Columbia University Graduate School of Architecture, Planning and Preservation (GSAPP)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вища школа мистецтв та наук, одна з найстаріших та найвизначніших аспірантурних шкіл США, здійснює освіту аспірантів з гуманітарних, природничих та соціальних наук та надає ступінь доктора філософії для всіх підрозділів Колумбійського університету.

Деякі магістерські програми GSAS пропонують вступ на високому рівні для вивчення в рамках традиційних академічних дисциплін, тоді як інші дозволяють студентам прослідувати нові галузі досліджень за допомогою міждисциплінарного курсу навчання або розвивати або підвищувати професійні навички.

Навчання в докторських програмах GSAS починається з кількох років ретельної курсової роботи і завершується написанням дисертації, значної частини незалежного дослідження (або, у випадку студентів DMA, оригінальних композицій). Докторську ступінь можна здобувати як у традиційних дисциплінах, так і в міждисциплінарних наукових дослідженнях.

Партнерство з науково-дослідними та культурними закладами Нью-Йорка покращує освітні пропозиції Колумбії, тоді як широкий спектр галузей, зосереджених у місті, надає численні можливості для професійного розвитку.

Розташування

Нью-Йорк

Address
Amsterdam Avenue,1172
10027 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія