Diablo Valley College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Будь ласка, відвідайте: Міжнародний освітній центр на Diablo Valley College

Про DVC

Diablo Valley College є одним з трьох підтримуваних публічно два роки коледжів в Contra Costa Community College району. Більше з DVC в двох кампусах знаходиться від Міждержавного 680 в Pleasant Hill, і новий Сан-Рамон Кампус служить південно графство в Догерті долині. Між двох кампусів, DVC обслуговує понад 22000 студентів кожен семестр з широким розмаїттям варіантів програми.

Ступінь і передачі програми

більше 40 АА і АС градусів на додаток до артикуляції угод з Каліфорнійського університету (UC) та Університет штату Каліфорнія (ХСС) систем і передачі кредиту до чотирьох коледжів.

Кар'єра / технічна освіта

більше 40 свідоцтв досягнення, і широкий вибір сертифікатів досягнення.

День, вечір, і літні класи

Заняття проводяться в денний і вечірній час у доношених і короткострокових форматів. Вибір денних і вечірніх класів також викладав протягом літа. Дивіться розклад занять для отримання додаткової інформації.

Онлайн і гібридні курси

Онлайн курси викладаються виключно через Інтернет, що вимагає студентам відвідувати дуже мало лицем до лиця зустрічі. Гібридні класи використовують комбінацію зустрічей класу і онлайн-навчання.

історія

Коледж офіційно розпочалася в 1949 році, в деяких з найнесподіваніших місцях: середні школи, банки, церкви, навіть старий табір армія. Викликається Схід Contra Costa Junior College, ми переїхали в нашій нинішній території в 1952 році, в десяти сталевих будівель, придбаних від уряду за $ 45 кожен. Наріжним каменем для першого постійного будівлі був закладений в 1953 році, і ім'я Diablo Valley College був прийнятий в 1958 році.

Ми пройшли довгий шлях з тих скромних починань. За півтора мільйона студентів, що навчаються тут з 1949 року! Як ми вітаємо нашу спадщину, ми з нетерпінням очікуємо служити одним з найдинамічніших, освіти налаштованих районах Північної Каліфорнії ще на 50 років.

Для більш ніж 60 років, Diablo Valley College надає якісну освіту для спільноти, якому вона служить. Мільйон студентів пізніше, вступивши до DVC є одним з кращих способів ви можете забезпечити прийняття на чотири роки коледж. DVC не тільки визнана однією з кращих коледжів Каліфорнії, але це також призводить держава в передачі в чотири роки установи.

Дослідницькі цифри недавно випущені Центром Каліфорнійського університету з вивчення місцевих коледжів показують, що швидкість передачі DVC на чотири роки університетів становить 67 відсотків вище, ніж у середньому по країні. Ще одну доповідь, випущений в Каліфорнії після вторинного освіти комісії, показує, що DVC займає перше місце в передачах в державі, попереду всіх інших каліфорнійських коледжів.

Коротка історія нашої землі показує нам, що це було спочатку домом для індіанців Costanoan. У 1844 році, уряд Мексики надано землю Вільям Уелш, і це стало частиною його величезної Ранчо Лас Juntas, який включав північно-західний Walnut Creek, все Pleasant Hill, і північно-східну половину Мартінес. Після Другої світової війни земля була розділена на житлові шляхів, і 5 жовтня 1950, коледж Опікунська рада купив DVC сайт за $ 172 500. Будівництво почалося у вересні 1951 року.

З більш ніж 22000 студентів різного віку і ведучий програм, ви знайдете динамічний освітнього середовища та жвава атмосфера в DVC. Наш кампус Pleasant Hill знаходиться від Міждержавного 680, і містечко розташоване на сто акрів м'яко пагорбів в цілях Mt. Діабло, північна Каліфорнія пам'яткою. Долина Центр Сан-Рамон в Догерті долині відкрив свої двері для студентів в листопаді 2006 року. Ім'я Сан-Рамон Кампус був прийнятий в 2011 році.

Обидва наших красиво ландшафтні місцях є недалеко від Сан-Франциско, створюючи ідеальні настройки для передачі прем'єр інституту в Каліфорнії. Ми коледж вибору для багатьох студентів з приватних і державних вузів в сусідньому Мартінес, Mt. Diablo, Сан-Рамон, і Acalanes Шкільні округи.

Розташування

Приємний пагорб

Address
Pleasant Hill Campus
321 Golf Club Road,
Pleasant Hill

94523 Приємний пагорб, Каліфорнія, США

Сан-Рамон

Address
San Ramon Campus
1690 Watermill Road
San Ramon

94582 Сан-Рамон, Каліфорнія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія