The Daniel Morgan Graduate School of National Security (DMGS)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Деніел Морган Вища школа національної безпеки (DMGS) є Вашингтон на основі аспірантурою створена для прискорення утворення, практичного досвіду та наукових компетенцій початківців чоловіків і жінок, щоб служити в складі робочої сили національної безпеки.

З досвідчених викладачів і створеного навчального плану, DMGS прагне стати провідною установою для навчання і підготовки випускників до виконання майбутнього лідерства, необхідного для задоволення очікувань спільноти національної безпеки в найближчі роки.

Ми є IRS визнали 501 (с) 3 некомерційної організації і ліцензовані освіти Licensure комісії округу Колумбія в.

Заснована в 2014 році, Даніель Морган Вища школа національної безпеки (DMGS) забезпечує післядипломну освіту в підтримку розвідки і національних громад безпеки. програми трьох її магістра (розвідки, національної безпеки, інформаційні операції) забезпечують основу через та в яких студенти можуть просувати себе в навчанні, особисто і професійно. Практикуючий факультет надає і забезпечити оптимальне розуміння реальних подій, і сильні кадри відвідування інструкторів доповнюють досвід в класі з допомогою моделювання і презентації.

The Деніел Морган Вища школа національної безпеки (DMGS) новий, незалежний і автономний випускник школи у Вашингтоні, округ Колумбія (близько Farragut Північ і Захід Metro Stations), присвячений доставки практичного краю для безпеки і розвідки професійних національних. DMGS є 501 (с) 3 некомерційною організацією. Вона не є ні державним, ні підрядником державної організації. В даний час, його фінансова підтримка виходить від підтримки США на основі благодійних фондів.

Спадщина Даніеля Моргана

Вища школа названа на честь генерала Даніеля Моргана американської революції, і герой битви Cowpens. Він був взірцем патріотизму, професіоналізму і творчості. На відміну від більш багатих аристократичних і освічених генералів, він багато в чому був попередником нового американського солдата-цивільний покликаний обслуговувати, коли він найбільш необхідний. До 1779 році, корпус Моргана стрільцям відігравав значну роль майже в кожному великому битві, але він був переданий для просування по службі та пішов у відставку. Через роки в його вихід на пенсію, знаючи, що він мав навички, інтелект, і лідерські якості, необхідні в південній кампанії Вашингтона, він відправився з лояльними санітарами і приєднався до військових зусиллям за своєю власною ініціативою і за свій рахунок. Він продовжував домогтися великої перемоги в Cowpens за допомогою інтелекту, щоб заманити і пастки особливо безжальний і зарозумілий противник.

Місія

Деніел Морган Вища школа національної безпеки (DMGS) виховує, навчає і розвиває експерт і лідер в національних громадах безпеки і розвідки. DMGS навчає студентів розробляти дієві рішення для вирішення глобальних і внутрішніх проблем в області безпеки.

Бачення

Деніел Морган Вища школа національної безпеки (DMGS) прагне бути призначений спільнотою національної безпеки в якості центру передового досвіду в галузі післядипломної освіти, навчання і досліджень.

DMGS Значення

Основні наукові цінності відіграють центральну роль в історії і традиції вищої освіти. Як постачальник післявузівської освіти і наукових досліджень, спрямованих на вирішення проблем в області безпеки і розвідки нації, Деніел Морган Вища школа національної безпеки (DMGS) повністю віддана цінностям цілісності, відданість, сервіс, інновації та професіоналізм в навчальних та студентських послуг.

Чесність - Academic цілісність є прихильність основним цінностям чесності, довіри, справедливості, поваги і відповідальності.

зобов'язання - DMGS прагне до просування національної безпеки і розвідки знань шляхом самостійного дослідження і аналізу реальних проблем.

Служба - DMGS наводить приклад. Програми, консультації і наставництва за умови, кожен студент, служити в якості моделі для їх власного розвитку кар'єри.

Інновація - DMGS направляє студентів в розвитку навичок, необхідних використовувати інноваційні та трансформаційні мислення до сучасних викликів і завтрашніх загроз.

Професіоналізм - колегіальність та повагу, поряд з істинним духу співробітництва, грають важливу роль в сучасній швидко змінюється обстановки в області безпеки.

студенти DMGS

DMGS зареєструє три категорії студентів: (1) Останні випускники коледжу, які бажають служити в суспільстві національної безпеки (студенти DMGS всіх громадяни США, так як потрібно громадянство для отримання необхідних дозволів безпеки для позиції в суспільстві національної безпеки); (2) Середина кар'єра професіонали національної безпеки (які вже мають допуск), які бажають облікових даних свого досвіду або отримати спеціальні знання для просування по службі; і (3) Старша і відставний національні фахівці з безпеки, які бажають придбати академічні повноваження для їх досвіду роботи.

Студенти DMGS »є високе почуття мети, боргу і самовідданості в Сполучених Штатах і місії з національної безпеки. Протягом усієї навчальної програми, існують різні можливості для молодих випускників, щоб стати акліматизувався до вимог відбору позиції в сфері національної безпеки і розвідки, починаючи з надійної програми орієнтації, яка включає в себе взаємодію з відставними і активних співробітників служби і посадових осіб.

Кредентіелінг Досвіду

Фахівці, які бажають отримати ступінь магістра можуть бути надані до 12 годин кредиту для кар'єрного досвіду. Підхід DMGS »до передачі кредитів для попереднього навчання і досвіду забезпечує курсової не є надмірною.

Характер освіти та інструкції

Все навчання, навчання і навчальні вправи доставляються на несекретної рівні, використовуючи тільки публічно доступні матеріали. Інструктори використовувати своє професійне судження при вирішенні питання, який матеріал краще всього працює в рамках кожного курсу.

Як DMGS відрізняється від інших магістратур

Персоналізовані Увага: Наші програми адаптовані до кожного студента на основі індивідуальних кар'єрних цілей і вимог і розроблені на основі консультацій між студентами і викладачами. зустрічі курсу увінчані на семи студентів на сесію.

Одномісний Фокус: На відміну від більш великих університетів, які пропонують програми досліджень з безпеки, основне завдання DMGS »є підготовка студентів до лиця поточним проблем і дійшла до нас проблеми. Студенти будуть насолоджуватися максимальною гнучкістю при розробці програм за індивідуальним радячи, наставництво і розміщення кар'єри.

Кар'єра Професіонали як факультет: DMGS розвиває курсової, який посилюється глибоким досвідом професорів з великою і успішною кар'єрою в сфері національної безпеки.

Дослідження: Вашингтон, округ Колумбія, є центром досліджень в урядових звітах і адміністрації президента, і є домом для Національного управління архівів і документації (NARA) і Бібліотеки Конгресу. Бібліотека DMGS »включає в себе колекцію з відкритим вихідним кодом і розсекреченими матеріалами. Бібліотекарі Співробітники допомогти студентам в той час як викладачі знайти потрібну їм інформацію і шукати.

Прийом

Прийом конкурентоспроможний з рішеннями, що надаються на постійній основі, в якості додатку отримані і абсолютно для огляду, і до тих пір, як простір залишається в класі вступу. Приймальні інтерв'ю необхідні, так як сильні навички письма, рекомендація і запис минулих досягнень в класі. DMGS не покладатися на стандартизовані тести. Абітуріентами настійно рекомендується відвідати школу або організувати неформальне інформаційне інтерв'ю з старшим співробітником до подачі заявки.

DMGS прагне зареєструвати різноманітний, представницький орган студентського складається з серйозних науковців з усієї країни. DMGS також шукає студентів, які демонструють здатність творчо і критично мислити з метою вирішення стратегічних завдань і загроз ми стикаємося як нація.

Як нас знайти

Деніел Морган Вища школа національної безпеки знаходиться в самому серці столиці нашої країни, Вашингтон, округ Колумбія, в декількох кварталах від Білого дому. Ми поруч з Farragut Півночі і станції Farragut West метро, ​​що робить його зручним і легко отримати доступ.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA » Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Master of Arts in Information Operations

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2017 США Washington DC

Information Operations (IO) represents a key instrument of current and anticipated national security policy. IO provides a means of supporting, through information and education, allies and political elements abroad who share US interests in many parts of the world. [+]

Program Objectives Information Operations (IO) represents a key instrument of current and anticipated national security policy. IO provides a means of supporting, through information and education, allies and political elements abroad who share US interests in many parts of the world. IO also provides a means of deterring and prevailing against state and nonstate adversaries and other competitors seeking to undermine US security interests, ideals, and quality of life. This instrument offers a wide range of digital and human influence capabilities. It ensures that the US is more able to safeguard its information infrastructure to make and implement policy, to be able to deter, and if necessary to use its information capabilities to prevail against attempts by others to weaken, manipulate or cripple US information programs, and to counter the deception and influence capabilities of competitors. IO also can be used help prevent conflict and to influence the outcomes of political and military conflict. The DMGS program is designed to equip students with the necessary knowledge, concepts and theories to understand the critical role that IO plays in supporting and enhancing US national security policy. That role is now recognized as nationally important in the DoD’s Joint Publication 3-13, which has been used to educate and deploy increasing number of IO specialists. (Other agencies have not yet publically identified their IO doctrine and/or related major practices.) The DMGS program will focus on the strategic aims, skill sets, and historical and innovative techniques coming online that will continue to provide opportunities... [-]

Master of Arts in Intelligence

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2017 США Washington DC

This program will focus on the cutting edge missions, methods, and organizational arrangements of intelligence in general, and US intelligence in particular. It will focus on the four major elements of intelligence – collection, analysis, counterintelligence, and covert action – and their application abroad. [+]

Program Objectives This program will focus on the cutting edge missions, methods, and organizational arrangements of intelligence in general, and US intelligence in particular. It will focus on the four major elements of intelligence – collection, analysis, counterintelligence, and covert action – and their application abroad. Similarities and differences with intelligence inside the US will also be included. The program will also focus on the interdependence of the symbiotic relationships between the elements of intelligence and interrelationships with other national security practitioners at many levels of policymaking and implementation – from grand strategy formulation to enhancing military strength and guile as in Information Operations. Graduates of this degree program will be able to: Articulate the strategic significance, aims, strategy, tradecraft and culture of the elements of intelligence and evaluate the profession of each element, and the skills and aptitude required for this work. Anticipate current and future security challenges, identify opportunities for effective use of intelligence, and lessons learned about how intelligence as both an input into policy and as an instrument of policy may be able to advance US interests globally and regionally. Identify how major tensions inside liberal democracy with secret intelligence are reconciled through institutional checks and balances, oversight, press freedom, and public education. [-]

Master

майстер мистецтва в національній безпеці США

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2017 США Washington DC

Деніел Морган Вища школа національної безпеки (DMGS) є унікальною, професійно-орієнтованими випускниками школа пропонує ступінь магістра гуманітарних наук в національну безпеку США. Програма DMGS спеціально розроблена для підтримки професійного розвитку прагне, нових і фахівців середньої ланки в уряді, приватного сектора і громадянського суспільства, які прагнуть популяризувати та організовувати інтереси і ідеали народу. [+]

Завдання програми Деніел Морган Вища школа національної безпеки (DMGS) є унікальним, професійно-орієнтованих випускник школи пропонуючи Магістр гуманітарних наук в національній безпеці США. Програма DMGS спеціально розроблена для підтримки професійного розвитку прагне, нових і фахівців середньої ланки в уряді, приватного сектора і громадянського суспільства, які прагнуть популяризувати та організовувати інтереси і ідеали народу. У центрі уваги цієї програми полягає в розширенні історичних, концептуальних і теоретичних знань студентів навичок, необхідних для розробки стратегії і політики; розвивати навички для діагностики сучасних і Загоризонтна загрози і можливості; і на підставі цього діагнозу, щоб розглянути варіанти політики та інтеграцію альтернативних можливостей, які можуть бути застосовані для поточних проблем безпеки та меліоративних і врегулювання конфліктів. Це включає в себе навички, щоб передбачити тенденції в глобальній навколишньому середовищу; короткохвильовий і довгострокові цілі, стратегія, інструменти і вразливість конкурентів; і визначити результуючі конкретні можливості - в даному регіоні або на глобальному рівні - для просування інтересів США. Програма також буде охоплювати уряд США організаційні та інституційні механізми, і влада окремих установ для реалізації політики. Крім того, напруженість між політикою і практикою національної безпеки і ліберальної демократії буде вважатися - і як США і інші демократичні країни прагнули примирити їх. Ця програма також буде охоплювати функціональну корисність окремих інструментів і інтегровані «всі уряди» планування в регіональних географічних умовах, з особливим акцентом на НЕ-кінетичні можливості два інших програм DMGS - розвідки і інформаційні операції. Випускники цієї навчальної програми матимуть можливість: Визначити сучасні та очікувані виклики безпеки США. Визначити, оцінити і зрозуміти складності розробки стратегій в функціональних і регіональних контекстах. Визначити еволюцію... [-]

Відео

Daniel Morgan Graduate School

Для зв'язку

Daniel Morgan Graduate School of National Security

Адреса, рядок 1 1620 L Street, NW Seventh Floor
20036 Washington DC, Washington, D.C., США
Веб-сайт https://dmgs.org/
Телефон +1 202-759-4988