Columbia University School of Nursing

Введення

Прочитайте офіційний опис

Місія та бачення

Будучи лідером у галузі аспірантурної медичної освіти вже більше століття, Columbia University School of Nursing готує кваліфікованих Columbia University School of Nursing сестер-клініцистів та дослідників для поліпшення стану здоров’я людей, сімей та громад у США та в усьому світі.

Наш акцент на клінічній практиці, створенні нових знань та керівництві в політиці охорони здоров’я ставлять Columbia Nursing на перше місце у досконалості сестринського справи.

Цінності

Ми цінуємо прагнення досконалості в сестринських справах, підтримуючи академічну доброчесність та суворість та заохочуючи вільний та відкритий діалог через міждисциплінарну та взаємопідтримку.

Ми цінуємо культуру включення, враховуючи мультикультурні перспективи серед викладачів, студентів та співробітників, а також відстоюючи принципи справедливості в галузі охорони здоров'я, які охоплюють повагу до расової, гендерної та культурної різноманітності в догляді за пацієнтами, сім'ями та громадою.

Стратегічні цілі

Excel як національна модель інноваційної вищої медичної освіти.

Провідні сестринські дослідження та стипендії, які трансформують національне та глобальне здоров’я.

Наведемо приклади доступної, обгрунтованої фактичними даними, міждисциплінарної та культурно компетентної первинної медико-санітарної допомоги через нашу практику викладачів.

Як ми досягаємо своїх цілей

Втілюйте культуру поваги, доброчесності та різноманітності.

Будьте довіреним, впливовим голосом щодо практики медсестер, досліджень, політики охорони здоров’я та післядипломної освіти, що покращує здоров’я населення.

Функціонує на найвищому рівні фінансової та адміністративної підзвітності, ефективності та результативності.

Зобов’язатись залучати випускників та інших партнерів протягом усього життя, що покращує нашу репутацію, фінансову міцність, наставництво та глобальну мережу.

Розташування

Нью-Йорк

Address
West 168th Street,560
10032 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: