Concordia University Portland

Введення

Прочитайте офіційний опис

Якщо освіта - це ваша пристрасть, це ваш університет. Один з найбільш шанованих імен у навчанні сьогодні, Університет Конкордія-Портленд змінює спосіб, у який світ розглядає вчителів та студентів. Ми пропонуємо освітні програми на кожному рівні - багато з яких можна отримати в режимі онлайн - від бакалавра в галузі освіти до освоєння і докторських програм.

Ви вірите в силу і досягнення освіти. І ми віримо в силу тебе. Ми знаємо, що у вас є все, що потрібно, щоб змінити ситуацію, і ми хочемо допомогти вам дістатися. Ось чому ступінь нашої вищої та вищої освіти поєднує академічну точність, підтримку студентів і гнучкі програми, щоб ви могли продовжувати або просувати свою кар'єру в якості педагога. Ми тут, щоб переконатися, що ніщо не перешкоджає вашій мрії, щоб керувати і надихати наступне покоління учнів.


Чому університет Конкордія - Портленд?

Як інноватори в галузі навчання, Університет Конкордія-Портлендський коледж освітянських навчальних закладів вже більше століття надає повноваження своїм вчителям і продовжує впливати на освіту з дородової до докторантури. Фактично, наш коледж освіти знаходиться в флагманській школі нашої нової освітньої моделі, відома як 3toPhD®. Такий же сміливий розум за цим інноваційним прототипом також є тими, які формують наші поточні освітні дослідження, а також наші студенти та випускні програми.

Акредитовані, неприбуткові і викладачі практикуючих, всі онлайн-програми MEcd Concordia відображають той самий значний досвід, який ми надаємо на кампусі з 1905 року. застосовуйте те, що ви вивчаєте у своєму класі — робить наші програми ідеальними для зайнятого способу життя. І потенційні вигоди від кар'єри - від вищої плати до просування по службі - поступаються лише нагороді, яка має вічний вплив на життя ваших учнів.

Ми розширюємо наше співтовариство професійних вихователів, щоб поглибити навчання на кожному етапі - приєднайтеся до нас.


Наша історія

Університет Конкордія, заснований Лютеранським Синодом Церкви-Міссурі, відкрив свої двері в 1905 році як чотирирічна академія для пасторів і вчителів. У 1977 році Конкордія стала чотирирічним коледжем, а 18 років по тому Коледж Конкордія став університетом Конкордія-Портленд, членом університетської системи Конкордія - мережею з 9 некомерційних приватних університетів.

Сьогодні, Університет Конкордія-Портленд пропонує міцну гуманітарну освіту з програмами для студентів і випускників у галузі освіти, бізнесу, сестринської справи, охорони здоров'я, соціальних наук, релігії, математики та науки, а також ступінь доктора права в нашій школі права Бойсе, Айдахо.


Наше завдання

Наша місія християнського університету - Портленда - підготувати керівників до трансформації суспільства. Ми прагнемо забезпечити складну, сприятливу та віруючу середовище навчання, де духовна інтелектуальна розвідка підсилює нашу відданість справедливості, співчуття та моральної цілісності.

Багаті різноманітністю, де запрошуються студенти будь-якої віри, Університет Конкордія - Портленд об'єднує в кожному курсі наступні принципи лютеранської освіти:

  • Навчитися запитувати
  • Підтримуючи науку і використовуючи технології назавжди
  • Відкриваючи дари, які Бог дав вам, і поділивши їх на службу іншим
  • Сувора освіта для всіх

Опираючись на понад вік досвіду, Університет Конкордія - Портленд служить потребам наших учнів, наших спільнот і навколишнього світу.


Акредитація

Усі наші освітні програми, незалежно від того, чи вони навчаються в університеті чи в Інтернеті, акредитовані Північно-Західною Комісією з коледжів і університетів на рівні студентів і випускників. Акредитація через NWCCU означає, що Університет Конкордія-Портленд відповідає встановленим стандартам якості освіти та ефективності.

Крім того, наші програми підготовки вчителів у штаті Орегон і Вашингтон схвалені Комісією з стандартизації та практики вчителів штату Орегон.106899_ncu-logo.png

Розташування

Портленд

Address
Northeast Holman Street,2811
97211 Портленд, Орегон, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: