Concordia University - Saint Paul

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1893 році, університет Concordia St Paul пропонує іноземним студентам доступ до високоякісної, доступної освіти. Кампус має населення близько 4500 студентів і розташований в містах-близнюках св. Павла та Міннеаполісі, штат Массачусетс, де проживає майже 4 мільйони чоловік, і штаб-квартира з 15 компаній Fortune 500.

Міста-побратими Св. Павла та Міннеаполіса, MN проживають майже 4 мільйони чоловік, а також штаб-квартира з 15 компаній Fortune 500. Заснований у 1893 році, Університет Конкордія в Санкт-Паулі оцінюється як кращий 100 Університету Університету Західного Університету за повідомленням US News and World Report. Міжнародні студенти отримають вигоду від високоякісної освіти в поєднанні з можливостями КПП та ОПТ, які надають міста-близнюки.

Програма MSITM готує студентів до навичок ведення бізнесу, необхідних для успішного ведення колективів на робочому місці інформаційних технологій. Інтеграція бізнес-менеджменту та розвиток технічних навичок, курсові роботи готують випускників з навичками та компетенціями за вимогою. Середня плата за оренду ІТ складає близько 62 000 доларів США, а кандидати з магістерськими ступенями отримують низький діапазон до 80 000 доларів США. Міністерство праці США прогнозує, що зайнятість ІТ-менеджера зросте на 15% з 2014 до 2024 року, а вдвічі більше, ніж 7%, темпів зростання робочих місць, пов'язаних з не-ІТ-менеджментом. Університет пропонує привабливі стипендії та кваліфікаційні міжнародні студенти, які платять повну плату за навчання в районі 17 000 доларів США.

Рейтинг

Університет займає 106 місце серед кращих середніх західних регіональних університетів за повідомленням US News and World Report.

Міжнародні стипендії

На заохочувальній основі стипендії складають до 40 000 доларів США на рівні бакалаврів та 9 900 доларів на рівні випускників.

Викладання якості

Завдяки співвідношенню 16: 1 студент-факультет, університет пропонує кожному студенту індивідуальний досвід навчання в привітній громаді

Виберіть Програми

BS в галузі бухгалтерського обліку; Бакалавра в галузі прикладних наук; BS в галузі біології; Бакалавр ділового менеджменту; Бакалаврат з інформатики; Бакалавра наук з екології; BS в галузі міжнародних досліджень; Бакалаврат з математики; BS в галузі психології.

MBA; MBA (управління охороною здоров'я); MS в галузі управління інформаційними технологіями; Магістр управління персоналом; MS в ортопедії та протезування; Магістр спортивного менеджменту

Вимоги до прийому

Бакалаврат: 5,5 IELTS (або еквівалент) та диплом середньої школи з мінімальним 2,5 ГПД
Випускник: 6.0 IELTS (або еквівалент) та 3.0 GPA від акредитованого університету.

Почніть дати

Січень і серпень.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

MS в галузі управління інформаційними технологіями

Онлайн и в університеті (змішане) навчання September 2019 США West Saint Paul

36-годинний магістр наук - програма управління інформаційними технологіями призначена для працівників ІТ, які прагнуть просунути кар'єру в галузі інформаційних технологій та / або окремих осіб, які прагнуть поглибити свої знання та навички та управління інформаційними технологіями. [+]

MS в галузі управління інформаційними технологіями Ця STEM сертифікована програма готує студентів з діловими лідерськими навичками, необхідними для успішного ведення команди на інформаційних технологіях на робочому місці. Інтеграція бізнес-менеджменту та розвиток технічних навичок, курсові роботи готують випускників з навичками та компетенціями за вимогою. Завдяки досвідом навчання студенти критично вивчають і застосовують теорію лідерства, бізнес-стратегію, аналітику даних, інформаційну безпеку, управління проектами, інноваційні технології та етику.... [-]


Відео

AqqY5AXxkJg

Для зв'язку

Адреса, рядок 1 1282 Concordia Ave
West Saint Paul, Minnesota, США