Cornell Tech

Введення

Прочитайте офіційний опис

Cornell Технологія є революційною моделлю для післядипломної освіти, яка об'єднує технологію з бізнесом і творчого мислення. Cornell Технологія об'єднує однодумців викладачів, бізнес-лідерів, підприємців технологій і студентів в каталітичної середовищі для отримання уявні ідеї спираються на значні потреби, які будуть повторно винайти спосіб, в якому ми живемо.

Jacobs Техніон-Cornell інститут Joan & Ірвін втілює в собі академічне співробітництво між Корнельського університету і Техніона - Ізраїльського технологічного інституту в Корнельському Tech.

тимчасовий кампус Корнельського Tech, був запущений в Челсі будівлю Google в Нью-Йорку з 2012 року, зі зростаючим світового класу факультету, магістра та аспірантів, а також постдокторов, які працюють з технічно орієнтованих організацій та компаній, так і на їх власних стартапів.

Будівництво ведеться на постійній, стійкого університетського містечка 12 акрів Корнельського Tech, на острові Рузвельта, з першого етапу повинен відкритися в 2017 році. Коли повністю завершена, кампус буде включати в себе 2 мільйони квадратних футів державою в найсучасніших будівель, більш як 2 гектари відкритого простору, і буде домом для більш ніж 2000 студентів, аспірантів і близько 280 викладачів і співробітників.

Наша місія

Cornell Технологія фокусується на створенні новаторських лідерів і технологій для століття цифрових технологій, за допомогою наукових досліджень, комерціалізації технологій і освіти випускником рівня на професійних майстрів, докторантів і докторантів рівнях.

Ми виходимо з того, що швидкі темпи інновацій в епоху цифрових технологій вимагає нових підходів до комерціалізації університетської технології, нові рівні стратегічної співпраці між компаніями та університетами, а також нові навчальні програми для післядипломної освіти. Ми створюємо нові навчальні програми, які поєднують технічну глибину, бізнес-ноу-хау, навички проектування і "Будівельник" склад розуму.

Наш будинок Кампусів

Мережа Cornell Tech розширюється за межі Нью-Йорка в інші установи, які допомагають нам продовжувати нашу місію кожен день.

Cornell є приватною, Ліги Плюща університету і гранту землі університет штату Нью-Йорк. Місія Корнелла є виявлення, збереження і поширення знань; виробляти творчі роботи; а також сприяти формуванню культури широкого розслідування на всій території і за межами спільноти Cornell. Cornell Tech пропонує ступеня в поєднанні з цими школами:

  • Корнелл Коледж Розробки
  • Джонсон Вища школа менеджменту
  • Юридична школа Cornell

Коли Cornell готує заявку на конкурсі прикладних наук Нью-Йорка, Техніон - Ізраїльський технологічний інститут був логічним вибором для академічного партнера. З репутацією Ізраїлю як "StartupNation" і історії Техніона про виробництво передових технологій підприємців країни, Корнелл знав, що є спільне бачення:

  • Ізраїль є домом для найбільшої концентрації високотехнологічних компаній запуску за межами Силіконової долини.
  • випускники Technion складають більшість ізраїльських освічених вчених і інженерів, що становить понад 70% засновників і менеджерів високотехнологічних галузей країни.
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MSc - Master » Переглянути магістерські програми » Перегляд MSc - HealthcareStudies » Перегляд Річні програми MBA » Перегляд LLM »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

градусів Technion-Cornell DUAL магістра в сполучної ЗМІ

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 США Chelsea

Це перший в своєму роді ступеня, розроблений за участю технологій керованих компаній, як Facebook і The New York Times, ставить вас на перетині технологій, психології людини і пізнання, і підприємництва. [+]

градусів Technion-Cornell DUAL магістра в сполучної ЗМІ

РІВЕНЬ:MS ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ (Cornell) і MS Прикладна інформатика (Техніон) Цифрові пристрої і платформи змінили спосіб, яким ми взаємодіємо зі світом, стає важливим і більш необхідною частиною того, як ми працюємо, вчитися, магазин, спілкуватися, навіть водити машину. Проте, корисність сполучних засобів масової інформації ще не повністю реалізований, і способи, якими ми взаємодіяти з ними проходять постійні інновації.... [-]


Master

Master in Computer Science

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 США Chelsea

[+]

[-]

майстер в дослідженні операцій та інформаційної техніки

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 США Chelsea

Будь-який бізнес в будь-якій галузі виділяється на фоні конкурентів, коли вони можуть використовувати дані для інформування стратегічних рішень. Наш Орі Майстри дасть вам математичні та моделювання навичок, необхідних для переміщення даних для роботи. [+]

Майстер в області дослідження операцій та інформаційної інженерії

Підприємства всіх типів і розмірів купається в даних і голодні для досвідчених аналітиків та інформації вчених, які можуть використовувати ці дані, щоб зробити проникливі в режимі реального часу бізнес-рішень. Майстер Корнельського Tech в області дослідження операцій та інформаційної інженерії (Орі) надасть Вам математичного моделювання та аналізу даних навичок, необхідних для приведення в дію рішень, які підвищують ступінь задоволеності клієнтів і ефективність роботи.... [-]


майстер в електротехніки та обчислювальної техніки

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 США Chelsea

Розробка технології завтрашнього дня. Корнельського Tech Електричне та комп'ютерна інженерія Masters поєднує в собі академічну строгість Корнельського університету з енергією і можливості, які приходять з вивченням в центрі технологій запуску спільноти в Нью-Йорку. [+]

Майстер в області електротехніки та обчислювальної техніки

Розробка технології завтрашнього дня. Корнельського Tech Електричне та комп'ютерна інженерія Masters поєднує в собі академічну строгість Корнельського університету з енергією і можливості, які приходять з вивченням в центрі технологій запуску спільноти в Нью-Йорку.

Магістр інженерії в галузі електротехніки та обчислювальної техніки в Корнельському Tech є річної занурення програма, призначена для навчання інженерів, вчених і квонт важливі методи державного оф мистецтва в обробці сигналів, науці даних і теорії прийняття рішень. Курси в цій програмі навчить вас думати як підприємець, працювати на міждисциплінарних команд і створити портфоліо робіт, що мають відношення до сучасної цифрової технології.... [-]


Відео

Cornell Tech: A Revolutionary Model

Для зв'язку

Адреса, рядок 1 Cornell Tech 2 West Loop Road
10044 Chelsea, Нью-Йорк, штат Нью-Йорк, NY, США
Телефон false