Drury University

Введення

Прочитайте офіційний опис

"У Друрі, я роблю безцінні зв'язку щодня, що розширення прав і можливостей мені, щоб зробити різницю в моєму житті і житті інших людей."

Про Університет Друрі

Друрі це новий вид університету, що почесті і ефективно зв'язує вільні мистецтва і науки до вивчення професійних областях. При цьому, студенти більш вірогідно пов'язаний з:

Чому те, що вони вчаться питання і як вони можуть застосувати його в реальному житті. Чому рішення, як особисто, так і професійно, повинен прийти з місця етики і моралі. Факультет: доступність є предметом гордості для нас, тому що ми є університетського викладання. Спільнота: у класі, на кампусі і за її межами. Думка лідерів і наставників: від новачка до закінчення року в пошуках роботи випускникам з'єднань. У Друрі, студенти роблять на все життя з'єднань. Велнес і стійкість як спосіб життя, а не завдання. Ми вважаємо, здорові люди ведуть щасливішими, довше, більш продуктивне життя. Спільнота аутріч, як частину життя прожив добре. Дух підприємництва, який вселяє довіру, творчість і відповідальність. Середа співробітництва, де студенти беруть активну участь у зміцненні їх досвід Друрі. Життя і жили: Друрі студенти вчаться, як підключити мрії і сподівання успішних ф'ючерсів.

Місія

Університет Друрі є незалежний університет, церква, пов'язаних в гуманітарному традиції, і прагне до індивідуальної освіти в співтоваристві вчених, які цінують мистецтво викладання та навчання. Освіта в Друрі прагне розвивати духовні відчуття і творчі здібності, а також етичні розуміння і критичне мислення; сприяти інтеграції теоретичних і практичних знань; і звільнити осіб, які відповідально брати участь і вносити внесок у глобальне співтовариство.

VISION ЗАЯВА

З перебуває зобов'язання в нашому доробку і з нових зобов'язань у світовому співтоваристві та інноваційного навчання та стипендії, Університет Друрі буде ведучим університет, де кращі вчителі / вчені та професійні співробітники навчання студентів, щоб стати займається, етичні та жалісливі громадяни для раба керівництва в громади, що характеризуються зміною, складності і взаємозалежності. глобальної

Для того щоб стати прем'єр-університет у 21-му столітті, що ми собі уявляєте, ми будемо створювати і демонструвати конкурентоспроможність Друрі університету, сформулювати свої конкурентні відмінності, вирівняти всі його академічних програм зі стратегічними цілями, будувати обдарованість для підтримки своїх стратегічних цілей, виміряти його успіх і управляти результатами. Стратегічні імперативи В і завдання, докладно описані нижче карту наш шлях за роки 2015-2018 і положення Університет Друрі, щоб відсвяткувати свою стоп'ятдесятирічний в 2023 році.

Розташування

Спрінгфілд

Address
Drury University
900 North Benton Avenue

65802 Спрінгфілд, Міссурі, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія