CollegeWeekLive

Введення

Прочитайте офіційний опис

CollegeWeekliv електронної допомагає студентам з їх пошуках коледжу. Один з трьох студентів-пов'язані використовує сайт, щоб допомогти орієнтуватися в процес прийому коледжів і знайти кращий матч коледжу. CollegeWeekLive дозволяє студентам жити прямо з представниками приймальних комісій та студентів із сотень американських університетів і дивитися презентації від експертів в галузі освіти за такими темами, як проходження TOEFL, отримання студентської візи, вибираючи коледж, і багато іншого.

Ви заінтриговані ідеєю вступу до університету за кордоном? Приєднуйтесь до нас сьогодні для іноземних студентів день, безкоштовно онлайн заході, присвяченому, щоб допомогти вам вирішити, якщо вивчати за кордоном є правильним для Вас.

Чат з сотнями університетів, у тому числі Університету Флориди, UCLA і Texas Tech Отримати пораду від навчання за кордоном фахівців Слухайте про досвід інших студентів

Стипендія пропозицію $ 1000 - Щомісячна стипендія CollegeWeekLive CollegeWeekLive винагороджує студентів для вивчення коледжів онлайн. Відвідайте їх сайт в www.collegeweeklive.com і відвідати три коледжів, що представляють інтерес для вас, поки ви там. Ви будете автоматично вводиться, щоб виграти $ +1000 до навчання в коледжі. Ви можете увійти в цей стипендію один раз на місяць. Студентські відгуки "Цей сайт є відмінним ресурсом для вас в плані того, як правильно вибрати школу, розвивати свій майбутній навчальний план, а також дізнатися життя в США!" Лю З., учень середньої школи "CollegeWeekLive це зручний спосіб для іноземних студентів, щоб дізнатися про вузи США і випробувань." Mengying В., студент Каліфорнійського університету в Сан-Дієго "CollegeWeekLive володіє дивовижною інтерфейс; це було неймовірно легко переміщатися між різними коледжів, і я був радий, що вона включала всі з моїх кращих варіантів. Досвід був чудовий, і я дуже рекомендую його всім моїм друзям готується застосувати в різних школах ". А. Рамос., Учень середньої школи

Розташування

Needham

Address
CollegeWeekLive
c/o PlatformQ, LLC
100 Crescent Road

MA 02494 Needham, Массачусетс, США
Телефон
Toll-free: 1-888-697-0050

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: