East Carolina University College of Engineering and Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Як ваш декан Інженерно-технологічного коледжу (CET), я відчуваю привілей бути керівником коледжу з історією підготовки найкращих умів до конкуренції на місцевому, національному та глобальному рівнях.

З моменту свого заснування в 1935 році під керівництвом доктора Кеннета Бінга наш коледж був рушійною силою технологій у східній частині Північної Кароліни. Унікальна навчальна програма коледжу пропонує технологічні програми, які відповідають вашим амбіціям та здібностям.

Наша місія - навчити вас та майбутніх керівників робити значний внесок у галузі інформатики, управління будівництвом, інженерії та технологічних систем. Незалежно від того, чи хочете ви отримати ступінь бакалавра чи магістра, наші програми добре підготовлені для підготовки вас до 21 століття.

Як декан, моєю метою є продовження нашої відданості інноваціям, дослідженням та підприємництву, які матимуть прямий вплив не лише на наше життя, але і на нашу державу, а також на весь світ.

Я вітаю вас, щоб вивчити наш веб-сайт, поговорити з нашими відданими викладачами та відвідати наш кампус; ви побачите, чому наш коледж - правильний вибір. Жоден інший коледж чи університет штату Північна Кароліна не пропонує такого широкого спектру програм, орієнтованих на прикладні технології та інженерію.

Дякую.

- Доктор Гаррі Плоен, декан

Інженерно-технологічний коледж

Розташування

Грінвілл

Address
East 5th Street
27858 Грінвілл, Північна Кароліна, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія