Concordia University Ann Arbor Haab School of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

НАШЕ ЗАВДАННЯ

Університет Конкордія Ен-Арбор - лютеранська громада вищої освіти, яка допомагає студентам розвивати розум, тіло та дух для служіння Христу в Церкві та світі.

Пристрасть до всього себе

В університеті Конкордія в Ен-Арбор ваша віра та ваші знання процвітатимуть, тому що ми - спільнота, яка піклується про вас цілих я - ваш розум, тіло та дух - і прагнемо допомогти вам розкрити свій найповніший потенціал.

Наш ціль

Основні цінності та місія Університету Конкордія виражають незмінну мету та ідентичність університету; його сама причина існування як місця лютеранської вищої освіти. Спільна вірність цій центральній меті спрямовує академічні школи, програми та ініціативи Конкордії.

Місія

Університет Конкордія Ен-Арбор - лютеранська громада вищої освіти, яка допомагає студентам розвивати розум, тіло та дух для служіння Христу в Церкві та світі.

Цінності

Обмежені біблійними та конфесійними вченнями Лютеранської церкви - Міссурійський синод, члени Ради регентів та Правління Фонду Університету Конкордія, президент та працівники університету повинні діяти відповідно до основних цінностей, перелічених нижче.

  • Христос-орієнтований: конкордіанці вірять у викупну працю Ісуса Христа.
  • Правда та чесність: конкордіанці говорять правду та виявляють чесність у всіх наших стосунках.
  • Досконалість: конкордіанці очікують досконалості у всіх наших починаннях, щоб підтримати місію університету.
  • Сервіс: конкордіанці служать іншим дбайливо, корисно, з повагою та обізнаним чином.

Бачення

Викладачі, керівництво, персонал, студенти та випускники виконують місію Конкордії щодня, коли вони йдуть яскравим шляхом у майбутнє.

Бачення Конкордії має бути відомим на національному та міжнародному рівнях як провідний лютеранський, християнський університет, широко визнаний за значущу інтеграцію віри та навчання. Випускники нестимуть значні обов'язки керівництва слугами в Церкві та громадах по всій країні та у всьому світі.

Розташування

Енн Арбор

Address
Geddes Road,4090
48105 Енн Арбор, Мічиган, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: