Columbia University Vagelos College of Physicians and Surgeons

Введення

Прочитайте офіційний опис

Columbia University Vagelos College of Physicians and Surgeons (VP&S) та медичні школи, що входять до Медичного центру Колумбійського університету в Ірвінгу (CUIMC), є давніми та прогресивними організаціями, присвяченими всім аспектам медичних досліджень, догляду та освіти. Кожен день наші викладачі, співробітники та студенти працюють задля нашої загальної місії - піклуватися, відкривати, виховувати та служити нашій власній спільноті та світові.

Ми пишаємося тим, що майже 100 років є частиною громади Вашингтон-Гайтс, одного з найрізноманітніших районів Нью-Йорка. Будучи другою найстарішою медичною школою в США, VP&S стала частиною першого в країні академічного медичного центру в 1928 році, коли VP&S та Пресвітеріанська лікарня (нині Нью-Йорк-Пресвітеріанська лікарня) переїхали до кампусу площею 20 акрів у районі Вашингтона Хайтс у Нью-Йорку. Ми відзначаємо різноманітність нашої громади як частину нашого медичного центру та співпрацюємо з організаціями для розробки значущих програм по Вашингтонській височині та прилеглих районах, одночасно піклуючись про людей у Нью-Йорку та з усього світу.

Коли цього року в Нью-Йорку потрапив новий коронавірус, наші викладачі, співробітники та студенти перетворили свою енергію на дії. Протягом цього неймовірно складного часу просвічувались основні цінності CUIMC. Наші пацієнти стоять на першому місці, і перед глобальною пандемією всі об’єдналися, щоб забезпечити найбезпечніший і найвищий стандарт допомоги для всіх наших пацієнтів. Наш клас VP&S 2020 року закінчив школу рано і розпочав свою кар’єру в середині пандемії. Наші дослідники переорієнтували свою роботу на терапію, профілактику та вакцину проти нового вірусу.

Спираючись на минуле та сьогодення, ми готові зробити сміливі кроки. VP&S стабільно входить до числа найкращих медичних шкіл в країні, а CUIMC вважається одним з найкращих академічних медичних центрів у світі. Наші дослідники є найкращими у своїх галузях і спільно працюють над різними дисциплінами, щоб перетворити основні наукові відкриття на інноваційні клінічні випробування та інноваційну, співчутливу клінічну допомогу. Наш спеціальний факультет підтримує підготовку, освіту та наставництво наступного покоління лідерів. Наші студенти мають оцінки MCAT та середні бали серед найвищих в країні. Як установа, ми надаємо пріоритет адвокації в уряді та суспільстві для наших пацієнтів та громади. Незважаючи на те, що наше сусідство є яскравим прикладом різноманітності, нещодавні події справедливо змусили нас визнати, що те саме різноманіття не завжди відображається в наукових колах, і ми вживаємо заходів для поліпшення різноманітності та включення в CUIMC.

Незалежно від того, чи зацікавлені ви в VP&S як новий чи майбутній студент, потенційний викладач чи співробітник, пацієнт чи хтось, хто просто хоче дізнатись більше про нас, я запрошую вас дізнатись більше про нашу медичну школу, медичний центр та людей присвячений підтримці найвищих стандартів догляду за пацієнтами, досліджень, освіти, навчання та залучення до навколишнього світу.

Розташування

Нью-Йорк

Address
West 168th Street,630
10032 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Нью-Йорк

Address
West 168th Street,630
10032 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Нью-Йорк

Address
West 168th Street,630
10032 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Нью-Йорк

Address
West 168th Street,630
10032 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: