Eastern Virginia Medical School

Введення

Прочитайте офіційний опис

EVMS готує учнів до кар'єри в якості компетентних і співчуття лікарів, медичних працівників та науковців. Наші студенти вигоду від широкого спектру навчання надаються нашою очної факультету, які працюють спільно з медичними фахівцями по всьому співтовариству.

Освіта в EVMS дає можливість студентам, жителям і товаришам, щоб вплинути на людей, яких вони обслуговують. Ми пропонуємо унікальний, практичний підходів до навчання, таких як:

Суспільно-основі заходів для груп населення. Участь у інституційних зусиль з покращення якості та пропагандистської діяльності. Партнерство з регіональними або глобальними організаціями охорони здоров'я.

EVMS є одним з небагатьох шкіл медицини та охорони здоров'я професій в країні, заснованих на співтоваристві, для спільноти. Ми орієнтовані не тільки на підготовці наступного покоління медичних працівників, але також з перекладу відкриття в кращій медичної допомоги для людей Хемптон-Роудс. Наше бачення полягає, щоб стати самим соціально-орієнтованої школи медицини та охорони здоров'я професій в США.

Хоча переваги відкриттів в EVMS відчуваються в усьому світі, наші дослідження, освіти і догляду пацієнт зусилля рости з потреб людей в нашій південно-східній Вірджинії спільноти:

EVMS Факультет здійснює медичну освіту і лідерство для наступного покоління топ лікарів, медичних працівників та дослідників. EVMS медичної групи лікарів піклуватися про більш ніж 1000 пацієнтів на день. Науково-дослідницькі зусилля EVMS "зосередитися на найбільш актуальних питань охорони здоров'я регіону. EVMS диски щорічний $ 824 000 000 в місцевій економічної діяльності.

EVMS Стипендії

У EVMS, ряд стипендій на основі заслуг, фінансові потреби, різноманітність, сфери інтересів і рідному місті є.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

арт-терапія та консультування магістерської програми

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 США Norfolk

Випускник Арт-терапія Консультування та програми EVMS є суворою академічній програмі на основі зростання, орієнтованої і відбиває класі, студії, спільноти і клінічного досвіду. [+]

The EVMS Вища Арт-терапія Консультування та програми є суворою академічній програмі на основі зростання, орієнтованої і відбиває класі, студії, спільноти і клінічного досвіду. Програма EVMS "унікальний тим, що він є частиною процвітаючої медичної та медичних професій кампусу, пропонуючи студентам можливості для міжособистісного взаємодії, який будує навички, необхідні, щоб бути частиною багатогранної команди постачальників. Ми готувалися світового класу арт-терапевти, які в культурному чуйні, громадські, етичні участь професіонали успішної кар'єри для більш ніж 40 років. Цілі і завдання Забезпечити інноваційний строгий освіту арт-терапії, яка включає необхідні освіту як необхідна для консультування ліцензування. Підкресліть розуміння різних особистості, групи, сім'ї та теоретичних підходів. Заохочуйте студентів розвивати інноваційну, професійну, етичний і культурно оперативного підходу до арт-терапії. Сприяння клінічної компетентності, в оцінці та лікуванні. Киньте виклик студентам говорити й писати про професійно арт-терапії. Розробка компетенцій в області планування, проведення та оцінки досліджень арт-терапії. Збільште студентів самосвідомість через особисту рішень мистецтва і саморефлексії. Приймальні навички в терапевтичному використанні в широкому діапазоні художніх процесів і матеріалів. Благоустрій наших цілей буде служити: Студент, шляхом сприяння особистісному і професійному відкриття і розробку з навичками, щоб стати довічне учнів. Клієнт / пацієнт, шляхом підготовки учнів, щоб забезпечити компетентну клієнта / пацієнта-центрі первинної та спеціалізованої допомоги. Установа, сприяючи безшовної середовища навчання, яка сприяє розвитку компетентних і співчуття психотерапевтів. Спільнота, по закінченні професіоналів, які розуміють важливість громадських робіт, кування спільноти спілки, і має розуміння культурно належного догляду. Світ, по закінченні компетентних фахівців культурно, які практикують по всьому світу і вносять внесок у наукові дослідження і соціальні дії. Арт-терапія Консультування та програми Навчальний план... [-]

Програма магістра біотехнології

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 4 семестри September 2018 США Norfolk

Програма біотехнології магістра в Східній Вірджинії медичної школи (EVMS) однозначно інтегративна програма досліджень, яка забезпечує студентів з практичної підготовки в молекулярних, геномних, протеоміки, стільникові і обробки зображень методів державно-оф-мистецтва в поєднанні з міцною основою в теоретичні знання біомедичних наук і лабораторних досліджень дизайну. [+]

The Програма біотехнологічної магістра в Східній Вірджинії медичної школи (EVMS) однозначно інтегративна програма досліджень, яка забезпечує студентів з практичне навчання в молекулярних геномних, протеоміки ,, клітинних і зображень методами державою в найсучасніших в поєднанні з міцною основою в теоретичних знань біомедичних наук і лабораторних досліджень дизайну. Це суворе освітня програма підготовки майбутніх фахівців лабораторії для проведення біомедичних досліджень у науково-дослідними лабораторіями або в біотехнології та фармацевтичної промисловості. ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ Забезпечує прискорений, 16-місячний навчальний план практичний та теоретичної підготовки наукових кадрів Включає шестимісячне стажування дослідження на території кампуса або з біотехнологічної промисловості партнера Включає в себе тісну взаємодію студентів з досвідченим досліджень факультету Особливості сильний акцент на міждисциплінарних наукових досліджень та методології лабораторії в наступних основних областях: Молекулярна та клітинна біологія Мікроскопія і візуалізації Методи Мікрочіпів і протеомних Технології Проточної цитометрії Тварини моделі Біоінформатики Лабораторія управління Навчальний план ПРОГРАМА EVMS біотехнологічної магістра є прискорений курс навчання 16 місяців. Програма пропонує унікальний баланс практичних занять в різноманітний набір науково-дослідницьких технологій і солідною теоретичною підготовкою в молекулярної і клітинної біології та експериментального проектування. Ця інноваційна програма включає в себе шість місяців дослідження стажування, яка може бути завершена в університетському містечку в науково-дослідної лабораторії EVMS, в центральній лабораторії EVMS молекулярної або поза кампуса через одного з наших партнерів біотехнологічної промисловості, надаючи студентам з діапазоном прикладних досліджень навчання в моделях хвороби, біотехнологічної, вірусології, молекулярної діагностики, регенеративної медицини, обробки зображень та імунології. Випускники отримують широкий набір навичок дослідження з використанням передових технологій та отримати цінний управління лабораторних та навчання зв'язку, підготовки їх до кар'єри в... [-]