Delaware State University

Введення

Прочитайте офіційний опис

ГОЛОВНА ЛЕГАТІЯ, ВДІЙННЕ МАЙБУТНЄ

DSU користується довгою історією як один із історично чорних коледжів та університетів Америки (HBCU). Заснований у 1891 році як Державний коледж для кольорових студентів, ДСУ пишається нашою спадщиною як один із перших в країні земельних навчальних закладів. Сьогодні ми є бажаним центром навчання для студентів із багатьох груп. Наше нинішнє населення включає 63% афро-американських студентів та зростаюча кількість кавказьких, іспаномовних, азіатських та інших міжнародних студентів.

DSU пропонує унікальне поєднання минулого, теперішнього та майбутнього. Пройдіться по нашому кампусу площею 356 акрів і побачите багатовікові будівлі. У той же час ви знайдете деяких найбільш кваліфікованих дослідників країни, які відкриють нові інновації в галузі медицини, військової оборони, сільського господарства та багато іншого.

В даний час DSU пропонує 42 варіанти бакалаврату, вражаюча кількість для нашої школи. Ми також пропонуємо 18 магістерських програм та п'ять докторських програм в таких галузях, як міждисциплінарна прикладна математика / математична фізика та навчальне лідерство.

Ми вітаємо студентів із найрізноманітніших груп. Наші нинішні зарахування складають 5 554, з яких 91% - студенти. Наше співвідношення чоловіків і студентів - 33:67, і 82% наших першокурсників проживають на території кампусу в одному з восьми залів проживання.

Розташування

Dover

Address
North Dupont Highway,1200
19901 Dover, Делавер, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми