Columbia University School of General Studies

Введення

Прочитайте офіційний опис

П'ятий за віком вищий навчальний заклад у США, Колумбійський університет, був заснований у 1754 році як Кінгс-коледж. Після війни за незалежність її було перейменовано на Колумбію на честь нової американської республіки.

Школа загальних досліджень веде свій початок з дев’ятнадцятого століття, коли Університет почав обслуговувати студентів-заочників, активних викладачів, інших фахівців та широку громадськість. Врешті-решт названа розширенням університетів, школа присвоїла ступінь бакалавра наук, починаючи з 1921 року. Після Другої світової війни та з метою задоволення потреб повернення ГІ, розширення університету було реструктуризовано та визначено Школою загальних досліджень у 1947 році. Коледж розпочав присудження бакалавра Ступінь мистецтв у 1968 році.

Сьогодні GS обслуговує виняткових студентів, які перервались у навчанні на один рік або більше, а також випускникам коледжів, які закінчують курсові роботи, щоб подати документи в медичну школу, а також студентам, які здобувають два ступені бакалавра в одному з наших подвійних або спільних ступенів програм.

Розташування

Нью-Йорк

Address
Broadway,2970
10027 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: