Creighton University Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Крейтон, Розташований в місті Омаха, штат Небраска, пропонує топ-рейтинг освіти в традиції єзуїтського для людей, які хочуть внести свій вклад щось значуще в світі. Це місце, де студенти, викладачі та співробітники процвітають в сприятливій суспільства, прихильного єзуїтський, Католицькі цінності і традиції, І, це, де студенти вчаться, щоб стати лідерами через служіння іншим. заснований в тисячу вісімсот сімдесят вісімКрейтон є одним з 28 єзуїтських коледжів і університетів в США Наші більше 8000 студентів, аспірантів і професійних студентів приходять до Крейтон щороку, щоб знайти своє місце в світі через життя керівництва і обслуговування.

Інтернет Досвід Навіть беручи курси онлайн в Крейтон, студенти як і раніше будуть пов'язані з іншими студентами і викладачами, подібно до того, перебуваючи на території кампуса.

Курси, що викладаються в Інтернеті за адресою Крейтон інтерактивні. Студенти працюватимуть з іншими студентами і викладачами за рахунок використання в режимі реального часу веб-конференцій, матеріали навчання аудіовізуальні, дискусій та інших технологій.

Більшість курсів є асинхронними, забезпечуючи гнучкість для щільному графіку студентів. Проте, курси не є самопідготовки. Призначення дати в зв'язку допоможуть забезпечити студентів переміщення через кожен курс в сторону, що всі важливі цілі закінчення!

Онлайн курси в Крейтон настільки ж академічно строго, як курси на кампусі; вони містять відданість Крейтона своєї місії і цінностей.

Члени факультету навчання в Інтернеті за адресою Крейтон прихильні студентського успіху. Вони добре підготовлені викладати в онлайновому середовищі і з нетерпінням чекаю роботи зі студентами через свою програму досліджень.

До числа помітних досягнень

  • Оцінюваний # 1 Midwest університет в 13-й рік поспіль News & World США Доповідь в 2016 році "Америки Кращий Colleges" видання - Оцінюваний # 3 в категорії університетів Кращий магістр в 2015 Washington Monthly Коледж Rankings - Оцінюваний # 11 Кращий онлайн Магістратура Програми в галузі освіти в 2015 News & World Report США Кращий Інтернет Програми Рейтинги - один з кращих 379 коледжів країни та університети відповідно до керівництвом коледжу 2015 The Princeton Review в

Акредитація Північна Центральна асоціація коледжів і шкіл, навчання Комісія Вища класифікація Магістр коледжу або університету я

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

онлайн майстер в переговорному та вирішенні конфліктів

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Заочна та вечірня форма 18 - 24 місяця September 2017 США Omaha

Університет Крейтон онлайновими Masters в ході переговорів і вирішення конфліктів розвивається сильних лідерів в різних галузях промисловості, які можуть систематично розщеплюють проблеми, опосередковують різні точки зору, а також співпрацювати в напрямку інноваційних рішень. [+]

Університет Крейтон онлайновими Masters в ході переговорів і вирішення конфліктів розвивається сильних лідерів в різних галузях промисловості, які можуть систематично розщеплюють проблеми, опосередковують різні точки зору, а також співпрацювати в напрямку інноваційних рішень. Програма пропонує Вернера інституту в Крейтон юридичному факультеті Університету, ранжуються по Princeton Review в своїх кращих 169 юридичних вищих навчальних закладів (2015). Концентрації Організаційна співпраця і управління конфліктами Міжнародні переговори та вирішення конфліктів Співпраця з питань охорони здоров'я та вирішення спорів Гнучка програма дозволяє студентам завершити свою ступінь повністю онлайн через 18-24 місяців. Програма також включає в себе два 5-денний ординаторів в кампусі Крейтона в Омасі, штат Небраска дає студентам можливість практикувати свої навички в рольових моделювання та групових вправах. Студенти також завершити досвід Практикум з професійної або організаційної обстановці, яку Ви вибираєте. Партнерство з Асоціацією з вирішення конфліктів (ACR) Студенти Крейтон і недавні випускники отримують членство ACR за $ 50 в рік, плати за навчання перерву в розмірі $ 200 за семестр, а також інші знижки з приводу публікацій і конференцій. [-]

Для зв'язку
Соціальні медіа