Cornell Tech

Введення

Прочитайте офіційний опис

Cornell Технологія є революційною моделлю для післядипломної освіти, яка об'єднує технологію з бізнесом і творчого мислення. Cornell Технологія об'єднує однодумців викладачів, бізнес-лідерів, підприємців технологій і студентів в каталітичної середовищі для отримання уявні ідеї спираються на значні потреби, які будуть повторно винайти спосіб, в якому ми живемо.

Jacobs Техніон-Cornell інститут Joan & Ірвін втілює в собі академічне співробітництво між Корнельського університету і Техніона - Ізраїльського технологічного інституту в Корнельському Tech.

тимчасовий кампус Корнельського Tech, був запущений в Челсі будівлю Google в Нью-Йорку з 2012 року, зі зростаючим світового класу факультету, магістра та аспірантів, а також постдокторов, які працюють з технічно орієнтованих організацій та компаній, так і на їх власних стартапів.

Будівництво ведеться на постійній, стійкого університетського містечка 12 акрів Корнельського Tech, на острові Рузвельта, з першого етапу повинен відкритися в 2017 році. Коли повністю завершена, кампус буде включати в себе 2 мільйони квадратних футів державою в найсучасніших будівель, більш як 2 гектари відкритого простору, і буде домом для більш ніж 2000 студентів, аспірантів і близько 280 викладачів і співробітників.

Наша місія

Cornell Технологія фокусується на створенні новаторських лідерів і технологій для століття цифрових технологій, за допомогою наукових досліджень, комерціалізації технологій і освіти випускником рівня на професійних майстрів, докторантів і докторантів рівнях.

Ми виходимо з того, що швидкі темпи інновацій в епоху цифрових технологій вимагає нових підходів до комерціалізації університетської технології, нові рівні стратегічної співпраці між компаніями та університетами, а також нові навчальні програми для післядипломної освіти. Ми створюємо нові навчальні програми, які поєднують технічну глибину, бізнес-ноу-хау, навички проектування і "Будівельник" склад розуму.

Наш будинок Кампусів

Мережа Cornell Tech розширюється за межі Нью-Йорка в інші установи, які допомагають нам продовжувати нашу місію кожен день.

Cornell є приватною, Ліги Плюща університету і гранту землі університет штату Нью-Йорк. Місія Корнелла є виявлення, збереження і поширення знань; виробляти творчі роботи; а також сприяти формуванню культури широкого розслідування на всій території і за межами спільноти Cornell. Cornell Tech пропонує ступеня в поєднанні з цими школами:

  • Корнелл Коледж Розробки
  • Джонсон Вища школа менеджменту
  • Юридична школа Cornell

Коли Cornell готує заявку на конкурсі прикладних наук Нью-Йорка, Техніон - Ізраїльський технологічний інститут був логічним вибором для академічного партнера. З репутацією Ізраїлю як "StartupNation" і історії Техніона про виробництво передових технологій підприємців країни, Корнелл знав, що є спільне бачення:

  • Ізраїль є домом для найбільшої концентрації високотехнологічних компаній запуску за межами Силіконової долини.
  • випускники Technion складають більшість ізраїльських освічених вчених і інженерів, що становить понад 70% засновників і менеджерів високотехнологічних галузей країни.
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MSc » Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

градусів Technion-Cornell DUAL магістра в сполучної ЗМІ

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 США Chelsea

Це перший в своєму роді ступеня, розроблений за участю технологій керованих компаній, як Facebook і The New York Times, ставить вас на перетині технологій, психології людини і пізнання, і підприємництва. [+]

градусів Technion-Cornell DUAL магістра в сполучної ЗМІ РІВЕНЬ:MS ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ (Cornell) і MS Прикладна інформатика (Техніон) Цифрові пристрої і платформи змінили спосіб, яким ми взаємодіємо зі світом, стає важливим і більш необхідною частиною того, як ми працюємо, вчитися, магазин, спілкуватися, навіть водити машину. Проте, корисність сполучних засобів масової інформації ще не повністю реалізований, і способи, якими ми взаємодіяти з ними проходять постійні інновації. Ступеня Техніон-Корнельського Dual магістра в Connective засобах масової інформації, пропоновані через Jacobs Techion-Корнельського університету в Корнельському Tech, підготує вас, щоб досягти успіху в цьому динамічному перетині людського і технічного. Дізнайтеся, де цифрова і людська Взаємодіяти Перша ступінь в своєму роді в світі, Градуси Техніон-Корнельського Dual магістра в Connective ЗМІ виховує нове покоління інженерів людських орієнтованих програмного забезпечення, нових розробників продукту, а також технічних фахівців, призначений для користувача досвід, спираючись на дисциплін інформатики, машинобудування , соціології, психології, бізнесу та дизайну. Програма була розроблена за участю таких технологій керованих компаній, як Twitter, Facebook і The New York Times. Його практичний, дворічна навчальна програма зосереджена на комп'ютерної науки і техніки, гуманітарних і соціальних наслідків технології і підприємництва. Працюючи в крос-функціональних команд з однокласниками з різних різноманітний студентський Корнельського Tech, ви будете вирішувати проблеми для реальних клієнтів під час студії продукту і розвивати свій власний бізнес в Startup Studio. У проміжках ви будете завершити спеціалізацію проекту, великий дослідження теми за вашим вибором. Крім відмінних технічних навичок і глибоке розуміння людських аспектів технології, ви будете закінчити з досвідом, впевненість в собі і професійної мережі вам потрібно, щоб швидко відстежувати вашу кар'єру в... [-]

Master

Master in Computer Science

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 США Chelsea

[+]

[-]

майстер в дослідженні операцій та інформаційної техніки

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 США Chelsea

Будь-який бізнес в будь-якій галузі виділяється на фоні конкурентів, коли вони можуть використовувати дані для інформування стратегічних рішень. Наш Орі Майстри дасть вам математичні та моделювання навичок, необхідних для переміщення даних для роботи. [+]

Майстер в області дослідження операцій та інформаційної інженерії Підприємства всіх типів і розмірів купається в даних і голодні для досвідчених аналітиків та інформації вчених, які можуть використовувати ці дані, щоб зробити проникливі в режимі реального часу бізнес-рішень. Майстер Корнельського Tech в області дослідження операцій та інформаційної інженерії (Орі) надасть Вам математичного моделювання та аналізу даних навичок, необхідних для приведення в дію рішень, які підвищують ступінь задоволеності клієнтів і ефективність роботи. Дізнайтеся, де Строгість зустрічаються з інноваціями Корнельського Tech для Орі Masters поєднує в собі академічну строгість Корнельського університету з енергією і можливості, які приходять з вивченням в центрі технологій запуску спільноти в Нью-Йорку. Під керівництвом викладачів, які активно формують майбутнє великих даних, ви будете освоїти тонкощі моделювання даних, машинного навчання та прогностичного аналізу. Ви отримаєте комерційний контекст для технічної експертизи через класів бізнесу і приватного підприємництва. Працюючи в крос-функціональних команд зі своїми однокласниками-які включатимуть в себе амбітних молодих юристів, інженерів, маркетологів і продукт managers- ви будете створювати свій власний бізнес в студії запуску і розробки реальних рішень для клієнтів в програмі студії продукту. Всього за один рік, ви будете випускнику навички, досвід, і підключення до мережі вам потрібно, щоб допомогти стартапам і створених компаній, так Data джгутів для управління споживчої цінності. Хто повинен подати заяву? Корнельського Tech для Орі Masters ідеально підходить для студентів з пристрастю до запитуючи дані і використовуючи уявлення даних, отриманих для формування бізнес-рішень. Мінімальні технічні вимоги, які ви закінчили один курс по оптимізації, один курс теорії ймовірності та статистики проміжного рівня і один курс з програмування... [-]

майстер в електротехніки та обчислювальної техніки

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 США Chelsea

Розробка технології завтрашнього дня. Корнельського Tech Електричне та комп'ютерна інженерія Masters поєднує в собі академічну строгість Корнельського університету з енергією і можливості, які приходять з вивченням в центрі технологій запуску спільноти в Нью-Йорку. [+]

Майстер в області електротехніки та обчислювальної техніки Розробка технології завтрашнього дня. Корнельського Tech Електричне та комп'ютерна інженерія Masters поєднує в собі академічну строгість Корнельського університету з енергією і можливості, які приходять з вивченням в центрі технологій запуску спільноти в Нью-Йорку. Магістр інженерії в галузі електротехніки та обчислювальної техніки в Корнельському Tech є річної занурення програма, призначена для навчання інженерів, вчених і квонт важливі методи державного оф мистецтва в обробці сигналів, науці даних і теорії прийняття рішень. Курси в цій програмі навчить вас думати як підприємець, працювати на міждисциплінарних команд і створити портфоліо робіт, що мають відношення до сучасної цифрової технології. Захоплюючі події в машинному навчанні, сенсорної технології і обробки сигналів і зображень створює нові можливості для інженерів і комп'ютерних фахівців з передовими технічними навичками і підприємницького мислення, щоб перетворити ці розробки в нові продукти і послуги. Майстер Корнельського Tech в області електротехніки та обчислювальної техніки допоможе вам отримати знання, практичний досвід і професійні мережі вам потрібно, щоб досягти успіху на стику підприємництва, творчості та цифрової техніки. Вчіться ультрасучасних навички в автозавантаження культури Найбільш успішні нові технології і стартапи розвиваються, коли технологи, конструктори та підприємці співпрацюють. Cornell Tech прийняв цю модель співпраці, розробки продукту і застосував її до наших програм ступеня. Ваші класі на основі курси, що викладаються експертів факультету з глибоким досвідом роботи в промисловості, доповнюють досвід на основі проектів, які будуть у вас працювати в команді зі студентами з інших програм Корнельського Tech, вища технічна освіта, а також наші LLM і програм МВА. Ви будете розвивати свій власний бізнес... [-]

Відео

Cornell Tech: A Revolutionary Model

Для зв'язку

Адреса, рядок 1 Cornell Tech 2 West Loop Road
10044 Chelsea, Нью-Йорк, штат Нью-Йорк, NY, США