнів.

 • 5 мільйонів доларів

Анонімний подарунок BB

 • 5-річний, 2,5 млн. Дол

Грант від Національного інституту охорони здоров'я доктору Кіму Гоуді вивчить, як і чому забруднення повітря наземного рівня може спричинити різні проблеми зі здоров’ям у надії зменшити частоту респіраторних інфекцій.

 • 1,38 млн. Дол

Національний грант, який присуджується доктором Брендоном Шульцом, щоб вивчити, як серйозна відеоігра може допомогти підліткам із СДУГ засвоїти академічні навички подолання.

 • 1000 нових стипендій

Програма стипендіатів канцлера надаватиме стипендії для першокурсників, починаючи восени 2019 року, завдяки подарунку Джеймсом та Конні Мейнард та їхній дочці на Великдень на 1 мільйон доларів.

Розташування

Грінвілл

Address
East 5th Street
27858 Грінвілл, Північна Кароліна, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія