ECPI University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому ECPI університет?

Після того, як ви вирішили стати частиною ширшого і захоплюючого світу технологій, бізнесу, кримінального правосуддя, охорону здоров'я науки, або кулінарними, вибираючи університет, щоб найкращим чином задовольнити ваші потреби і цілі, безсумнівно, один з найбільш важливих рішень. ECPI університет розуміє прагнення людей, які хочуть прямий шлях до своєї мети кар'єри.

Бібліотека

Місія та цінності

ECPI університет, створений в 1966 році, є незалежною, приватним і пропонуючи Майстри університет, бакалавр наук, доцент наук і співробітник прикладної науки ступенів, а також диплом і сертифікат програми.

Наша місія

ECPI університет надає середу навчання особистісно-орієнтованого, що сприяє підвищенню професійного та особистого життя кожного студента через освіту.

Основні цінності

ECPI університет є приватним, мульти-кампуса університет, заснований в 1966 році, який працює в Вірджинії, Північній Кароліні, Південній Кароліні, і в усьому світі через інтернет-доставки своїх програм. Університет має переконливу історію, і наш успіх залежить від довіри ми заробили від студентів, співробітників і спільнот, в яких ми працюємо. Ми поставляємо високу якість освіти і послуг для студентів і ми віддані наступних чотирьох основних цінностей.

Перевага в академіки.

 • Навчальний план розроблений, щоб стимулювати протягом усього життя і передового досвіду освітньої шляхом зміцнення критичного мислення, роботи в команді, вирішення проблем і навичок спілкування.
 • Галузеві відповідні програми підтримувати суворі академічні стандарти і доповнюються надійними послугами підтримки студентів.
 • Практичні, прикладні навчання доповнюють міцну теоретичну основу, яка готує наші випускник на робоче місце.
 • Кваліфіковані викладачі академічно дипломовані і збагатити досвід в класі з їх досвідом роботи в промисловості.

Прихильність студентів.

 • Селективний процес прийому гарантує, що входять студенти приймати обґрунтовані рішення щодо їх інвестицій в освіту і підготовлені для послесреднего освіти.
 • Виділені фахівці підтримують досвід студентів і сприяти досягненню особистого успіху студента.
 • Інтернатурі та можливості для працевлаштування випускників доступні в результаті наших постійних партнерських відносин роботодавця.
 • Строгий інституційний процес ефективності сприяє безперервному вдосконаленню університету.

Професіоналізм в дії.

 • Професійний зовнішній вигляд, пунктуальність, відвідуваність, і інші види поведінки, які підходять до професійного середовища оцінюються і посилені.
 • Професійні, громадські та етичні поведінки просуваються через приклади, викладачами та співробітниками.
 • середовище навчання особистісно-орієнтованому імітує робоче місце і заохочує співпрацю з різними групами для досягнення загальних цілей.
 • Можливості для студентів, щоб продемонструвати професіоналізм, беручи участь в на сайті інтерв'ю роботодавця, мережах та професійні заходах, в тому числі ярмарків вакансій.

Інновації в освіті.

 • Широке використання технології пропонується розширити досвід університету кожного студента.
 • Зручний, цілорічні графіки дозволяють випускникам завершити свої програми своєчасно.
 • Введення зазвичай прагне від динамічних спільнот, яким ми служимо.
 • Кілька підходів пропонується для досягнення освітніх результатів і максимального успіху студентів.
Книги

Акредитація та схвалення

Акредитація - Institutional

ECPI університет акредитований Південної Асоціації коледжів і шкіл Комісії з коледжів присудити молодшого спеціаліста, бакалавра і ступінь магістра і дипломів. Контакти Комісії з коледжів в 1866 році Південного Лейна, Decatur, Грузія 30033-4097 або зателефонуйте 404.679.4500 для питань про акредитації ECPI університету.

Акредитація всіх кампусах, пов'язаних з ECPI університету залежить від постійної акредитації батьківського кампусу, розташованого в місті Вірджинія-Біч, штат Вірджинія. Всі сайти кампусу, незалежно від їх місця розташування або способу доставки, оцінюються в ході оглядів для підтвердження акредитації. Всі інші протяжні ділянки під акредитацією батьківського кампусу також оцінюються в ході таких перевірок.

Історія ECPI університету

Заснована в Норфолку, штат Вірджинія, в 1966 році, ECPI університет продемонстрував на ранньому етапі своєї прихильності прогресивне мислення, ринковий курс навчання в прискореному форматі і бути в числі перших, щоб запропонувати класи в зростаючої галузі комп'ютерного програмування. Назва - ECPI - стенди для Східного узбережжя політехнічного інституту, що означає його походження і постійного прагнення до технологічного прогресу в усіх областях.

Протягом майже півстоліття, ECPI університет був створений в якості кар'єри орієнтованих на учащееся установа і переслідував шлях задоволення потреб студентів і роботодавців в Вірджинії, Північній Кароліні і Південній Кароліні.

За цей час ECPI університет встановив репутацію інтеграцію інструкції високої якості з руками на навчанні додатків на основі. Результат: випускники, які робота готова до позиції початкового рівня в STEM - Н кар'єра.

Класи як і раніше мало, і на чолі з викладачами, які володіють як професійним досвідом і академічні повноваження. Успішні результати студентів, в тому числі норми закінчення студентів і зайнятості програм, пов'язані, завжди були і раніше мати першорядне значення. Ось короткий погляд на ріст і розвиток ECPI університету протягом багатьох років:

1966 ECPI починає пропонувати програми в галузі інформатики та програмування з акцентом на прискорене утворення, щоб студенти отримують в кар'єрі в найкоротші терміни.

1973 Після впровадження інновацій в сфері телекомунікацій, напівпровідників і інтегральних схем, ECPI додає програми в комп'ютерній електронної техніки.

+1984 ECPI відкриває свій другий кампус в Річмонді, штат Вірджинія. (Згодом, філії відкриті по всій Вірджинії, Північній Кароліні і Південній Кароліні.)

1987 Головний кампус переїжджає в Вірджинії-Біч, штат Вірджинія.

1992 Програми розширені за рахунком включення наук про здоров'я, в тому числі ступеня в догляді, медичний, яка надає допомогу, і медичного управління.

1 998 Школа акредитована Комісією з коледжів Південної Асоціації коледжів і шкіл присуджувати дипломи в галузі електронної інженерії, інформатики, інформаційних технологій, догляд за хворими, медичній допомагає і медичної адміністрації.

2004 Після підтвердження, ECPI акредитований Комісією з коледжів Південної Асоціації коледжів і шкіл нагородити бакалаврські ступеня.

2005 Додаткові програми бакалаврату і використання дистанційного навчання технології (онлайн) затверджуються Комісією по коледжам Південної Асоціації коледжів і шкіл.

2006 Пропозиції програми будуть розширені, щоб включати в себе кулінарну науку, стоматологію, яка надає допомогу, медична рентгенографію, і зареєстровані програми по догляду.

2011 ECPI досягає статус університету і акредитований Комісією з коледжів Південної Асоціації коледжів і шкіл, щоб запропонувати ступінь магістра наук в області інформаційних систем.

Сьогодні

ECPI університет перетворився в провідний університет кар'єри, визначається його прихильність студента в центрі навколишнього середовища, включаючи практичні навчання, маленькі класи, прискореними градусів, переважаючих послуг для студентів, гнучкий графік, і відносини зі стратегічними партнерами. Зокрема, він підтримує дуже важливі зв'язки з деякими з провідних роботодавців країни. Вони не тільки наймати випускників, а й сидіти на академічних консультативних рад. Два рази на рік, ці члени ради зустрічаються, щоб переглянути навчальну програму і переконатися, що він відповідає вимогам робочого місця.

стратегічні партнерства ECPI Університету забезпечують подвійну користь збереження академічної цілісності і цінності для своїх випускників, які можуть бути унікально кваліфікований, щоб задовольнити потреби роботодавця. Це підхід до освіти, яке витримало випробування часом. На сьогоднішній день університет надає послуги з працевлаштування на більш ніж 3.800 різних роботодавців, деякі з яких є одними з Америки за величиною, в тому числі AT & T Government Solutions, BMW Manufacturing Co., Computer Sciences Corporation, Lockheed Martin, Cox Communications, General Dynamics, Rolls -Royce, Hewlett-Packard, Sentara Healthcare, Boeing, Verizon, STIHL, Харріс ІТ, Нортруп Grumman, Canon Information Technology Services, і L-3 Communications.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
 • англійська

Перегляд MSc » Перегляд Бакалавр природничих наук » Перегляд Бакалаври »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

ступінь магістра наук в області кібер-безпеки

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 16 місяця September 2018 США Virginia Beach Manassas + 2 більше

Навчальний план ECPI університету призначений для іноземних студентів, які хочуть розвивати високо затребувані навички в комп'ютерних інформаційних системах і технологіях, які їх підтримують, все в контексті бізнесу і управлінь навколишнього середовища, яку вони підтримують. [+]

ОГЛЯД

У віртуальному світі, немає територіальних кордонів. У той час як деякі країни високо залучені в спонсоровані державою кібертеррора, більшість міжнародних хакерів і злочинні організації прив'язані до ізгоїв підприємств. Це робить його важко відстежувати їх вниз і ще важче залучити до відповідальності. З цієї причини, дуже важливо, щоб зупинити кіберзлочинців, перш ніж вони підкопують.... [-]


ступінь магістра наук в області інформаційних систем

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 15 місяця September 2018 США Virginia Beach Manassas + 2 більше

У всьому світі існує попит на ІТ-спеціалістів. Тільки в Америці, Міністерство праці США прогнозує зростання майже півмільйона нових робочих місць між 2014 і 2024. У міру зростання цього сектора, так буде його потреба фахівців в галузі управління. Якщо ви хочете, щоб конкурувати за однією з цих позицій, можна встановити окремо, заробляючи ступінь магістра в галузі інформаційних систем в ECPI університеті. [+]

ОГЛЯД

У всьому світі існує попит на ІТ-спеціалістів. Тільки в Америці, Міністерство праці США прогнозує зростання майже півмільйона нових робочих місць між 2014 і 2024. У міру зростання цього сектора, так буде його потреба фахівців в галузі управління. Якщо ви хочете, щоб конкурувати за однією з цих позицій, можна встановити окремо, заробляючи ступінь магістра в галузі інформаційних систем в ECPI університеті. ... [-]


Відео

What Our Students Say About the Faculty at ECPI University

ECPI University | International Student Experience