Прочитайте офіційний опис

Колумбія Video Network був ведучим поле онлайн-навчання з моменту її створення в 1986 році, що дозволяє тисячі працюючих фахівців і віддалено розташованих студентам отримати користь з дистанційного навчання та проводити їх ступенів без будь-яких вимог на проживання на території кампусу в Нью Йорк. Фу Фонд школа інженерії та прикладних наук (SEAS) пропонує навчання на широкій основі в рамках великого дослідницького університету і ідеально підходить для навчання інженерних лідерів завтрашнього дня і заохочувати технічну грамотність. Наші інженерні та прикладні наукові програми, які з найстаріших і найбільш впливових, обійняти нових технологій країни і міждисциплінарних можливостей.

Наша мета полягає в розширенні можливостей наших студентів, щоб стати лідерами технології завтрашнього дня. З цією метою, ми сприяємо передового досвіду у викладанні і брати участь в світового класу досліджень з метою сприяння перевагу в різальної крайки. Ми раді вітати Вас приєднатися до нас в цьому захоплюючій подорожі в майбутнє.

Є багато аспірантів академічних можливостей, доступних для Вас в Інтернеті від Колумбія Video Network. CVN студенти вигоду від особистої уваги, пов'язані з невеликих коледжів, а також з обширних академічних ресурсів великого дослідницького інституту. Будучи студентом Колумбійського, ви будете мати доступ до всесвітньо відомими професорами, які є лідерами і новаторами у своїх областях.

Магістратура онлайн інженерні студенти Колумбія насолодитися широкий спектр навчальних програм на вибір, включаючи дослідження операцій, методи в області фінансів, промислової & Systems Engineering, Biomedical, хімічне машинобудування, прикладна математика, прикладна фізика, інформатика, електротехніка, Машинобудування та цивільне будівництво, будівництво Інженерні & Management Системи, матеріалознавство.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Columbia Video Network - The Fu Foundation School Of Engineering And Applied Science

Дослідження операцій є прикладною наукою і пов'язана з кількісними проблемами прийняття, як правило, включаючи розподіл і контроль обмежених ресурсів. Такі завдання виник ... [+]

Магістр наук у галузі дослідження операцій

Дослідження операцій є прикладною наукою і пов'язана з кількісними проблемами прийняття, як правило, включаючи розподіл і контроль обмежених ресурсів. Такі завдання виникають, наприклад, в операціях промислових фірм, фінансових установ, організацій охорони здоров'я, транспортних систем, енергетичних і ресурсів, а також уряду. Аналітик дослідження операцій розробляє і використовує математичні та статистичні моделі, щоб допомогти вирішити ці проблеми прийняття. Як інженери, вони проблемні розробники і вирішувачі. Їх робота вимагає формування математичної моделі системи і аналізу та прогнозування наслідків альтернативних режимів експлуатації системи. Аналіз може включати методи математичної оптимізації, імовірнісних і статистичних методів, експериментів і комп'ютерне моделювання. Дослідження операцій курсів були запропоновані в Колумбійському університеті з 1952 року.... [-]

США Нью-Йорк
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою