Duke University School of Nursing

Введення

Прочитайте офіційний опис

Duke University School of Nursing або DUSON, як її називають багато, є організацією та спільнотою науковців, які прагнуть забезпечити найкраще освітнє середовище для розвитку лідерів медсестер. Створений у 1931 році, ми є центром передового досвіду, який прагне розвивати науку про медсестринські справи, сприяти клінічній науці та освіті клінічних керівників, досвідчених практиків та дослідників.

Окрім навчання завтрашніх медсестер, тут також проводяться критично важливі дослідження, які змінюють майбутнє охорони здоров’я. Багато наших викладачів проводять найсучасніші дослідження та тестові втручання для поліпшення здоров'я хворих на хронічні захворювання або тестують інноваційні моделі клінічної допомоги. Багато інших беруть активну участь у практиці у своїй спеціальності, такі як догляд за хворими на серцеві захворювання, цукровим діабетом та новонародженими, що перебувають у групі ризику.

У DUSON ми зосереджуємось на тому, щоб допомогти нашим студентам усвідомити їхній потенційний внесок у охорону здоров’я завдяки сильним порадам та наставництву! Наш факультет "ходить за розмовами". Вони є експертами у своїй сестринській практиці та науково-дослідних областях та використовують інноваційну педагогіку, щоб активно залучати студентів до власного навчання та професійного розвитку. Ці переваги та багато іншого обумовлюють те, чому Duke University School of Nursing вважається однією з провідних шкіл медсестер у країні.

У Duke University School of Nursing ми не тільки віримо в освіту наших студентів, а й у постійний розвиток наших викладачів та співробітників. З нашого факультету 95 відсотків є докторантами. Ми також прагнемо зростання і розвитку нашої школи як організації для задоволення мінливих потреб сестринської освіти. У 2014 році ми відкрили нову прибудову нашого головного корпусу кампусу, що включає сучасні симуляційні лабораторії та класи. Ми також відремонтували та відкрили дослідницьку установу для персоналу та учасників досліджень.

Завдяки багатьом нашим програмам дипломів та сертифікатів, заснованих на відстані, студенти з усього світу можуть здобути ступінь світового класу від Дюка, не залишаючи своєї роботи. Ця різноманітність студентів із понад 40 штатів США та країн справді збагачує наші навчальні програми, вносячи різноманітні перспективи в клас! Більше інформації про прихильність викладачів та співробітників та ініціативи, пов’язані з нашою роботою щодо різноманітності та інклюзії, можна знайти на веб-сайті.

Розташування

Дарем

Address
Trent Drive,307
27710 Дарем, Північна Кароліна, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: