Columbia University Columbia Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Колумбійська бізнес-школа із центром бізнесу в Нью-Йорку пропонує своїм різноманітним та підприємливим студентам щоденний доступ до впливових лідерів галузі.

Наші відомі викладачі працюють на передовій своїй галузі, проводячи новаторські дослідження з різних дисциплін. І наша світова мережа випускників продовжує зростати та впливати на зміни. Сьогодні в Колумбійській бізнес-школі ми святкуємо своє місце в самому центрі всього цього.

Ми прагнемо виховувати та розвивати лідерів та будівельників підприємств, які створюють цінність для своїх зацікавлених сторін та суспільства в цілому; ми досягаємо цього за допомогою наших програм MBA, MS, PhD та Executive Education.

Ми однаково віддані розробці нових науковців та викладачів, а також створенню та розповсюдженню знань, концепцій та інструментів, що сприяють розумінню та практиці управління; ми досягаємо цього за допомогою наших досліджень викладачів та докторських програм.

Культура неперевершеної академічної майстерності

Новаторські дослідження наших викладачів впливають на ділову практику в кожному секторі. Інформовані в реальному часі глобальним діловим середовищем, вони викладають трансформаційну та постійно змінюється навчальну програму, яка розробляє лідерів, готових створити можливості в будь-якому середовищі.

Здійснення потужного впливу на бізнес та суспільство

Думка керівництва наших викладачів та співробітників та наша позиція в центрі глобального бізнесу означає, що ми робимо негайний та вимірюваний вплив на сили, що формують бізнес. По всьому світу наші випускники, що мають понад 44 000, вирішують все більш складні проблеми сучасності та роблять різницю у власній галузі та суспільстві в цілому.

Розташування

Манхеттен

Address
10027 Манхеттен, Нью-Йорк, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: