Eastern Virginia Medical School

Введення

Прочитайте офіційний опис

EVMS готує учнів до кар'єри в якості компетентних і співчуття лікарів, медичних працівників та науковців. Наші студенти вигоду від широкого спектру навчання надаються нашою очної факультету, які працюють спільно з медичними фахівцями по всьому співтовариству.

Освіта в EVMS дає можливість студентам, жителям і товаришам, щоб вплинути на людей, яких вони обслуговують. Ми пропонуємо унікальний, практичний підходів до навчання, таких як:

Суспільно-основі заходів для груп населення. Участь у інституційних зусиль з покращення якості та пропагандистської діяльності. Партнерство з регіональними або глобальними організаціями охорони здоров'я.

EVMS є одним з небагатьох шкіл медицини та охорони здоров'я професій в країні, заснованих на співтоваристві, для спільноти. Ми орієнтовані не тільки на підготовці наступного покоління медичних працівників, але також з перекладу відкриття в кращій медичної допомоги для людей Хемптон-Роудс. Наше бачення полягає, щоб стати самим соціально-орієнтованої школи медицини та охорони здоров'я професій в США.

Хоча переваги відкриттів в EVMS відчуваються в усьому світі, наші дослідження, освіти і догляду пацієнт зусилля рости з потреб людей в нашій південно-східній Вірджинії спільноти:

EVMS Факультет здійснює медичну освіту і лідерство для наступного покоління топ лікарів, медичних працівників та дослідників. EVMS медичної групи лікарів піклуватися про більш ніж 1000 пацієнтів на день. Науково-дослідницькі зусилля EVMS "зосередитися на найбільш актуальних питань охорони здоров'я регіону. EVMS диски щорічний $ 824 000 000 в місцевій економічної діяльності.

EVMS Стипендії

У EVMS, ряд стипендій на основі заслуг, фінансові потреби, різноманітність, сфери інтересів і рідному місті є.

Розташування

Норфолк

Eastern Virginia Medical School

Address
Eastern Virginia Medical School
714 Woodis Avenue
Norfolk,

23510 Норфолк, Вірджинія, США
Веб-сайт
Телефон
+1 757-446-5600

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія