Colorado Mesa University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснований у 1925 році, Colorado Mesa University - всеосяжний регіональний державний вищий навчальний заклад, що пропонує гуманітарні, професійні та технічні програми на рівні магістра, бакалавра, юриста та сертифіката.

У Colorado Mesa ми пишаємося тим, що надаємо освітні можливості та інструменти, які допомагають студентам досягти успіху в сучасному складному та взаємопов’язаному світі. Наша увага зосереджена на забезпеченні якісних академічних програм, побудованих на міцному ядрі гуманітарних наук, що підтримує інтереси студентів та регіональні потреби у працевлаштуванні, а також технічних програм, що відповідають вимогам професійної робочої сили.

Колорадо Меса акредитована Вищою навчальною комісією.

Наші студенти

Colorado Mesa University має близько 11 000 студентів, 14% студентів університету походять з-за меж Колорадо. Студентське населення становить 46% чоловіків, 54% жінок та 29% із традиційно недостатньо представлених груп. Переважна більшість студентів - це студенти традиційного віку, які навчаються на денній формі навчання. Багато студентів відвідують коледж, одночасно працюючи та піклуючись про сім'ї, і Колорадо Меса з гордістю пропонує вечірні, онлайн-та дистанційні класи навчання, які дають можливість нетрадиційним та працюючим студентам вдосконалювати свої освітні досягнення та прогресувати у своїх професіях.

Наш факультет

Основою університету є наші 323 штатні академічні та технічні викладачі з 13 кафедр. Крім того, команда з 345 ретельно відібраних науковців та професіоналів працює викладачами за сумісництвом. Наш факультет створює середовище, покликане сприяти динамічному обміну ідеями. Окрім викладання, професори служать академічними радниками та щороку співпрацюють із сотнями студентів у складних наукових програмах для студентів - досвід, який часто зустрічається лише в аспірантурах.

Наші кампуси

Головний кампус Колорадо-Меса займає 141 гектар у самому центрі Гранд-Джанкшн, штат Колорадо. Розташований між горами та каньйонами високих пустель, цей район є домом для кращого відпочинку на природі в країні і насолоджується сонцем понад 300 днів на рік.

Кампус Тілмана М. Бішопа є результатом співпраці університету, шкільного округу долини округу Меса 51 та підприємств району та є головним місцем дворічного підрозділу штату Колорадо Меса: Коледж громади Західного Колорадо. Програми в університетському містечку відповідають потребам технічної освіти як учнів коледжів, так і середніх шкіл району.

Розташований біля підніжжя мальовничих гір Сан-Хуан, кампус Монтроуз у Колорадо-Меса забезпечує доступ до різноманітних програм аспірантів та бакалаврів у мальовничій меншій громаді.

Легка атлетика

Colorado Mesa University має сильну традицію перемог як член Відділу NCAA II та Спортивної конференції Рокі-Маунтін. Маверікс має понад 90 конференційних та регіональних назв. В даний час 28 команд Колорадо Меса змагаються в міжвузівських університетах. КМУ пропонує понад 700 студентам-спортсменам можливість здобути науковий ступінь, беручи участь у змаганнях у провідній установі II відділу.

КМУ може похвалитися одними з найкращих приміщень конференції у своїх нещодавно відремонтованих спортивних кабінетах, виїзному домі, тренувальних майданчиках та абсолютно новому натаріумі El Pomar.

Розташування

Grand Junction

Address
North Avenue,1100
81501 Grand Junction, Колорадо, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія