Contemporary Technology University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Інвестуємо в тебе!

Contech інвестує у вас, пропонуючи спеціальні програми, навички та робочі місця для кар’єри завтрашньої економіки, заснованої на програмному забезпеченні.

Заздалегідь у своїй кар'єрі

Успішіть зараз і сплатіть пізніше

У Contech ми прозорі. Ми хочемо інвестувати у вас і розкрити найкращу версію з вас. Почніть свою кар’єру з невеликої плати заздалегідь і сплачуйте навчання, коли ви влаштуєтесь на високооплачувану роботу - якщо цього не зробите, вам не доведеться платити. Це так просто. Так ми підтримуємо наших студентів.

Стати цифровим кочівником

Contech обіцяє своїм студентам забезпечити використання технологій, які зможуть працювати з будь-якої точки світу, відчувати різні культури, забезпечені основними особистими компетенціями не лише для навчання, але і для особистого та професійного життя.

4 міста-гіганта

Студенти Contech Nomad користуються життям та навчанням у чотирьох містах світу, Сан-Франциско, Нью-Йорк, Берлін

Проектне навчання

Ми проти пасивних уроків, де ви чекаєте інформації, що вилилася вам на голову. За допомогою складних проектів ви підберете кращі частини свого попереднього досвіду та з’єднаєте їх зі своїм проектом, щоб перетворитись на ті, надихаючі та унікальні.

122273_pexels-photo-1438081.jpegБуро тисячоліття / Пікселі

Виклик традиційній системі навчання

Наш підхід полягає в тому, щоб представити вам натхненні виклики, які розпалюють вашу уяву, і в той же час показати вам, що вам потрібно для виконання цих завдань.

Розвиток навичок

Студент Contech - той, хто володіє прекрасними навичками та глибокими знаннями у своїй галузі знань, а також прагне вивчити ще невідомі можливості цифрової трансформації, яку переживає наше суспільство.

Цифрове навчання

Наш підхід розриває правила, виявляючи факти, що відтворюють іспит, - це не те, що потрібно в сучасній швидко розвивається економіці. Натомість ми пропонуємо 360-градусний цифровий досвід навчання - втілення знань та розуміння у практичному середовищі.

Хакатони

Навчання за допомогою "рота" не сприяє швидкому розвитку технологічних розробок. Практичні семінари продовжують навчатись у громаді - відштовхуючись від ідей однокурсників та організовуючись органічно.

Наставництво

Наш викладацький склад не вважає себе тим, хто володіє цінними знаннями, які вони хочуть просто передати вам. Натомість вони зосереджуються на наданні вам значного досвіду з перших рук - наділення вами можливостей опанувати складні проекти зі здатністю творчо мислити, співпрацювати та ефективно спілкуватися.

122272_people-coffee-notes-tea.jpgЗапуск Стокові фотографії / Пікселі

Розвиток кваліфікованої робочої сили

Команда-засновник Contech працює в галузі освіти та розвитку талантів з 2005 року, надаючи доступ до освіти понад 45 000 студентів у всьому світі. На 2014 рік розрив кваліфікації в галузі технологій був настільки великим, що вся мережа наших роботодавців шукала талантів у новостворених галузях була розчарована, що натомість академічний ландшафт орієнтований на основні принципи інформатики, що ніколи не змінюється. нових захоплюючих можливостей Інтернету та його можливостей.

Сьогодні складна глобальна економіка вимагає кваліфікованої робочої сили, яка може використовувати технологію для досягнення успіху. Міцний набір програм Contech включає всі основні стовпи інновацій, щоб дати людям та командам кілька варіантів для зростання та розвитку. Ми пропонуємо програми в галузі штучного інтелекту, наукових даних, цифрового маркетингу, а також хмарних обчислень, глибокого навчання, управління продуктами, цифрового дизайну та розробки програмного забезпечення, програм, що займають сьогодні нашу цифрову економіку. Студенти можуть вибирати різноманітні формати та способи, які допоможуть їм найкраще досягти своїх цілей, включаючи денний, неповний робочий день, на кампусі та в Інтернеті.

Побудова розширеної глобальної мережі

У нас є 4 кампуси в кращих технологічних центрах по всьому світу, але в 2020 році будуть доступні ще 2 кампуси. Ми постійно розширюємо мережу роботодавців, що складається з 32 технічних партнерів. Глобальна присутність Contech, технологічна мережа та партнери з найму - це три наших найбільших цінностей. На додаток до програм, розроблених виключно для задоволення потреб роботодавців, ми сприяємо розвитку галузей професіоналів, які виконують функції інструкторів, наставників та тренерів. Ця процвітаюча професійна мережа допомагає нашим недавнім випускникам знайти роботу та встановити зв'язки, налаштувавши їх на успіх у роботі та в житті.

people, girls, womenStockSnap / Pixabay

Ми пристосовуємося до ринку

Динамічні поля, такі як наука про дані та штучний інтелект, розвиваються в режимі реального часу, і ми постійно пилотуємо, запускаємо і запускаємо програми, щоб відповідати попиту на ринок та розвитку інструментів та методів. Наша команда дизайнерів-інструкторів світового класу, експертів з предметів та менеджерів із освітніх продуктів постійно оновлює наш контент, щоб забезпечити релевантність. Використовуючи дані, відгуки та розуміння наших власних оцінок, ми виробляємо курсову роботу, що призводить до максимального впливу на роботу. Глибокі відносини з роботодавцями завжди були важливою частиною ДНК Contech. Приблизно половина наших студентів фінансуються роботодавцями, які хочуть, щоб їхні працівники пройшли підготовку наших експертів, а наші навчальні програми керуються потребами галузі. Ми допомогли десяткам компаній Fortune 100 - і сотням інших підприємств по всьому світу - оцінити та навчити їх таланти, на місці, в Інтернеті чи в наших кампусах.

Ліцензування

Contemporary Technology University зараз отримує повне інституційне дозвіл на функціонування приватного інституту, що надає ступінь, Каліфорнійським бюро приватної середньої середньої освіти. Повне інституційне схвалення - це найвищий статус, який надається штатом Каліфорнія. Таке схвалення вказує на відповідність мінімальним державним стандартам і не означає будь-якого схвалення чи рекомендації з боку держави чи Бюро.

За підтримки академічного співтовариства

Наша вчена рада надає нам останню інформацію про дослідження нашої галузі, міцну прив’язку до наукової спільноти та десятиліття досвіду створення значущих навчальних середовищ. Вони допомагають нам визначити тих професорів, дослідників та викладачів, які поділяють наш прагнення до досконалості, нашу спільну місію та підтримують наш освітній підхід.

Розташування

Пало Альто

Address
2100 Geng Road, Suite 210
94303 Пало Альто, Каліфорнія, США