Duquesne University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Один з кращих католицьких університетах США, Duquesne University забезпечує всебічну освіту, що оскаржуватиме вас академічно одночасно живлячи свою духовну й етичну розвиток в екуменічному атмосфері відкритої для різноманітності. Заснована понад 135 років тому від Конгрегації Святого Духа, Duquesne University є єдиним Spiritan установа вищої професійної освіти в Сполучених Штатах.

Будучи студентом, ви будете досягати першокласну післядипломної освіти, будівництва тісні відносини з викладачами і однокласниками, а також участь в захоплюючих наукових проектів. Ви будете мати доступ до таких ресурсів, як житлові та можливості працевлаштування для студентів та професійних студентів. При переході, Ви можете приєднатися до більш ніж 86 000 випускників, що працюють у всіх областях, по всій країні і по всьому світу.

Топ-Нотч Академіки з індивідуальним підходом

В Duquesne University, ви дізнаєтеся з учителів-науковців, які надають відмінну досвід викладання, а також виробляють деякі з найбільш важливих досліджень в своїх областях. Насправді, Хроніка вищої освіти віднесла нас номер 16 серед 61 невеликих дослідних університетів, які були оцінені відповідно до вимірювальної Індекс продуктивності факультету. Ви будете користуватися 15: співвідношення 1 студент-к-викладацького складу і академічної досвіду Hallmarked з особистих увагою від нагородами факультету. Насправді, майже половина всіх класів є 20 або менше студентів, а значить, ви будете мати багато можливостей для прямої взаємодії з ваших професорів.

Perfect Fit

Як ви знаєте, якщо ви будете відповідати тут в Duquesne? Найщасливіші і найуспішніші студенти Duquesne ті, хто хоче більше, ніж ступінь. Наші студенти хочуть розширити свої академічні знання і навички, а також дізнатися більше про себе і зробити різницю в місцеве співтовариство і світ навколо нас.

Розташування

Пітсбург

Address
Duquesne University 600 Forbes Avenue
Пітсбург, Пенсильванія, США