Criswell College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Крісвелл є християнський коледж в Далласі, штат Техас, пропонуючи градусів на рівні бакалаврату та магістратури. З моменту свого створення в 1970 році, коледж відіграє унікальну і важливу роль в баптистській і церковного життя. Вдячний за це спадщина, ми продовжуємо будувати вуз, з різноманітним співтовариством християнських євангельських віруючих ,, що присвячена навчанні та духовної життєздатності.

Крісвелл підтримує акредитованих і досвідчених викладачів, які призначені для служіння і церкви. Відносно невеликий розмір коледжу дозволяє професорів не тільки наставляти, а й наставником, надаючи студентам можливість вивчити богословські питання як безпечно і глибоко, і отримати навички, необхідні для впливу на суспільство.

Коледж присвячена розробці студента, прагнучи сформувати характер і знання студента у багатьох відношеннях. У той же час наші студенти формувати наше співтовариство з їх присутності, як вони перевіряють свої ідеї і виклик, і дізнатися від своїх однолітків і наставників. Ми, отже, вибрати наші студенти уважно, тому що ми вклали в їх академічної і духовного розвитку і внесок, який вони пропонують суспільству.

Кампус

Крісвелл Коледж розташований в Старому Східному Далласі, живий і зростаючого співтовариства, прилеглих до Downtown Dallas.

Студенти

75% відсотків студентів Criswell є чоловіки; 25% відсотків складають жінки. 38% афроамериканців, Азії, Іспанець / або Індіанець.

Факультет

95% очного факультету Criswell в має вчений ступінь або інший термінал ступінь у своїй галузі, а також представляють різноманітність дисциплін.

Студент-факультет ставлення

При співвідношенні студент-факультету від 12 до 1, Крісвелл це місце, де викладачі особисто знаю і піклуються про своїх студентів.

Навчальні програми

З розширюється програми, студенти Criswell вибрати з різних освітніх програм. Студенти, зацікавлені в загальну освіту заснованої на сильній біблійної та богословської основи може проводити співробітник мистецтв. Студенти на рівні бакалавра можуть переслідувати ступінь бакалавра мистецтв в біблійних досліджень, насадження церков і Активізація Міністерства, Психологія, Філософія, або, політики та економіки (PPE) і ступінь бакалавра наук в галузі освіти.

Аспіранти можуть вибрати майстер програми мистецтв у служінні, консультування, чи біблійних і богословських досліджень. Майстер Богослов'я також доступна для тих, хто переслідує висвячений служіння або для тих, хто бажає більш всебічну освіту міністрів.

Студентське життя

Студентське життя в Criswell це захоплююче і багатогранна. Між можливостей міністерств, громадських заходів, дослідницьких груп і спеціальних заходів, студенти ніколи не вистачає на те, щоб зробити і дізнатися під час їх в коледжі.

Навчання і допомога

У 2014-2015 роках, повний робочий день, починаючи студентів бакалаврату заплатив $ 7,870 за навчання і зборів. 55% з цих студентів отримали пакети фінансової допомоги.

Акредитація

Крісвелл Коледж акредитований Південної Асоціації коледжів і шкіл Комісії з коледжів нагородження співробітник, бакалавра, і магістра.

Розташування

Даллас

Address
4010 Gaston Avenue

Даллас, Техас, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія