Drew University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Випускник і богословські студії в Drew University .

Розташований лише за 50 хвилин їзди на поїзді від світової столиці Нью-Йорка, прекрасного лісового містечка Дрю в штаті Медісон, штат Нью-Джерсі, розташована школа Касперсена з аспірантури та богословської школи Дрю.

Якби вони були вчителями, поетами, лікарями, міністрами, вченими, громадськими діячами, активістами або учнями, які закінчують професійні та академічні програми випускників Дрю, вони мають гуманістичний, творчий та етичний спосіб мислення та роботи.

Знайдіть свого наставника серед факультету. Навчання в лісі. Перевірте, що ви вивчаєте, в одному з найбільш яскравих і культурно різноманітних регіонів Східного узбережжя. Будьте частиною цілеспрямованої глобальної спільноти, яка має на меті підготувати вас до того, щоб зробити різницю, яка має значення у вашому власному житті та у світі.

Касперсенська школа післядипломної освіти

116824_BC_043013_Stock_Exc_142.jpg

Школа Школи аспірантури Дрю Касперсена пропонує широкий спектр відмінних і гнучких програм передового ступеня, розроблених для задоволення потреб практично будь-якого напруженого графіка.

Всі програми базуються на знаменитій прихильності Дрю до наставництва факультету-студента, можливостям для позакласного експериментального навчання і полегшенням надійної інтелектуальної спільноти.

Гуманітарні науки, які виховують глибоку прихильність до критичного осмислення та аналізу, складають основу та збагачують усі наші аспірантури. Оволодіння цими основними навичками забезпечує надзвичайну універсальність та винахідливість, що відрізняє наших випускників. Хоча багато хто з завтрашніх кар'єр навіть не уявлявся, із випускницькою освітою на базі гуманітарних наук з Дрю, ви будете готові до всього!

Дрю Богословська школа

З гордістю грунтуючись на веслейсько-методистській традиції сміливих ідей, які впливають на життя людей на благо, ми вже 150 років навчали вкорінених, інноваційних і сміливих лідерів. Незалежно від того, яку з наших програм з п'яти ступенів ви переслідуєте, шкільна освіта Дрю включає в себе міждисциплінарні курси, які вимагають нестандартного мислення, навчання учнівства, яке стосується реальних проблем і способів навчання, які сприяють адаптивності та інноваціям.

116827_MAR.jpg

Місія Богословської школи та університету

"Вкорінені в методистській традиції інноваційних і сміливих інтерпретацій християнської теології і духовних практик, Drew University духовна школа Drew University наділяє творчою думкою і сміливими діями для просування справедливості, миру і любові до Бога, ближнього і землі".

Місія Богословської Школи приєднується до роботи Університету, щоб запропонувати своїй різноманітній спільноті учнів складну та індивідуалізовану освіту, що формується глибоко вкоріненою культурою наставництва, продуманим взаємодією зі світом за межами університетського містечка і стійкою відданістю довічному вирощуванню ціла людина. Завдяки своєму особливому акценту на взаємності знань, досвіду та сервісу, Дрю готує своїх студентів до розквіту як особисто, так і професійно, оскільки вони доповнюють добро у світі, реагуючи на нагальні виклики нашого часу строгою, незалежною і творчою думкою.

116826_LD_121217_CASP_HistoryCulture_Shetler_0493.jpg

Розташування

Медісон

Address
36 Madison Avenue
07940 Медісон, Нью Джерсі, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія