Dulles University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Бачення

Даллес університет був створений в 2010 році і черпає своє натхнення з довічних вкладів Джона Фостера Даллеса, державного діяча і провидцем США. Його вплив у проектуванні та переговори міжнародних угод з урядами по всьому світу зробили великий вплив на виникнення демократії та свободи народів світу. Його досягнення включені виступаючої в якості адвоката делегації США на Паризькій мирній конференції в 1919 році. Він здобув популярність як юриста-міжнародника, а також на різних конгресах в міжвоєнні роки. Примітно, що він був пов'язаний з американської Комісії вести переговори про мир Берлін боргові конференції, і був спеціальним радником при Раді зустрічах міністрів закордонних справ у Лондоні, Москві та Парижі. Він служив в якості делегата на Генеральній Асамблеї Організації Об'єднаних Націй (1945-49), і за цим послідувало його переговорів про мирний договір з Японією в 1951 році. У 1951 році президент Дуайт Ейзенхауер призначив Даллеса як держсекретаря, а в 1954 від імені Сполучених Штатів, він допоміг організувати Організації Договору про Південно-Східної Азії (СЕАТО), який включав підписавши з Австралії, Новій Зеландії, Великобританії, Франції , Пакистан, Таїланд і Філіппіни. Гуманітарні внески Даллеса входить будучи володіння голова правління Фонду Карнегі за міжнародний мир в якості довірчого керуючого Фонду Рокфеллера, а також як член-засновник Ради з міжнародних відносин, серед багатьох інших досягнень. Даллес університет знаходить натхнення в Джона Фостера Даллеса "тверду позицію з питань міжнародної співпраці та передового досвіду в домовлятися про справедливі і збалансованих домовленостей як свідчення важливості освіти та підготовки осіб для повноцінного життя. Університет заохочує своїх студентів, щоб прагнути до подібних досконалості у своєму підході до освіти та життя.

МІСІЯ

Даллес університет присвячений постачанні колегіального освіти в манері, що поважає гідність, цінність і потенціал кожного студента. Створюючи середовище в результаті чого знання здобувається і розроблені і де творча діяльність прагнуть збагатити досвід студента, який буде підготовлений для глобального суспільства, університет готує своїх студентів для цілого ряду можливостей для працевлаштування. Невід'ємною частиною місії університету є розробка хороших лідерів громадян, які обладнані, щоб зробити позитивний внесок у "спільне благо суспільства». Наші курсових і особисто розроблені практикуми дозволяють студентам зробити мрію про вищу освіту в реальність через їх стратегічного підготовки до зайнятості і на ринку. Ми дотримуємося високих стандартів і якості освіти встановлених і визнаних критеріїв, політики і передового досвіду у відповідності з вимогами національного, регіонального та державної акредитації та органів з сертифікації. Наші цілі для студентів йти "за підручник", тому що наші бакалаврату, магістратури та поштові програми Вища освіта індивідуально з урахуванням злиття навчальний план з бізнес-навичок, які пропонують нові виклики, нові обов'язки і нові нагороди за кожного студента кар'єри. В даний час Академічні програми Dulles Університету зосередитися на бізнес-, інформаційних технологій і комп'ютерних наук, провідних до бакалавра, магістра та доктора наук. Ця загальна мета досягається за допомогою наступних навчальних навичок і завдань: • Ми вважаємо, що використання експертної факультет нашого студента обраної галузі забезпечить важливу реального світу досвід. Таким чином, ми пропонуємо нашим студентам останні набори навичок і системи управління в їх планованого професії. Даллес університет виходить за рамки традиційної підручників і навчальної програми курсу. • Ми забезпечуємо більш навчання в основ управління, включивши реальних життєвих прикладах у тематичних досліджень. Наш факультет досліджує складні питання і їх ефективних рішень. • Студенти, що закінчують Даллеса університету будуть в кращому становищі, щоб отримати акції і повинні бути оцінені як серед вищого рівня в басейні робота заявника для входу або рівня керівних посадах. • Учні дізнаються, що очікувати в керівній посаді. Ми рекомендуємо один-на-один і груповий напористою рольових з викладачами, що стосуються конкретних посадових вимог.

Інституційні цілі

Університет буде: • Переконайтеся, що захист інтересів всіх студентів є головним завданням. • Оцінка абітурієнтів на основі їхніх індивідуальних якостей і прагнути до включення всіх членів суспільства в процесі утворення, незалежно від віку, культури та соціально-економічне становище. • Закон етично і з повагою в консультації, найму та зарахування практики. • Забезпечити рівний доступ і точну інформацію допуску із загальним набором вступних пов'язаних визначень і терміни для всіх студентів. • Забезпечити перевагу в освіті на основі строгих академічних стандартів і реалізації персоналізованого підходу до освіти через маленькі класи і близьких відносин між викладачами та студентами. • Підтримка та застосовувати політики університету. • Дотримуватися місцеві, державні та федеральні закони, що стосуються лікування студентів та конфіденційної інформації.

Non-Discrimination/Equal політику в галузі зайнятості

У расовому недискримінаційної політики за преподобним Proc. 75-50, розділ 4.01. Даллес університет приймає студентів будь-якої раси, кольору шкіри, і національного чи етнічного походження всіх прав, привілеїв, програм і заходів зазвичай надаються або представлені студентів у нашій школі і не допускає дискримінації на основі раси, кольору шкіри, національного або етнічного походження в адміністрації наших освітньої політики, правилами прийому, стипендій та кредитних програм, а також спортивних та інших шкільних програм вводити. Університет підтримує скаргу процедура включення належних правових процедур, доступних для будь-якої людини, який вважає, що він або вона піддається дискримінації. Запити, що стосуються процедури розгляду скарг чи дотримання федеральних і Співдружності законів і принципів слід спрямовувати в офіс Президента.

Розташування

Ферфакс

Dulles University

Address
Dulles University,
510-1934 Old Gallows Road,
Vienna , VA

22182 Ферфакс, Вірджинія, США
Телефон
+1 703-552-1236

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: