ECPI University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому ECPI університет?

Після того, як ви вирішили стати частиною ширшого і захоплюючого світу технологій, бізнесу, кримінального правосуддя, охорону здоров'я науки, або кулінарними, вибираючи університет, щоб найкращим чином задовольнити ваші потреби і цілі, безсумнівно, один з найбільш важливих рішень. ECPI університет розуміє прагнення людей, які хочуть прямий шлях до своєї мети кар'єри.

Бібліотека

Місія та цінності

ECPI університет, створений в 1966 році, є незалежною, приватним і пропонуючи Майстри університет, бакалавр наук, доцент наук і співробітник прикладної науки ступенів, а також диплом і сертифікат програми.

Наша місія

ECPI університет надає середу навчання особистісно-орієнтованого, що сприяє підвищенню професійного та особистого життя кожного студента через освіту.

Основні цінності

ECPI університет є приватним, мульти-кампуса університет, заснований в 1966 році, який працює в Вірджинії, Північній Кароліні, Південній Кароліні, і в усьому світі через інтернет-доставки своїх програм. Університет має переконливу історію, і наш успіх залежить від довіри ми заробили від студентів, співробітників і спільнот, в яких ми працюємо. Ми поставляємо високу якість освіти і послуг для студентів і ми віддані наступних чотирьох основних цінностей.

Перевага в академіки.

 • Навчальний план розроблений, щоб стимулювати протягом усього життя і передового досвіду освітньої шляхом зміцнення критичного мислення, роботи в команді, вирішення проблем і навичок спілкування.
 • Галузеві відповідні програми підтримувати суворі академічні стандарти і доповнюються надійними послугами підтримки студентів.
 • Практичні, прикладні навчання доповнюють міцну теоретичну основу, яка готує наші випускник на робоче місце.
 • Кваліфіковані викладачі академічно дипломовані і збагатити досвід в класі з їх досвідом роботи в промисловості.

Прихильність студентів.

 • Селективний процес прийому гарантує, що входять студенти приймати обґрунтовані рішення щодо їх інвестицій в освіту і підготовлені для послесреднего освіти.
 • Виділені фахівці підтримують досвід студентів і сприяти досягненню особистого успіху студента.
 • Інтернатурі та можливості для працевлаштування випускників доступні в результаті наших постійних партнерських відносин роботодавця.
 • Строгий інституційний процес ефективності сприяє безперервному вдосконаленню університету.

Професіоналізм в дії.

 • Професійний зовнішній вигляд, пунктуальність, відвідуваність, і інші види поведінки, які підходять до професійного середовища оцінюються і посилені.
 • Професійні, громадські та етичні поведінки просуваються через приклади, викладачами та співробітниками.
 • середовище навчання особистісно-орієнтованому імітує робоче місце і заохочує співпрацю з різними групами для досягнення загальних цілей.
 • Можливості для студентів, щоб продемонструвати професіоналізм, беручи участь в на сайті інтерв'ю роботодавця, мережах та професійні заходах, в тому числі ярмарків вакансій.

Інновації в освіті.

 • Широке використання технології пропонується розширити досвід університету кожного студента.
 • Зручний, цілорічні графіки дозволяють випускникам завершити свої програми своєчасно.
 • Введення зазвичай прагне від динамічних спільнот, яким ми служимо.
 • Кілька підходів пропонується для досягнення освітніх результатів і максимального успіху студентів.
Книги

Акредитація та схвалення

Акредитація - Institutional

ECPI університет акредитований Південної Асоціації коледжів і шкіл Комісії з коледжів присудити молодшого спеціаліста, бакалавра і ступінь магістра і дипломів. Контакти Комісії з коледжів в 1866 році Південного Лейна, Decatur, Грузія 30033-4097 або зателефонуйте 404.679.4500 для питань про акредитації ECPI університету.

Акредитація всіх кампусах, пов'язаних з ECPI університету залежить від постійної акредитації батьківського кампусу, розташованого в місті Вірджинія-Біч, штат Вірджинія. Всі сайти кампусу, незалежно від їх місця розташування або способу доставки, оцінюються в ході оглядів для підтвердження акредитації. Всі інші протяжні ділянки під акредитацією батьківського кампусу також оцінюються в ході таких перевірок.

Історія ECPI університету

Заснована в Норфолку, штат Вірджинія, в 1966 році, ECPI університет продемонстрував на ранньому етапі своєї прихильності прогресивне мислення, ринковий курс навчання в прискореному форматі і бути в числі перших, щоб запропонувати класи в зростаючої галузі комп'ютерного програмування. Назва - ECPI - стенди для Східного узбережжя політехнічного інституту, що означає його походження і постійного прагнення до технологічного прогресу в усіх областях.

Протягом майже півстоліття, ECPI університет був створений в якості кар'єри орієнтованих на учащееся установа і переслідував шлях задоволення потреб студентів і роботодавців в Вірджинії, Північній Кароліні і Південній Кароліні.

За цей час ECPI університет встановив репутацію інтеграцію інструкції високої якості з руками на навчанні додатків на основі. Результат: випускники, які робота готова до позиції початкового рівня в STEM - Н кар'єра.

Класи як і раніше мало, і на чолі з викладачами, які володіють як професійним досвідом і академічні повноваження. Успішні результати студентів, в тому числі норми закінчення студентів і зайнятості програм, пов'язані, завжди були і раніше мати першорядне значення. Ось короткий погляд на ріст і розвиток ECPI університету протягом багатьох років:

1966 ECPI починає пропонувати програми в галузі інформатики та програмування з акцентом на прискорене утворення, щоб студенти отримують в кар'єрі в найкоротші терміни.

1973 Після впровадження інновацій в сфері телекомунікацій, напівпровідників і інтегральних схем, ECPI додає програми в комп'ютерній електронної техніки.

+1984 ECPI відкриває свій другий кампус в Річмонді, штат Вірджинія. (Згодом, філії відкриті по всій Вірджинії, Північній Кароліні і Південній Кароліні.)

1987 Головний кампус переїжджає в Вірджинії-Біч, штат Вірджинія.

1992 Програми розширені за рахунком включення наук про здоров'я, в тому числі ступеня в догляді, медичний, яка надає допомогу, і медичного управління.

1 998 Школа акредитована Комісією з коледжів Південної Асоціації коледжів і шкіл присуджувати дипломи в галузі електронної інженерії, інформатики, інформаційних технологій, догляд за хворими, медичній допомагає і медичної адміністрації.

2004 Після підтвердження, ECPI акредитований Комісією з коледжів Південної Асоціації коледжів і шкіл нагородити бакалаврські ступеня.

2005 Додаткові програми бакалаврату і використання дистанційного навчання технології (онлайн) затверджуються Комісією по коледжам Південної Асоціації коледжів і шкіл.

2006 Пропозиції програми будуть розширені, щоб включати в себе кулінарну науку, стоматологію, яка надає допомогу, медична рентгенографію, і зареєстровані програми по догляду.

2011 ECPI досягає статус університету і акредитований Комісією з коледжів Південної Асоціації коледжів і шкіл, щоб запропонувати ступінь магістра наук в області інформаційних систем.

Сьогодні

ECPI університет перетворився в провідний університет кар'єри, визначається його прихильність студента в центрі навколишнього середовища, включаючи практичні навчання, маленькі класи, прискореними градусів, переважаючих послуг для студентів, гнучкий графік, і відносини зі стратегічними партнерами. Зокрема, він підтримує дуже важливі зв'язки з деякими з провідних роботодавців країни. Вони не тільки наймати випускників, а й сидіти на академічних консультативних рад. Два рази на рік, ці члени ради зустрічаються, щоб переглянути навчальну програму і переконатися, що він відповідає вимогам робочого місця.

стратегічні партнерства ECPI Університету забезпечують подвійну користь збереження академічної цілісності і цінності для своїх випускників, які можуть бути унікально кваліфікований, щоб задовольнити потреби роботодавця. Це підхід до освіти, яке витримало випробування часом. На сьогоднішній день університет надає послуги з працевлаштування на більш ніж 3.800 різних роботодавців, деякі з яких є одними з Америки за величиною, в тому числі AT & T Government Solutions, BMW Manufacturing Co., Computer Sciences Corporation, Lockheed Martin, Cox Communications, General Dynamics, Rolls -Royce, Hewlett-Packard, Sentara Healthcare, Boeing, Verizon, STIHL, Харріс ІТ, Нортруп Grumman, Canon Information Technology Services, і L-3 Communications.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
 • англійська

Перегляд MSc »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

ступінь магістра наук в області кібер-безпеки

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 16 місяця September 2018 США Virginia Beach Manassas + 2 більше

Навчальний план ECPI університету призначений для іноземних студентів, які хочуть розвивати високо затребувані навички в комп'ютерних інформаційних системах і технологіях, які їх підтримують, все в контексті бізнесу і управлінь навколишнього середовища, яку вони підтримують. [+]

ОГЛЯД У віртуальному світі, немає територіальних кордонів. У той час як деякі країни високо залучені в спонсоровані державою кібертеррора, більшість міжнародних хакерів і злочинні організації прив'язані до ізгоїв підприємств. Це робить його важко відстежувати їх вниз і ще важче залучити до відповідальності. З цієї причини, дуже важливо, щоб зупинити кіберзлочинців, перш ніж вони підкопують. Ось чому глобальні організації та державні структури потребують високо-кваліфікованих фахівців в області кібербезпеки - і заробляючи магістра наук в області кібербезпеки (MSCS), ви могли б стати цінним активом в боротьбі з кібер-тероризмом. Реєструючись в програмі MSCS ECPI університету, ви можете розвивати навички, необхідні для розробки і управління протоколами безпеки для захисту інформаційних систем на підприємстві і на індивідуальному рівні по всьому світу. Навчальний план ECPI університету призначений для іноземних студентів, які хочуть розвивати високо затребувані навички в комп'ютерних інформаційних системах і технологіях, які їх підтримують, все в контексті бізнесу і управлінь навколишнього середовища, яку вони підтримують. ACCELERATED, практичне навчання ECPI університет пропонує круглий рік, практичний досвід навчання. Беручи два класи кожні п'ять тижнів, ви можете заробити ваш магістра в області кібербезпеки становить менше 16 місяців. Як і всі програми ECPI університету, ваш час в класі витрачається застосовуючи те, що ви дізнаєтеся через практичні вправи навчання. Ці реальні моделювання можуть дозволити вам краще зберегти те, що ви дізнаєтеся, і підготувати вас, щоб зробити роботу, починаючи з першого дня. ОПИС ПРОГРАМИ Виберіть один з двох кібер концентрації безпеки - Cyber ​​Operations або Cyber ​​політики безпеки. У міру проходження програми, ви можете дізнатися, як: Оцінка реальних тематичних досліджень і... [-]

ступінь магістра наук в області інформаційних систем

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 15 місяця September 2018 США Virginia Beach Manassas + 2 більше

У всьому світі існує попит на ІТ-спеціалістів. Тільки в Америці, Міністерство праці США прогнозує зростання майже півмільйона нових робочих місць між 2014 і 2024. У міру зростання цього сектора, так буде його потреба фахівців в галузі управління. Якщо ви хочете, щоб конкурувати за однією з цих позицій, можна встановити окремо, заробляючи ступінь магістра в галузі інформаційних систем в ECPI університеті. [+]

ОГЛЯД У всьому світі існує попит на ІТ-спеціалістів. Тільки в Америці, Міністерство праці США прогнозує зростання майже півмільйона нових робочих місць між 2014 і 2024. У міру зростання цього сектора, так буде його потреба фахівців в галузі управління. Якщо ви хочете, щоб конкурувати за однією з цих позицій, можна встановити окремо, заробляючи ступінь магістра в галузі інформаційних систем в ECPI університеті. Наша навчальна програма призначена для іноземних студентів, які хочуть побудувати на їх основні навички у вирішенні проблем, а також Asthe концепцій, протоколів і програмного забезпечення / апаратних компонентів, які керують інформаційними системами технологій. З ступенем магістра, ви можете підвищити свою базу знань в таких областях, як: управління базами даних системний аналіз Робочий стіл, мобільні і веб-технології Хмарні обчислення і віртуалізація Програмне забезпечення та розробка мобільних додатків Забезпечення інформації та управління системою безпеки ACCELERATED, практичне навчання ECPI університет пропонує круглий рік, практичний досвід навчання. Беручи два класи кожні п'ять тижнів, ви можете заробити свій магістра наук в області інформаційних систем складають менше 15 місяців. Як і всі програми ECPI університету, ваш час в класі витрачається застосовуючи те, що ви дізнаєтеся через практичні вправи. Ці реальні моделювання можуть дозволити вам краще зберегти те, що ви дізнаєтеся, і підготувати вас, щоб зробити роботу, починаючи з першого дня. ОПИС ПРОГРАМИ Після закінчення навчання, ви можете бути готові: Управління проекту інформаційної системи від початку до завершення Оцінка впливу інформаційних систем на бізнес-операції і запропонувати засоби Проектування, впровадження і управління складними реляційної бази даних Впровадження і підтримка безпеки в інформаційних системах Розробка і впровадження настільних,... [-]

Відео

What Our Students Say About the Faculty at ECPI University

ECPI University | International Student Experience

Для зв'язку
Адреса місце знаходження
5555 Greenwich Rd., Virginia Beach, VA23462
Virginia Beach, Віргінія, VA, US
Соціальні медіа
Адреса місце знаходження
10021 Balls Ford Rd. #100, Manassas, VA 20109
Manassas, Віргінія, VA, US
Соціальні медіа