Duke University Trinity College of Arts and Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Герцог ідеальний для аспірантури - це невелика кількість вищих студентів, які тісно співпрацюють з поважними вченими. Аспірантура у Дюка визначається максимальною увагою до себе; менші, більша кількість занять; гнучкі програми навчання, призначені для задоволення індивідуальних потреб та інтересів студентів; та більш багаті, міждисциплінарні можливості для отримання стипендії.

Вища школа контролює 80 і більше кандидатів наук та магістерські програми в Duke. Школа пропонує численні ресурси, які покращують досвід аспірантів, захищає потреби студентів, надає більшу спільноту підтримки студентам поза їхніми кафедрами та програмами та встановлює політику, яка забезпечує студентам отримання якісного освітнього досвіду.

Вища освіта у Герцога

У Duke ми прагнемо підтримувати середні розміри наших аспірантур. Близько 2500 аспірантів та 1000 студентів магістратури навчаються у більш ніж 80 кафедрах та програмах, працюючи з понад 1300 викладачами. Невеликі приватні умови в наших кафедрах та програмах допомагають аспірантам та викладачам побудувати особливе партнерство, позначене інтимною колегіальністю та спільною метою.

Візитною карткою аспірантури в Дюк є багата суміш глибоких спеціалізованих знань у галузі дослідження, що перетинаються з кордонами інших галузей. Мультидисциплінарні підходи вважаються ключовими для відкриття та виробництва знань. Спільні дослідницькі та навчальні групи викладачів та аспірантів об’єднують проблеми та теми у багатьох університетських умовах, які виходять за межі окремих кафедр та програм.

Співпраця не зупиняється на межах університетського містечка. Завдяки своєму розташуванню в Дослідницькому трикутнику, Герцог має тісні зв'язки з іншими великими університетами, а також з державними та приватними інститутами та фірмами. Пропаганда цих спільнот є невід’ємною частиною досвіду випускника Герцога як в академічному, так і в культурному плані.

Аспіранти, які процвітають у середовищі Герцога, творчі, сміливі та не бажають приймати зношені відповіді. Якщо це схоже на вас, подивіться на наші програми і подивіться, що ми можемо запропонувати.

Роль аспірантури

Аспіранти є необхідною закваскою в будь-якій академічній спільноті. У аспірантурі університету Дюка надання найкращого застосування ресурсів університету надання викладачам та аспірантам стимулу впроваджувати інновації, відкривати та кидати виклик традиціям.

Загальна місія Вищої школи - забезпечити підготовку аспірантів на основі досліджень, яка допоможе студентам засвоїти аналітичні навички, щоб бути майбутніми лідерами у найрізноманітніших професіях. Хоча багато наших випускників вступають до академічних кіл, освіта, яку вони здобувають тут, має бути застосована до будь-якої роботи, яка передбачає відкриття, творче застосування та викладання нових знань.

Крім того, Вища школа значною мірою існує для підтримки дослідницьких та освітніх місій викладачів, зацікавлених у межах знань, і, таким чином, виступаючи за першість в університеті.

Вища школа також виконує кілька інших ролей:

Забезпечити контроль якості для всіх аспектів аспірантури в Duke та встановити політику та стандарти, що визначають належну практику у всіх програмах для аспірантів, високу якість навчальних програм та досконалість у відборі студентів.

Покращуйте якість наших програм за допомогою різноманітних механізмів, включаючи надання коштів для набору найкращих та найрізноманітніших студентів, проведення регулярних оглядів програм та приділення особливої уваги сприянню різноманітності та інтелектуальній колегіальності у кожній нашій програмі. Ми регулярно звертаємо увагу на особливі потреби та проблеми, які стосуються, але не обмежуються лише іноземними студентами, студентами з недостатньо представлених груп та жінками з певних дисциплін. Аспірантура також бере на себе важливу роль у сприянні доброчесності в наукових дослідженнях та наукових стипендіях за допомогою курсів етичного проведення досліджень.

Виступати первинним захисником потреби аспірантів у тому, щоб бути студентами, щоб будь-які службові ролі, які вони можуть виконувати в університеті для отримання фінансової підтримки, розглядалися як другорядні у зв'язку з необхідністю мати час та достатні ресурси для участі в аспірантурі. Аспірантура наполегливо працює над тим, щоб знайти фінансові та інтелектуальні ресурси, які дозволять студентам своєчасно успішно закінчувати свої дипломні програми.

Грати активну роль у підтримці всіх аспектів життя аспірантів, включаючи ті, що не мають саме академічного характеру. Ми усвідомлюємо, що якість загального життєвого досвіду студента, який перебуває в аспірантурі, є критично важливою для успішного завершення аспірантури та для життя, яка може ефективно використовувати це навчання. Вища школа працює зі студентськими групами та бюро підтримки, щоб просувати інтереси аспірантів у таких сферах, як фінансова допомога, охорона здоров’я, консультування та догляд за дітьми. Вища школа також надає можливості професійного розвитку для вивчення академічних та неакадемічних перспектив кар’єри для здобувачів аспірантури.

Розташування

Дарем

Address
27708 Дарем, Північна Кароліна, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія