Dakota College At Bottineau

Введення

Прочитайте офіційний опис

Dakota College At Bottineau надає студентам якісну освіту в турботливих умовах. Заклад цінує різноманітність та збагачення особистості шляхом сприяння залученому навчанню для працевлаштування та переходу до університету. За допомогою спільноти, яка підтримує, Dakota College At Bottineau наголошує на природі та технологіях для здійснення своєї місії за допомогою ряду навчальних планів, програм та послуг.

Dakota College At Bottineau існує майже стільки ж, скільки і сама Північна Дакота. Конституція штату, затверджена в 1889 році, передбачала лісотехнічну школу, яка сприяла зростанню дерев у преріях. Ми відкрили свої двері в 1906 році як Школа лісового господарства в Північній Дакоті.

З тих пір багато чого змінилося, включаючи наше ім’я та місію. Але ми все ще тут, щоб культивувати ріст. Звичайно, "ріст" не означає абсолютно того самого, що було в 21 столітті, що й у 19. Хоча наші програми з природних ресурсів залишаються одними з найкращих на верхньому Середньому Заході, ми також пропонуємо ступінь у таких галузях, як охорона здоров’я, веб-дизайн та інформаційні технології, а також потужна програма гуманітарних наук. І ми маємо одну з найнадійніших програм дистанційного навчання в штаті.

Пейзаж Північної Дакоти сильно змінився з 1889 року як у фізичному, так і в культурному плані. Наші випускники допомогли здійснити ці зміни. І Dakota College At Bottineau теж змінився - так що ми можемо підготувати сучасних студентів до побудови ландшафтів майбутнього.

Розташування

Bottineau

Address
Simrall Boulevard,105
58318 Bottineau, Північна Дакота, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: