Duke University School of Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

Юридична школа Дюка - це амбіційна та новаторська установа, метою якої є підготовка студентів до відповідального та продуктивного життя в адвокатській професії, забезпечуючи сувору юридичну освіту в середовищі співпраці, підтримці та різноманітті.

Як спільнота науковців, Юридична школа також забезпечує керівництво на національному та міжнародному рівнях у зміцненні розуміння права та вдосконаленні законодавства та правових інститутів за рахунок державної служби, досліджень та стипендій найвищого рівня, відображаючи, де це доречно , внески науковців з інших дисциплін університету Дьюка.

На юридичній школі Дюка студенти та викладачі мають досвід та сприяють академічній строгості в міждисциплінарному середовищі, яке підтримує та цінує творчість та інновації. Стратегічні інвестиції у викладачі, клініки, міждисциплінарні центри, юридичні журнали та інші можливості для розвитку студентів, а також у технології, а також підтримка ініціатив та можливостей, що служать суспільним інтересам, гарантують, що Юридична школа залишатиметься на передньому краї юридичної стипендії, обслуговування та освіта. Ці зобов’язання закріплені в Герцоговому плані LEAD, наборі принципів зростання лідерства, який інформує про розвиток відданих етичних юристів, добре обладнаних для XXI століття.

Розташування

Дарем

Address
Science Drive,210
27708 Дарем, Північна Кароліна, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: