Claremont Graduate University-Drucker School of Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Пітер Ф. Друкер та Вища школа менеджменту Масатосі Іто готує лідерів з потужними, етичними та універсальними навичками управління. Ми пропонуємо настроювані програми, засновані на керівних принципах Пітера Друкера, найвпливовішого мислителя управління сучасності. Наша глобальна мережа складається з сміливих людей, які є провідними організаціями, що впливають на суспільство та вносять позитивні зміни у всьому світі.

Школа підтримує філософію Пітера Друкера про те, що практика управління вимагає цілісної перспективи, поєднуючи аналітичні навички з твердим розумінням людського виміру бізнесу. Drucker мав дар подарувати складні уявлення про практичну мудрість: поважайте своїх працівників, відповідайте на потреби клієнтів, сприймайте глобальну перспективу, впроваджуйте інновації, упорядкуйте. Він знав, що принципи ефективного управління однаковою мірою застосовуються, незалежно від того, керуєте ви малим бізнесом чи країною.

Будучи студентом Друкерської школи, ви навчитесь цим навичкам у невеликих класах, які викладають професори з великим професійним досвідом та нагородженими академічними грамотами. Ваш стиль управління буде розвиватися завдяки цілеспрямованій, пов’язаній з ринком навчальній програмі, яка заохочує вас брати участь у проектах та стажуваннях, орієнтованих на клієнта. Ми регулярно проводимо галузеві заходи та залучаємо експертів до аудиторії, щоб переконатися, що теорія, яку ми навчаємо, безпосередньо пов'язана з останніми тенденціями галузі.

Розташування школи Друкера в Клермонті поблизу Лос-Анджелеса забезпечує ідеальну обстановку для вивчення управління в творчих, передових організаціях. Компанії та уряди у всьому світі шукають лідерів, які мають цінності та універсальність, необхідні для досягнення успіху в умовах конкурентоспроможного бізнесу 21 століття. Завдяки нашим програмам ви набудете навичок створювати своє майбутнє та формувати організації та громади, які покладаються на вас, щоб змінити значення.

Ступінь в менеджменті, але те, що ми розвиваємо - це лідерство.

Розташування

Клермон

Address
East 10th Street,150
91711 Клермон, Каліфорнія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія