Прочитайте офіційний опис

EVMS готує учнів до кар'єри в якості компетентних і співчуття лікарів, медичних працівників та науковців. Наші студенти вигоду від широкого спектру навчання надаються нашою очної факультету, які працюють спільно з медичними фахівцями по всьому співтовариству.

Освіта в EVMS дає можливість студентам, жителям і товаришам, щоб вплинути на людей, яких вони обслуговують. Ми пропонуємо унікальний, практичний підходів до навчання, таких як:

Суспільно-основі заходів для груп населення. Участь у інституційних зусиль з покращення якості та пропагандистської діяльності. Партнерство з регіональними або глобальними організаціями охорони здоров'я.

EVMS є одним з небагатьох шкіл медицини та охорони здоров'я професій в країні, заснованих на співтоваристві, для спільноти. Ми орієнтовані не тільки на підготовці наступного покоління медичних працівників, але також з перекладу відкриття в кращій медичної допомоги для людей Хемптон-Роудс. Наше бачення полягає, щоб стати самим соціально-орієнтованої школи медицини та охорони здоров'я професій в США.

Хоча переваги відкриттів в EVMS відчуваються в усьому світі, наші дослідження, освіти і догляду пацієнт зусилля рости з потреб людей в нашій південно-східній Вірджинії спільноти:

EVMS Факультет здійснює медичну освіту і лідерство для наступного покоління топ лікарів, медичних працівників та дослідників. EVMS медичної групи лікарів піклуватися про більш ніж 1000 пацієнтів на день. Науково-дослідницькі зусилля EVMS "зосередитися на найбільш актуальних питань охорони здоров'я регіону. EVMS диски щорічний $ 824 000 000 в місцевій економічної діяльності.

EVMS Стипендії

У EVMS, ряд стипендій на основі заслуг, фінансові потреби, різноманітність, сфери інтересів і рідному місті є.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

Eastern Virginia Medical School

Випускник Арт-терапія Консультування та програми EVMS є суворою академічній програмі на основі зростання, орієнтованої і відбиває класі, студії, спільноти і клінічного до ... [+]

The EVMS Вища Арт-терапія Консультування та програми є суворою академічній програмі на основі зростання, орієнтованої і відбиває класі, студії, спільноти і клінічного досвіду.

Програма EVMS "унікальний тим, що він є частиною процвітаючої медичної та медичних професій кампусу, пропонуючи студентам можливості для міжособистісного взаємодії, який будує навички, необхідні, щоб бути частиною багатогранної команди постачальників. Ми готувалися світового класу арт-терапевти, які в культурному чуйні, громадські, етичні участь професіонали успішної кар'єри для більш ніж 40 років.... [-]

США Норфолк
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Eastern Virginia Medical School

Програма біотехнології магістра в Східній Вірджинії медичної школи (EVMS) однозначно інтегративна програма досліджень, яка забезпечує студентів з практичної підготовки в ... [+]

The Програма біотехнологічної магістра в Східній Вірджинії медичної школи (EVMS) однозначно інтегративна програма досліджень, яка забезпечує студентів з практичне навчання в молекулярних геномних, протеоміки ,, клітинних і зображень методами державою в найсучасніших в поєднанні з міцною основою в теоретичних знань біомедичних наук і лабораторних досліджень дизайну.

Це суворе освітня програма підготовки майбутніх фахівців лабораторії для проведення біомедичних досліджень у науково-дослідними лабораторіями або в біотехнології та фармацевтичної промисловості.... [-]

США Норфолк
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
4 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою